Timetables

Route 12

Liberation Station - Greve de Lecq - Outbound - Monday-Friday

Bus Station     
Bus Station Stand E     
West Park Slipway     
West Park Shelter     
Bay View Court     
Bellozanne Road     
First Tower W     
St Andrews Park W     
Millbrook W     
Coronation Park W     
St Matthews Church W     
Bel Royal Terrace     
Parcq du Rivage W     
Perquage Car Park     
Beaumont W     
York Farm W     
Clos de la Mielle W     
La Haule Slipway S     
St Aubin S     
St Brelade College W     
Seven Oaks S     
Woodbine Store     
Rose Farm W     
Biarritz Hotel W     
L'Horizon Hotel W     
Midbay W     
St Brelades Bay W     
St Brelade Church W     
Red Houses Waitrose W     
Clos des Sables W     
Quennevais Drive W     
La Moye School W     
Clos Orange S     
La Moye Garage S     
The Poplars     
Rue Baal     
Les Fourneaux Est     
New Kingdom Hall     
Les Vaux Larrons     
La Petite Lande     
Corbiere     
Bus Station direction arrow Dep 06:05 06:45 07:00  
Bus Station Stand E direction arrow Dep 06:05 06:45 07:00  
West Park Slipway direction arrow Dep 06:07 06:47 07:02  
West Park Shelter direction arrow Dep 06:08 06:48 07:03  
Bay View Court direction arrow Dep 06:08 06:48 07:03  
Bellozanne Road direction arrow Dep 06:09 06:49 07:04  
First Tower W direction arrow Dep 06:10 06:50 07:05  
St Andrews Park W direction arrow Dep 06:10 06:50 07:05  
Millbrook W direction arrow Dep 06:11 06:51 07:06  
Coronation Park W direction arrow Dep 06:12 06:52 07:07  
St Matthews Church W direction arrow Dep 06:12 06:52 07:07  
Bel Royal Terrace direction arrow Dep 06:12 06:52 07:07  
Parcq du Rivage W direction arrow Dep 06:14 06:54 07:09  
Perquage Car Park direction arrow Dep 06:14 06:54 07:09  
Beaumont W direction arrow Dep 06:15 06:55 07:10  
York Farm W direction arrow Dep 06:15 06:55 07:10  
Clos de la Mielle W direction arrow Dep 06:16 06:56 07:11  
La Haule Slipway S direction arrow Dep 06:17 06:57 07:12  
St Aubin S direction arrow Dep 06:19 06:59 07:14  
St Brelade College W direction arrow Dep 06:19 06:59 07:14  
Seven Oaks S direction arrow Dep 06:20 07:00 07:15  
Woodbine Store direction arrow Dep 06:21 07:01 07:16  
Rose Farm W direction arrow Dep 06:22 07:02 07:17  
Biarritz Hotel W direction arrow Dep 06:23 07:03 07:18  
L'Horizon Hotel W direction arrow Dep 06:23 07:03 07:18  
Midbay W direction arrow Dep 06:24 07:04 07:19  
St Brelades Bay W direction arrow Dep 06:25 07:05 07:20  
St Brelade Church W direction arrow Dep 06:26 07:06 -  
Red Houses Waitrose W direction arrow Dep 06:29 07:09 -  
Clos des Sables W direction arrow Dep 06:30 07:10 -  
Quennevais Drive W direction arrow Dep 06:30 07:10 -  
La Moye School W direction arrow Dep 06:31 07:11 -  
Clos Orange S direction arrow Dep 06:32 07:12 -  
La Moye Garage S direction arrow Dep 06:33 07:13 -  
The Poplars direction arrow Dep 06:33 07:13 -  
Rue Baal direction arrow Dep 06:34 07:14 -  
Les Fourneaux Est direction arrow Dep 06:36 07:16 -  
New Kingdom Hall direction arrow Dep 06:36 07:16 -  
Les Vaux Larrons direction arrow Dep 06:38 07:18 -  
La Petite Lande direction arrow Dep 06:38 07:18 -  
Corbiere direction arrow Dep 06:40 07:20 -  

    Liberation Station - Greve de Lecq - Inbound - Monday-Friday

    Corbiere     
    Le Grouet Slipway     
    Gorse Hill     
    Sea Crest Apts     
    Petit Port Close     
    Route Du Petit Port     
    Beauvoir     
    La Moye Garage N     
    Clos Orange N     
    La Moye School E     
    Quennevais Drive E     
    Clos des Sables E     
    Red Houses Waitrose E     
    St Brelade Church E     
    St Brelades Bay E     
    Midbay E     
    L'Horizon Hotel E     
    Biarritz Hotel E     
    Rose Farm E     
    Seven Oaks N     
    St Brelade College E     
    St Aubin N     
    La Haule Slipway N     
    Clos de la Mielle E     
    York Farm E     
    Beaumont E     
    Parcq du Rivage E     
    Bel Royal Gardens     
    St Matthews Church E     
    Coronation Park E     
    Millbrook E     
    St Andrews Park E     
    First Tower E     
    Bellozanne Avenue     
    George V Homes     
    Century Buildings     
    Castle Street     
    Bus Station     
    Corbiere direction arrow Dep 06:42  
    Le Grouet Slipway direction arrow Dep 06:42  
    Gorse Hill direction arrow Dep 06:42  
    Sea Crest Apts direction arrow Dep 06:43  
    Petit Port Close direction arrow Dep 06:44  
    Route Du Petit Port direction arrow Dep 06:44  
    Beauvoir direction arrow Dep 06:45  
    La Moye Garage N direction arrow Dep 06:46  
    Clos Orange N direction arrow Dep 06:47  
    La Moye School E direction arrow Dep 06:47  
    Quennevais Drive E direction arrow Dep 06:48  
    Clos des Sables E direction arrow Dep 06:49  
    Red Houses Waitrose E direction arrow Dep 06:50  
    St Brelade Church E direction arrow Dep 06:52  
    St Brelades Bay E direction arrow Dep 06:54  
    Midbay E direction arrow Dep 06:54  
    L'Horizon Hotel E direction arrow Dep 06:54  
    Biarritz Hotel E direction arrow Dep 06:55  
    Rose Farm E direction arrow Dep 06:56  
    Seven Oaks N direction arrow Dep 06:57  
    St Brelade College E direction arrow Dep 06:58  
    St Aubin N direction arrow Dep 07:00  
    La Haule Slipway N direction arrow Dep 07:02  
    Clos de la Mielle E direction arrow Dep 07:03  
    York Farm E direction arrow Dep 07:04  
    Beaumont E direction arrow Dep 07:06  
    Parcq du Rivage E direction arrow Dep 07:06  
    Bel Royal Gardens direction arrow Dep 07:08  
    St Matthews Church E direction arrow Dep 07:08  
    Coronation Park E direction arrow Dep 07:09  
    Millbrook E direction arrow Dep 07:10  
    St Andrews Park E direction arrow Dep 07:11  
    First Tower E direction arrow Dep 07:12  
    Bellozanne Avenue direction arrow Dep 07:13  
    George V Homes direction arrow Dep 07:14  
    Century Buildings direction arrow Dep 07:17  
    Castle Street direction arrow Dep 07:19  
    Bus Station direction arrow Dep 07:20