Timetables

Route 12

Liberation Station - Greve de Lecq - Outbound - Monday-Friday

Bus Station     
Bus Station Stand E     
West Park Slipway     
West Park Shelter     
Bay View Court     
Bellozanne Road     
First Tower W     
St Andrews Park W     
Millbrook W     
Coronation Park W     
St Matthews Church W     
Bel Royal Terrace     
Parcq du Rivage W     
Perquage Car Park     
Beaumont W     
York Farm W     
Clos de la Mielle W     
La Haule Slipway S     
St Aubin S     
St Brelade College W     
Seven Oaks S     
Woodbine Store     
Rose Farm W     
Biarritz Hotel W     
L'Horizon Hotel W     
Midbay W     
St Brelades Bay W     
St Brelade Church W     
Red Houses Waitrose W     
Clos des Sables W     
Quennevais Drive W     
La Moye School W     
Clos Orange S     
La Moye Garage S     
The Poplars     
Rue Baal     
Les Fourneaux Est     
New Kingdom Hall     
Les Vaux Larrons     
Corbiere     
Le Grouet Slipway     
Gorse Hill     
Sea Crest Apts     
Petit Port Close     
Route du Petit Port     
Beauvoir     
Le Feugerel W     
Atlantic Hotel W     
La Pulente N     
Le Braye N     
El Tico N     
Watersplash N     
St Ouens Pond N     
Kempt Tower N     
Five Mile Avenue N     
Jersey Pearl N     
Chemin du Moulin N     
St Ouens Village N     
La Croix N     
Leoville N     
Greve de Lecq     
Bus Station direction arrow Dep 06:05 06:45 07:00 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:45  
Bus Station Stand E direction arrow Dep 06:05 06:45 07:00 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:45  
West Park Slipway direction arrow Dep 06:07 06:47 07:02 08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:47  
West Park Shelter direction arrow Dep 06:08 06:48 07:03 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:48  
Bay View Court direction arrow Dep 06:08 06:48 07:03 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:48  
Bellozanne Road direction arrow Dep 06:09 06:49 07:04 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:49  
First Tower W direction arrow Dep 06:10 06:50 07:05 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:50  
St Andrews Park W direction arrow Dep 06:10 06:50 07:05 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:50  
Millbrook W direction arrow Dep 06:11 06:51 07:06 08:41 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:51  
Coronation Park W direction arrow Dep 06:12 06:52 07:07 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:52  
St Matthews Church W direction arrow Dep 06:12 06:52 07:07 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:52  
Bel Royal Terrace direction arrow Dep 06:12 06:52 07:07 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:52  
Parcq du Rivage W direction arrow Dep 06:14 06:54 07:09 08:44 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:54  
Perquage Car Park direction arrow Dep 06:14 06:54 07:09 08:44 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:54  
Beaumont W direction arrow Dep 06:15 06:55 07:10 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:55  
York Farm W direction arrow Dep 06:15 06:55 07:10 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:55  
Clos de la Mielle W direction arrow Dep 06:16 06:56 07:11 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:56  
La Haule Slipway S direction arrow Dep 06:17 06:57 07:12 08:47 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:57  
St Aubin S direction arrow Dep 06:19 06:59 07:14 08:49 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:59  
St Brelade College W direction arrow Dep 06:19 06:59 07:14 08:49 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:59  
Seven Oaks S direction arrow Dep 06:20 07:00 07:15 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 18:00  
Woodbine Store direction arrow Dep 06:21 07:01 07:16 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 18:01  
Rose Farm W direction arrow Dep 06:22 07:02 07:17 08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 18:02  
Biarritz Hotel W direction arrow Dep 06:23 07:03 07:18 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 18:03  
L'Horizon Hotel W direction arrow Dep 06:23 07:03 07:18 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 18:03  
Midbay W direction arrow Dep 06:24 07:04 07:19 08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 18:04  
St Brelades Bay W direction arrow Dep 06:25 07:05 07:20 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 18:05  
St Brelade Church W direction arrow Dep 06:26 07:06 - 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 18:06  
Red Houses Waitrose W direction arrow Dep 06:29 07:09 - 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 18:09  
Clos des Sables W direction arrow Dep 06:30 07:10 - 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:10  
Quennevais Drive W direction arrow Dep 06:30 07:10 - 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:10  
La Moye School W direction arrow Dep 06:31 07:11 - 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:11  
Clos Orange S direction arrow Dep 06:32 07:12 - 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:12  
La Moye Garage S direction arrow Dep 06:33 07:13 - 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:13  
The Poplars direction arrow Dep 06:33 07:13 - 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:13  
Rue Baal direction arrow Dep 06:34 07:14 - 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:14  
Les Fourneaux Est direction arrow Dep 06:36 07:16 - 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:16  
New Kingdom Hall direction arrow Dep 06:37 07:17 - 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:17  
Les Vaux Larrons direction arrow Dep 06:38 07:18 - 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:18  
Corbiere direction arrow Dep 06:40 07:20 - 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:20  
Le Grouet Slipway direction arrow Dep - - - 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:21  
Gorse Hill direction arrow Dep - - - 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:21  
Sea Crest Apts direction arrow Dep - - - 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:22  
Petit Port Close direction arrow Dep - - - 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:22  
Route du Petit Port direction arrow Dep - - - 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:23  
Beauvoir direction arrow Dep - - - 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:23  
Le Feugerel W direction arrow Dep - - - 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:24  
Atlantic Hotel W direction arrow Dep - - - 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:24  
La Pulente N direction arrow Dep - - - 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:26  
Le Braye N direction arrow Dep - - - 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:27  
El Tico N direction arrow Dep - - - 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:28  
Watersplash N direction arrow Dep - - - 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:29  
St Ouens Pond N direction arrow Dep - - - 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:29  
Kempt Tower N direction arrow Dep - - - 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:29  
Five Mile Avenue N direction arrow Dep - - - 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:30  
Jersey Pearl N direction arrow Dep - - - 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:31  
Chemin du Moulin N direction arrow Dep - - - 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:31  
St Ouens Village N direction arrow Dep - - - 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:35  
La Croix N direction arrow Dep - - - 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:36  
Leoville N direction arrow Dep - - - 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:38  
Greve de Lecq direction arrow Dep - - - 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:48  

    Liberation Station - Greve de Lecq - Inbound - Monday-Friday

    Greve de Lecq     
    Leoville S     
    La Croix S     
    St Ouens Village S     
    Chemin du Moulin S     
    Jersey Pearl S     
    Five Mile Avenue S     
    Kempt Tower S     
    St Ouens Pond S     
    Watersplash S     
    El Tico S     
    Le Braye S     
    La Pulente S     
    Atlantic Hotel E     
    Le Feugerel E     
    Clos de la Gare     
    The Poplars     
    Rue Baal     
    Les Fourneaux Est     
    New Kingdom Hall     
    Les Vaux Larrons     
    La Petite Lande     
    Corbiere     
    Le Grouet Slipway     
    Gorse Hill     
    Sea Crest Apts     
    Petit Port Close     
    Route du Petit Port     
    Beauvoir     
    La Moye Garage N     
    Clos Orange N     
    La Moye School E     
    Quennevais Drive E     
    Clos des Sables E     
    Red Houses Waitrose E     
    St Brelade Church E     
    St Brelades Bay E     
    Midbay E     
    L'Horizon Hotel E     
    Biarritz Hotel E     
    Rose Farm E     
    Seven Oaks N     
    St Brelade College E     
    St Aubin N     
    La Haule Slipway N     
    Clos de la Mielle E     
    York Farm E     
    Beaumont E     
    Parcq du Rivage E     
    Bel Royal Gardens     
    St Matthews Church E     
    Coronation Park E     
    Millbrook E     
    St Andrews Park E     
    First Tower E     
    Bellozanne Avenue     
    George V Homes     
    Century Buildings     
    Castle Street     
    Bus Station     
    Greve de Lecq direction arrow Dep - 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:50  
    Leoville S direction arrow Dep - 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:54  
    La Croix S direction arrow Dep - 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:55  
    St Ouens Village S direction arrow Dep - 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:57  
    Chemin du Moulin S direction arrow Dep - 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 19:01  
    Jersey Pearl S direction arrow Dep - 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 19:02  
    Five Mile Avenue S direction arrow Dep - 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 19:02  
    Kempt Tower S direction arrow Dep - 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 19:04  
    St Ouens Pond S direction arrow Dep - 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:05  
    Watersplash S direction arrow Dep - 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:06  
    El Tico S direction arrow Dep - 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:06  
    Le Braye S direction arrow Dep - 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:08  
    La Pulente S direction arrow Dep - 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:10  
    Atlantic Hotel E direction arrow Dep - 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:11  
    Le Feugerel E direction arrow Dep - 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:12  
    Clos de la Gare direction arrow Dep - 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:12  
    The Poplars direction arrow Dep - 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:13  
    Rue Baal direction arrow Dep - 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:13  
    Les Fourneaux Est direction arrow Dep - 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:14  
    New Kingdom Hall direction arrow Dep - 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:14  
    Les Vaux Larrons direction arrow Dep - 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:14  
    La Petite Lande direction arrow Dep - 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:14  
    Corbiere direction arrow Dep 06:42 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:15  
    Le Grouet Slipway direction arrow Dep 06:42 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:16  
    Gorse Hill direction arrow Dep 06:42 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:16  
    Sea Crest Apts direction arrow Dep 06:43 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:16  
    Petit Port Close direction arrow Dep 06:44 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:18  
    Route du Petit Port direction arrow Dep 06:44 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:18  
    Beauvoir direction arrow Dep 06:45 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:19  
    La Moye Garage N direction arrow Dep 06:46 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:20  
    Clos Orange N direction arrow Dep 06:47 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:21  
    La Moye School E direction arrow Dep 06:47 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:21  
    Quennevais Drive E direction arrow Dep 06:48 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:22  
    Clos des Sables E direction arrow Dep 06:49 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:23  
    Red Houses Waitrose E direction arrow Dep 06:50 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:24  
    St Brelade Church E direction arrow Dep 06:52 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:26  
    St Brelades Bay E direction arrow Dep 06:54 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:29  
    Midbay E direction arrow Dep 06:54 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:29  
    L'Horizon Hotel E direction arrow Dep 06:54 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:30  
    Biarritz Hotel E direction arrow Dep 06:55 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:31  
    Rose Farm E direction arrow Dep 06:56 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:33  
    Seven Oaks N direction arrow Dep 06:57 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:35  
    St Brelade College E direction arrow Dep 06:58 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:36  
    St Aubin N direction arrow Dep 07:00 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:38  
    La Haule Slipway N direction arrow Dep 07:02 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:39  
    Clos de la Mielle E direction arrow Dep 07:03 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:39  
    York Farm E direction arrow Dep 07:04 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:40  
    Beaumont E direction arrow Dep 07:06 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:41  
    Parcq du Rivage E direction arrow Dep 07:06 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:41  
    Bel Royal Gardens direction arrow Dep 07:08 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:43  
    St Matthews Church E direction arrow Dep 07:08 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:43  
    Coronation Park E direction arrow Dep 07:09 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:44  
    Millbrook E direction arrow Dep 07:10 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:45  
    St Andrews Park E direction arrow Dep 07:11 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:46  
    First Tower E direction arrow Dep 07:12 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:47  
    Bellozanne Avenue direction arrow Dep 07:13 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:48  
    George V Homes direction arrow Dep 07:14 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:49  
    Century Buildings direction arrow Dep 07:17 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:52  
    Castle Street direction arrow Dep 07:19 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:54  
    Bus Station direction arrow Dep 07:20 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:55  

      Liberation Station - Greve de Lecq - Outbound - Saturday

      Bus Station     
      Bus Station Stand E     
      West Park Slipway     
      West Park Shelter     
      Bay View Court     
      Bellozanne Road     
      First Tower W     
      St Andrews Park W     
      Millbrook W     
      Coronation Park W     
      St Matthews Church W     
      Bel Royal Terrace     
      Parcq du Rivage W     
      Perquage Car Park     
      Beaumont W     
      York Farm W     
      Clos de la Mielle W     
      La Haule Slipway S     
      St Aubin S     
      St Brelade College W     
      Seven Oaks S     
      Woodbine Store     
      Rose Farm W     
      Biarritz Hotel W     
      L'Horizon Hotel W     
      Midbay W     
      St Brelades Bay W     
      St Brelade Church W     
      Red Houses Waitrose W     
      Clos des Sables W     
      Quennevais Drive W     
      La Moye School W     
      Clos Orange S     
      La Moye Garage S     
      The Poplars     
      Rue Baal     
      Les Fourneaux Est     
      New Kingdom Hall     
      Les Vaux Larrons     
      Corbiere     
      Le Grouet Slipway     
      Gorse Hill     
      Sea Crest Apts     
      Petit Port Close     
      Route du Petit Port     
      Beauvoir     
      Le Feugerel W     
      Atlantic Hotel W     
      La Pulente N     
      Le Braye N     
      El Tico N     
      Watersplash N     
      St Ouens Pond N     
      Kempt Tower N     
      Five Mile Avenue N     
      Jersey Pearl N     
      Chemin du Moulin N     
      St Ouens Village N     
      La Croix N     
      Leoville N     
      Greve de Lecq     
      Bus Station direction arrow Dep 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:45  
      Bus Station Stand E direction arrow Dep 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:45  
      West Park Slipway direction arrow Dep 08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:47  
      West Park Shelter direction arrow Dep 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:48  
      Bay View Court direction arrow Dep 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:48  
      Bellozanne Road direction arrow Dep 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:49  
      First Tower W direction arrow Dep 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:50  
      St Andrews Park W direction arrow Dep 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:50  
      Millbrook W direction arrow Dep 08:41 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:51  
      Coronation Park W direction arrow Dep 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:52  
      St Matthews Church W direction arrow Dep 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:52  
      Bel Royal Terrace direction arrow Dep 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:52  
      Parcq du Rivage W direction arrow Dep 08:44 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:54  
      Perquage Car Park direction arrow Dep 08:44 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:54  
      Beaumont W direction arrow Dep 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:55  
      York Farm W direction arrow Dep 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:55  
      Clos de la Mielle W direction arrow Dep 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:56  
      La Haule Slipway S direction arrow Dep 08:47 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:57  
      St Aubin S direction arrow Dep 08:49 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:59  
      St Brelade College W direction arrow Dep 08:49 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:59  
      Seven Oaks S direction arrow Dep 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 18:00  
      Woodbine Store direction arrow Dep 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 18:01  
      Rose Farm W direction arrow Dep 08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 18:02  
      Biarritz Hotel W direction arrow Dep 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 18:03  
      L'Horizon Hotel W direction arrow Dep 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 18:03  
      Midbay W direction arrow Dep 08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 18:04  
      St Brelades Bay W direction arrow Dep 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 18:05  
      St Brelade Church W direction arrow Dep 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 18:06  
      Red Houses Waitrose W direction arrow Dep 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 18:09  
      Clos des Sables W direction arrow Dep 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:10  
      Quennevais Drive W direction arrow Dep 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:10  
      La Moye School W direction arrow Dep 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:11  
      Clos Orange S direction arrow Dep 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:12  
      La Moye Garage S direction arrow Dep 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:13  
      The Poplars direction arrow Dep 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:13  
      Rue Baal direction arrow Dep 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:14  
      Les Fourneaux Est direction arrow Dep 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:16  
      New Kingdom Hall direction arrow Dep 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:17  
      Les Vaux Larrons direction arrow Dep 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:18  
      Corbiere direction arrow Dep 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:20  
      Le Grouet Slipway direction arrow Dep 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:21  
      Gorse Hill direction arrow Dep 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:21  
      Sea Crest Apts direction arrow Dep 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:22  
      Petit Port Close direction arrow Dep 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:22  
      Route du Petit Port direction arrow Dep 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:23  
      Beauvoir direction arrow Dep 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:23  
      Le Feugerel W direction arrow Dep 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:24  
      Atlantic Hotel W direction arrow Dep 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:24  
      La Pulente N direction arrow Dep 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:26  
      Le Braye N direction arrow Dep 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:27  
      El Tico N direction arrow Dep 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:28  
      Watersplash N direction arrow Dep 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:29  
      St Ouens Pond N direction arrow Dep 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:29  
      Kempt Tower N direction arrow Dep 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:29  
      Five Mile Avenue N direction arrow Dep 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:30  
      Jersey Pearl N direction arrow Dep 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:31  
      Chemin du Moulin N direction arrow Dep 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:31  
      St Ouens Village N direction arrow Dep 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:35  
      La Croix N direction arrow Dep 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:36  
      Leoville N direction arrow Dep 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:38  
      Greve de Lecq direction arrow Dep 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:48  

        Liberation Station - Greve de Lecq - Inbound - Saturday

        Greve de Lecq     
        Leoville S     
        La Croix S     
        St Ouens Village S     
        Chemin du Moulin S     
        Jersey Pearl S     
        Five Mile Avenue S     
        Kempt Tower S     
        St Ouens Pond S     
        Watersplash S     
        El Tico S     
        Le Braye S     
        La Pulente S     
        Atlantic Hotel E     
        Le Feugerel E     
        Clos de la Gare     
        The Poplars     
        Rue Baal     
        Les Fourneaux Est     
        New Kingdom Hall     
        Les Vaux Larrons     
        La Petite Lande     
        Corbiere     
        Le Grouet Slipway     
        Gorse Hill     
        Sea Crest Apts     
        Petit Port Close     
        Route du Petit Port     
        Beauvoir     
        La Moye Garage N     
        Clos Orange N     
        La Moye School E     
        Quennevais Drive E     
        Clos des Sables E     
        Red Houses Waitrose E     
        St Brelade Church E     
        St Brelades Bay E     
        Midbay E     
        L'Horizon Hotel E     
        Biarritz Hotel E     
        Rose Farm E     
        Seven Oaks N     
        St Brelade College E     
        St Aubin N     
        La Haule Slipway N     
        Clos de la Mielle E     
        York Farm E     
        Beaumont E     
        Parcq du Rivage E     
        Bel Royal Gardens     
        St Matthews Church E     
        Coronation Park E     
        Millbrook E     
        St Andrews Park E     
        First Tower E     
        Bellozanne Avenue     
        George V Homes     
        Century Buildings     
        Castle Street     
        Bus Station     
        Greve de Lecq direction arrow Dep 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:50  
        Leoville S direction arrow Dep 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:54  
        La Croix S direction arrow Dep 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:55  
        St Ouens Village S direction arrow Dep 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:57  
        Chemin du Moulin S direction arrow Dep 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 19:01  
        Jersey Pearl S direction arrow Dep 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 19:02  
        Five Mile Avenue S direction arrow Dep 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 19:02  
        Kempt Tower S direction arrow Dep 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 19:04  
        St Ouens Pond S direction arrow Dep 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:05  
        Watersplash S direction arrow Dep 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:06  
        El Tico S direction arrow Dep 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:06  
        Le Braye S direction arrow Dep 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:08  
        La Pulente S direction arrow Dep 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:10  
        Atlantic Hotel E direction arrow Dep 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:11  
        Le Feugerel E direction arrow Dep 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:12  
        Clos de la Gare direction arrow Dep 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:12  
        The Poplars direction arrow Dep 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:13  
        Rue Baal direction arrow Dep 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:13  
        Les Fourneaux Est direction arrow Dep 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:14  
        New Kingdom Hall direction arrow Dep 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:14  
        Les Vaux Larrons direction arrow Dep 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:14  
        La Petite Lande direction arrow Dep 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:14  
        Corbiere direction arrow Dep 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:15  
        Le Grouet Slipway direction arrow Dep 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:16  
        Gorse Hill direction arrow Dep 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:16  
        Sea Crest Apts direction arrow Dep 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:16  
        Petit Port Close direction arrow Dep 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:18  
        Route du Petit Port direction arrow Dep 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:18  
        Beauvoir direction arrow Dep 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:19  
        La Moye Garage N direction arrow Dep 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:20  
        Clos Orange N direction arrow Dep 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:21  
        La Moye School E direction arrow Dep 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:21  
        Quennevais Drive E direction arrow Dep 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:22  
        Clos des Sables E direction arrow Dep 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:23  
        Red Houses Waitrose E direction arrow Dep 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:24  
        St Brelade Church E direction arrow Dep 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:26  
        St Brelades Bay E direction arrow Dep 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:29  
        Midbay E direction arrow Dep 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:29  
        L'Horizon Hotel E direction arrow Dep 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:30  
        Biarritz Hotel E direction arrow Dep 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:31  
        Rose Farm E direction arrow Dep 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:33  
        Seven Oaks N direction arrow Dep 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:35  
        St Brelade College E direction arrow Dep 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:36  
        St Aubin N direction arrow Dep 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:38  
        La Haule Slipway N direction arrow Dep 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:39  
        Clos de la Mielle E direction arrow Dep 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:39  
        York Farm E direction arrow Dep 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:40  
        Beaumont E direction arrow Dep 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:41  
        Parcq du Rivage E direction arrow Dep 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:41  
        Bel Royal Gardens direction arrow Dep 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:43  
        St Matthews Church E direction arrow Dep 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:43  
        Coronation Park E direction arrow Dep 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:44  
        Millbrook E direction arrow Dep 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:45  
        St Andrews Park E direction arrow Dep 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:46  
        First Tower E direction arrow Dep 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:47  
        Bellozanne Avenue direction arrow Dep 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:48  
        George V Homes direction arrow Dep 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:49  
        Century Buildings direction arrow Dep 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:52  
        Castle Street direction arrow Dep 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:54  
        Bus Station direction arrow Dep 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:55  

          Liberation Station - Greve de Lecq - Outbound - Sunday

          Bus Station     
          Bus Station Stand E     
          West Park Slipway     
          West Park Shelter     
          Bay View Court     
          Bellozanne Road     
          First Tower W     
          St Andrews Park W     
          Millbrook W     
          Coronation Park W     
          St Matthews Church W     
          Bel Royal Terrace     
          Parcq du Rivage W     
          Perquage Car Park     
          Beaumont W     
          York Farm W     
          Clos de la Mielle W     
          La Haule Slipway S     
          St Aubin S     
          St Brelade College W     
          Seven Oaks S     
          Woodbine Store     
          Rose Farm W     
          Biarritz Hotel W     
          L'Horizon Hotel W     
          Midbay W     
          St Brelades Bay W     
          St Brelade Church W     
          Red Houses Waitrose W     
          Clos des Sables W     
          Quennevais Drive W     
          La Moye School W     
          Clos Orange S     
          La Moye Garage S     
          The Poplars     
          Rue Baal     
          Les Fourneaux Est     
          New Kingdom Hall     
          Les Vaux Larrons     
          Corbiere     
          Le Grouet Slipway     
          Gorse Hill     
          Sea Crest Apts     
          Petit Port Close     
          Route du Petit Port     
          Beauvoir     
          Le Feugerel W     
          Atlantic Hotel W     
          La Pulente N     
          Le Braye N     
          El Tico N     
          Watersplash N     
          St Ouens Pond N     
          Kempt Tower N     
          Five Mile Avenue N     
          Jersey Pearl N     
          Chemin du Moulin N     
          St Ouens Village N     
          La Croix N     
          Leoville N     
          Greve de Lecq     
          Bus Station direction arrow Dep 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35  
          Bus Station Stand E direction arrow Dep 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35  
          West Park Slipway direction arrow Dep 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37  
          West Park Shelter direction arrow Dep 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38  
          Bay View Court direction arrow Dep 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38  
          Bellozanne Road direction arrow Dep 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39  
          First Tower W direction arrow Dep 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40  
          St Andrews Park W direction arrow Dep 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40  
          Millbrook W direction arrow Dep 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41  
          Coronation Park W direction arrow Dep 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42  
          St Matthews Church W direction arrow Dep 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42  
          Bel Royal Terrace direction arrow Dep 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42  
          Parcq du Rivage W direction arrow Dep 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44  
          Perquage Car Park direction arrow Dep 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44  
          Beaumont W direction arrow Dep 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45  
          York Farm W direction arrow Dep 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45  
          Clos de la Mielle W direction arrow Dep 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46  
          La Haule Slipway S direction arrow Dep 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47  
          St Aubin S direction arrow Dep 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49  
          St Brelade College W direction arrow Dep 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49  
          Seven Oaks S direction arrow Dep 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50  
          Woodbine Store direction arrow Dep 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51  
          Rose Farm W direction arrow Dep 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52  
          Biarritz Hotel W direction arrow Dep 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53  
          L'Horizon Hotel W direction arrow Dep 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53  
          Midbay W direction arrow Dep 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54  
          St Brelades Bay W direction arrow Dep 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55  
          St Brelade Church W direction arrow Dep 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56  
          Red Houses Waitrose W direction arrow Dep 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59  
          Clos des Sables W direction arrow Dep 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00  
          Quennevais Drive W direction arrow Dep 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00  
          La Moye School W direction arrow Dep 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01  
          Clos Orange S direction arrow Dep 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02  
          La Moye Garage S direction arrow Dep 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03  
          The Poplars direction arrow Dep 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03  
          Rue Baal direction arrow Dep 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04  
          Les Fourneaux Est direction arrow Dep 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06  
          New Kingdom Hall direction arrow Dep 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07  
          Les Vaux Larrons direction arrow Dep 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08  
          Corbiere direction arrow Dep 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10  
          Le Grouet Slipway direction arrow Dep 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11  
          Gorse Hill direction arrow Dep 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11  
          Sea Crest Apts direction arrow Dep 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12  
          Petit Port Close direction arrow Dep 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12  
          Route du Petit Port direction arrow Dep 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13  
          Beauvoir direction arrow Dep 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13  
          Le Feugerel W direction arrow Dep 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14  
          Atlantic Hotel W direction arrow Dep 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14  
          La Pulente N direction arrow Dep 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16  
          Le Braye N direction arrow Dep 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17  
          El Tico N direction arrow Dep 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18  
          Watersplash N direction arrow Dep 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19  
          St Ouens Pond N direction arrow Dep 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19  
          Kempt Tower N direction arrow Dep 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19  
          Five Mile Avenue N direction arrow Dep 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20  
          Jersey Pearl N direction arrow Dep 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21  
          Chemin du Moulin N direction arrow Dep 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21  
          St Ouens Village N direction arrow Dep 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25  
          La Croix N direction arrow Dep 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26  
          Leoville N direction arrow Dep 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28  
          Greve de Lecq direction arrow Dep 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38  

            Liberation Station - Greve de Lecq - Inbound - Sunday

            Greve de Lecq     
            Leoville S     
            La Croix S     
            St Ouens Village S     
            Chemin du Moulin S     
            Jersey Pearl S     
            Five Mile Avenue S     
            Kempt Tower S     
            St Ouens Pond S     
            Watersplash S     
            El Tico S     
            Le Braye S     
            La Pulente S     
            Atlantic Hotel E     
            Le Feugerel E     
            Clos de la Gare     
            The Poplars     
            Rue Baal     
            Les Fourneaux Est     
            New Kingdom Hall     
            Les Vaux Larrons     
            La Petite Lande     
            Corbiere     
            Le Grouet Slipway     
            Gorse Hill     
            Sea Crest Apts     
            Petit Port Close     
            Route du Petit Port     
            Beauvoir     
            La Moye Garage N     
            Clos Orange N     
            La Moye School E     
            Quennevais Drive E     
            Clos des Sables E     
            Red Houses Waitrose E     
            St Brelade Church E     
            St Brelades Bay E     
            Midbay E     
            L'Horizon Hotel E     
            Biarritz Hotel E     
            Rose Farm E     
            Seven Oaks N     
            St Brelade College E     
            St Aubin N     
            La Haule Slipway N     
            Clos de la Mielle E     
            York Farm E     
            Beaumont E     
            Parcq du Rivage E     
            Bel Royal Gardens     
            St Matthews Church E     
            Coronation Park E     
            Millbrook E     
            St Andrews Park E     
            First Tower E     
            Bellozanne Avenue     
            George V Homes     
            Century Buildings     
            Castle Street     
            Bus Station     
            Greve de Lecq direction arrow Dep 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45  
            Leoville S direction arrow Dep 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49  
            La Croix S direction arrow Dep 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50  
            St Ouens Village S direction arrow Dep 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52  
            Chemin du Moulin S direction arrow Dep 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56  
            Jersey Pearl S direction arrow Dep 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57  
            Five Mile Avenue S direction arrow Dep 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57  
            Kempt Tower S direction arrow Dep 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59  
            St Ouens Pond S direction arrow Dep 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00  
            Watersplash S direction arrow Dep 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01  
            El Tico S direction arrow Dep 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01  
            Le Braye S direction arrow Dep 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03  
            La Pulente S direction arrow Dep 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05  
            Atlantic Hotel E direction arrow Dep 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06  
            Le Feugerel E direction arrow Dep 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07  
            Clos de la Gare direction arrow Dep 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07  
            The Poplars direction arrow Dep 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08  
            Rue Baal direction arrow Dep 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08  
            Les Fourneaux Est direction arrow Dep 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09  
            New Kingdom Hall direction arrow Dep 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09  
            Les Vaux Larrons direction arrow Dep 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09  
            La Petite Lande direction arrow Dep 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09  
            Corbiere direction arrow Dep 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10  
            Le Grouet Slipway direction arrow Dep 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11  
            Gorse Hill direction arrow Dep 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11  
            Sea Crest Apts direction arrow Dep 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11  
            Petit Port Close direction arrow Dep 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13  
            Route du Petit Port direction arrow Dep 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13  
            Beauvoir direction arrow Dep 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14  
            La Moye Garage N direction arrow Dep 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15  
            Clos Orange N direction arrow Dep 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16  
            La Moye School E direction arrow Dep 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16  
            Quennevais Drive E direction arrow Dep 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17  
            Clos des Sables E direction arrow Dep 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18  
            Red Houses Waitrose E direction arrow Dep 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19  
            St Brelade Church E direction arrow Dep 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21  
            St Brelades Bay E direction arrow Dep 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24  
            Midbay E direction arrow Dep 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24  
            L'Horizon Hotel E direction arrow Dep 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25  
            Biarritz Hotel E direction arrow Dep 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26  
            Rose Farm E direction arrow Dep 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28  
            Seven Oaks N direction arrow Dep 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30  
            St Brelade College E direction arrow Dep 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31  
            St Aubin N direction arrow Dep 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33  
            La Haule Slipway N direction arrow Dep 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34  
            Clos de la Mielle E direction arrow Dep 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34  
            York Farm E direction arrow Dep 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35  
            Beaumont E direction arrow Dep 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36  
            Parcq du Rivage E direction arrow Dep 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36  
            Bel Royal Gardens direction arrow Dep 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38  
            St Matthews Church E direction arrow Dep 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38  
            Coronation Park E direction arrow Dep 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39  
            Millbrook E direction arrow Dep 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40  
            St Andrews Park E direction arrow Dep 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41  
            First Tower E direction arrow Dep 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42  
            Bellozanne Avenue direction arrow Dep 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43  
            George V Homes direction arrow Dep 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44  
            Century Buildings direction arrow Dep 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47  
            Castle Street direction arrow Dep 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49  
            Bus Station direction arrow Dep 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50