Timetables

Route 12A

Liberation Station - Corbiere - Outbound - Monday-Friday

Bus Station     
Bus Station Stand N     
Bus Station Stand E     
West Park Slipway     
West Park Shelter     
Bay View Court     
Bellozanne Road     
First Tower W     
St Andrews Park W     
Millbrook W     
Coronation Park W     
St Matthews Church W     
Bel Royal Terrace     
Parcq du Rivage W     
Perquage Car Park     
Beaumont W     
York Farm W     
Clos de la Mielle W     
La Haule Slipway S     
St Aubin S     
St Brelade College W     
Seven Oaks S     
Clos de Noirmont     
Travers Farm Lane S     
Ouaisne Junction S     
Portelet Bay     
Ouaisne Junction N     
Travers Farm Lane N     
Clos du Verger     
Woodbine Store     
Rose Farm W     
Biarritz Hotel W     
L'Horizon Hotel W     
Midbay W     
St Brelades Bay W     
St Brelade Church W     
Red Houses Waitrose W     
Clos des Sables W     
Quennevais Drive W     
La Moye School W     
Clos Orange S     
La Moye Garage S     
The Poplars     
Rue Baal     
Les Fourneaux Est     
New Kingdom Hall     
Les Vaux Larrons     
Corbiere     
Bus Station direction arrow Dep 08:15 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:15 18:15 19:30 20:30 21:30 22:30 23:30  
Bus Station Stand N direction arrow Dep - - - - - - - - - - - - - - 22:30 23:30  
Bus Station Stand E direction arrow Dep 08:15 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:15 18:15 19:30 20:30 21:30 - -  
West Park Slipway direction arrow Dep 08:18 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:18 18:18 19:33 20:33 21:33 22:31 23:31  
West Park Shelter direction arrow Dep 08:19 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:18 18:18 19:33 20:33 21:33 22:32 23:32  
Bay View Court direction arrow Dep 08:20 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:19 18:19 19:34 20:34 21:34 22:33 23:33  
Bellozanne Road direction arrow Dep 08:21 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:19 18:19 19:34 20:34 21:34 22:34 23:34  
First Tower W direction arrow Dep 08:22 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:20 18:20 19:35 20:35 21:35 22:35 23:35  
St Andrews Park W direction arrow Dep 08:23 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:21 18:21 19:36 20:36 21:36 22:36 23:36  
Millbrook W direction arrow Dep 08:23 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:21 18:21 19:36 20:36 21:36 22:36 23:36  
Coronation Park W direction arrow Dep 08:24 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:22 18:22 19:37 20:37 21:37 22:37 23:37  
St Matthews Church W direction arrow Dep 08:25 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:23 18:23 19:38 20:38 21:38 22:38 23:38  
Bel Royal Terrace direction arrow Dep 08:25 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:23 18:23 19:38 20:38 21:38 22:38 23:38  
Parcq du Rivage W direction arrow Dep 08:27 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:24 18:24 19:39 20:39 21:39 22:40 23:40  
Perquage Car Park direction arrow Dep 08:27 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:24 18:24 19:39 20:39 21:39 22:40 23:40  
Beaumont W direction arrow Dep 08:28 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:25 18:25 19:40 20:40 21:40 22:41 23:41  
York Farm W direction arrow Dep 08:28 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:25 18:25 19:40 20:40 21:40 22:41 23:41  
Clos de la Mielle W direction arrow Dep 08:29 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:26 18:26 19:41 20:41 21:41 22:42 23:42  
La Haule Slipway S direction arrow Dep 08:30 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:26 18:26 19:41 20:41 21:41 22:43 23:43  
St Aubin S direction arrow Dep 08:32 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:27 18:27 19:42 20:42 21:42 22:45 23:45  
St Brelade College W direction arrow Dep 08:32 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:27 18:27 19:42 20:42 21:42 22:45 23:45  
Seven Oaks S direction arrow Dep 08:33 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:28 18:28 19:43 20:43 21:43 22:46 23:46  
Clos de Noirmont direction arrow Dep 08:35 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:30 18:30 19:45 20:45 21:45 22:46 23:46  
Travers Farm Lane S direction arrow Dep 08:36 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:31 18:31 19:46 20:46 21:46 22:47 23:47  
Ouaisne Junction S direction arrow Dep 08:37 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:31 18:31 19:46 20:46 21:46 22:48 23:48  
Portelet Bay direction arrow Dep 08:39 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:32 18:32 19:47 20:47 21:47 22:49 23:49  
Ouaisne Junction N direction arrow Dep 08:40 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:33 18:33 19:48 20:48 21:48 22:50 23:50  
Travers Farm Lane N direction arrow Dep 08:41 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:34 18:34 19:49 20:49 21:49 22:51 23:51  
Clos du Verger direction arrow Dep 08:43 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:35 18:35 19:50 20:50 21:50 22:53 23:53  
Woodbine Store direction arrow Dep 08:43 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:35 18:35 19:50 20:50 21:50 22:53 23:53  
Rose Farm W direction arrow Dep 08:44 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:36 18:36 19:51 20:51 21:51 22:54 23:54  
Biarritz Hotel W direction arrow Dep 08:45 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:37 18:37 19:52 20:52 21:52 22:55 23:55  
L'Horizon Hotel W direction arrow Dep 08:46 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:38 18:38 19:53 20:53 21:53 22:55 23:55  
Midbay W direction arrow Dep 08:47 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:39 18:39 19:54 20:54 21:54 22:56 23:56  
St Brelades Bay W direction arrow Dep 08:48 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:41 18:41 19:56 20:56 21:56 22:57 23:57  
St Brelade Church W direction arrow Dep 08:49 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:42 18:42 19:57 20:57 21:57 22:58 23:58  
Red Houses Waitrose W direction arrow Dep 08:52 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:45 18:45 20:00 21:00 22:00 23:01 00:01  
Clos des Sables W direction arrow Dep 08:52 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:45 18:45 20:00 21:00 22:00 23:01 00:01  
Quennevais Drive W direction arrow Dep 08:53 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:46 18:46 20:01 21:01 22:01 23:01 00:01  
La Moye School W direction arrow Dep 08:54 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:47 18:47 20:02 21:02 22:02 23:02 00:02  
Clos Orange S direction arrow Dep 08:54 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:47 18:47 20:02 21:02 22:02 23:02 00:02  
La Moye Garage S direction arrow Dep 08:54 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:47 18:47 20:02 21:02 22:02 23:03 00:03  
The Poplars direction arrow Dep 08:55 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:48 18:48 20:03 21:03 22:03 23:03 00:03  
Rue Baal direction arrow Dep 08:56 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:49 18:49 20:04 21:04 22:04 23:04 00:04  
Les Fourneaux Est direction arrow Dep 08:57 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:50 18:50 20:05 21:05 22:05 23:05 00:05  
New Kingdom Hall direction arrow Dep 08:58 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:51 18:51 20:06 21:06 22:06 23:05 00:05  
Les Vaux Larrons direction arrow Dep 08:58 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:51 18:51 20:06 21:06 22:06 23:05 00:05  
Corbiere direction arrow Dep 09:00 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:53 18:53 20:08 21:08 22:08 23:07 00:07  

    Liberation Station - Corbiere - Inbound - Monday-Friday

    Corbiere     
    Le Grouet Slipway     
    Gorse Hill     
    Sea Crest Apts     
    Petit Port Close     
    Route du Petit Port     
    Beauvoir     
    La Moye Garage N     
    Clos Orange N     
    La Moye School E     
    Quennevais Drive E     
    Clos des Sables E     
    Red Houses Waitrose E     
    St Brelade Church E     
    St Brelades Bay E     
    Midbay E     
    L'Horizon Hotel E     
    Biarritz Hotel E     
    Rose Farm E     
    Clos de Noirmont     
    Travers Farm Lane S     
    Ouaisne Junction S     
    Portelet Bay     
    Ouaisne Junction N     
    Travers Farm Lane N     
    Clos du Verger     
    Seven Oaks N     
    St Brelade College E     
    St Aubin N     
    La Haule Slipway N     
    Clos de la Mielle E     
    York Farm E     
    Beaumont E     
    Parcq du Rivage E     
    Bel Royal Gardens     
    St Matthews Church E     
    Coronation Park E     
    Millbrook E     
    St Andrews Park E     
    First Tower E     
    Bellozanne Avenue     
    George V Homes     
    Century Buildings     
    Castle Street     
    Bus Station     
    Corbiere direction arrow Dep - - 07:28 08:30 09:02 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 18:00 19:00 20:10 21:10 22:10 23:10 00:10  
    Le Grouet Slipway direction arrow Dep - - 07:29 08:31 09:03 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 18:01 19:01 20:11 21:11 22:11 23:11 00:11  
    Gorse Hill direction arrow Dep - - 07:29 08:31 09:03 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 18:01 19:01 20:11 21:11 22:11 23:11 00:11  
    Sea Crest Apts direction arrow Dep - - 07:29 08:31 09:03 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 18:01 19:01 20:11 21:11 22:11 23:11 00:11  
    Petit Port Close direction arrow Dep - - 07:31 08:32 09:04 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 18:02 19:02 20:12 21:12 22:13 23:13 00:13  
    Route du Petit Port direction arrow Dep - - 07:31 08:32 09:04 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 18:02 19:02 20:12 21:12 22:13 23:13 00:13  
    Beauvoir direction arrow Dep - - 07:32 08:33 09:05 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 18:03 19:03 20:13 21:13 22:14 23:14 00:14  
    La Moye Garage N direction arrow Dep - - 07:33 08:34 09:06 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 18:04 19:04 20:14 21:14 22:15 23:15 00:15  
    Clos Orange N direction arrow Dep - - 07:33 08:34 09:06 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 18:04 19:04 20:14 21:14 22:15 23:15 00:15  
    La Moye School E direction arrow Dep - - 07:33 08:34 09:06 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 18:04 19:04 20:14 21:14 22:15 23:15 00:15  
    Quennevais Drive E direction arrow Dep - - 07:34 08:35 09:07 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 18:05 19:05 20:15 21:15 22:16 23:16 00:16  
    Clos des Sables E direction arrow Dep - - 07:35 08:36 09:08 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 18:06 19:06 20:16 21:16 22:17 23:17 00:17  
    Red Houses Waitrose E direction arrow Dep - - 07:36 08:37 09:09 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 18:07 19:07 20:17 21:17 22:18 23:18 00:18  
    St Brelade Church E direction arrow Dep - - 07:39 08:40 09:12 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:10 19:10 20:20 21:20 22:21 23:21 00:21  
    St Brelades Bay E direction arrow Dep 07:00 07:21 07:41 08:42 09:14 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:12 19:12 20:22 21:22 22:23 23:23 00:23  
    Midbay E direction arrow Dep 07:00 07:21 07:41 08:42 09:14 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:12 19:12 20:22 21:22 22:23 23:23 00:23  
    L'Horizon Hotel E direction arrow Dep 07:00 07:21 07:41 08:42 09:14 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:12 19:12 20:22 21:22 22:23 23:23 00:23  
    Biarritz Hotel E direction arrow Dep 07:01 07:22 07:42 08:43 09:15 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:13 19:13 20:23 21:23 22:24 23:24 00:24  
    Rose Farm E direction arrow Dep 07:03 07:24 07:44 08:45 09:17 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:15 19:15 20:25 21:25 22:26 23:26 00:26  
    Clos de Noirmont direction arrow Dep 07:03 07:24 07:44 08:45 09:17 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:15 19:15 20:25 21:25 22:26 23:26 00:26  
    Travers Farm Lane S direction arrow Dep 07:04 07:25 07:45 08:46 09:18 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:16 19:16 20:26 21:26 22:27 23:27 00:27  
    Ouaisne Junction S direction arrow Dep 07:05 07:26 07:46 08:47 09:19 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:17 19:17 20:27 21:27 22:28 23:28 00:28  
    Portelet Bay direction arrow Dep 07:06 07:27 07:47 08:48 09:20 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:18 19:18 20:28 21:28 22:29 23:29 00:29  
    Ouaisne Junction N direction arrow Dep 07:07 07:28 07:48 08:49 09:21 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:19 19:19 20:29 21:29 22:30 23:30 00:30  
    Travers Farm Lane N direction arrow Dep 07:08 07:29 07:49 08:50 09:22 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:20 19:20 20:30 21:30 22:31 23:31 00:31  
    Clos du Verger direction arrow Dep 07:09 07:30 07:50 08:51 09:23 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:21 19:21 20:31 21:31 22:32 23:32 00:32  
    Seven Oaks N direction arrow Dep 07:11 07:32 07:52 08:53 09:25 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:23 19:23 20:33 21:33 22:33 23:33 00:33  
    St Brelade College E direction arrow Dep 07:12 07:33 07:53 08:54 09:26 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:24 19:24 20:34 21:34 22:33 23:33 00:33  
    St Aubin N direction arrow Dep 07:13 07:34 07:54 08:55 09:27 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:25 19:25 20:35 21:35 22:34 23:34 00:34  
    La Haule Slipway N direction arrow Dep 07:16 07:38 07:58 08:56 09:28 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:26 19:26 20:36 21:36 22:35 23:35 00:35  
    Clos de la Mielle E direction arrow Dep 07:18 07:39 07:59 08:56 09:28 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:26 19:26 20:36 21:36 22:35 23:35 00:35  
    York Farm E direction arrow Dep 07:20 07:42 08:02 08:57 09:29 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:27 19:27 20:37 21:37 22:36 23:36 00:36  
    Beaumont E direction arrow Dep 07:22 07:44 08:04 08:58 09:30 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:28 19:28 20:38 21:38 22:37 23:37 00:37  
    Parcq du Rivage E direction arrow Dep 07:23 07:45 08:05 08:58 09:30 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:28 19:28 20:38 21:38 22:37 23:37 00:37  
    Bel Royal Gardens direction arrow Dep 07:24 07:46 08:06 09:00 09:32 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:30 19:30 20:40 21:40 22:38 23:38 00:38  
    St Matthews Church E direction arrow Dep 07:25 07:47 08:07 09:00 09:32 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:30 19:30 20:40 21:40 22:38 23:38 00:38  
    Coronation Park E direction arrow Dep 07:25 07:47 08:07 09:01 09:33 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:31 19:31 20:41 21:41 22:39 23:39 00:39  
    Millbrook E direction arrow Dep 07:26 07:48 08:08 09:02 09:34 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:32 19:32 20:42 21:42 22:39 23:39 00:39  
    St Andrews Park E direction arrow Dep 07:28 07:50 08:10 09:02 09:34 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:32 19:32 20:42 21:42 22:40 23:40 00:40  
    First Tower E direction arrow Dep 07:29 07:51 08:11 09:03 09:35 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:33 19:33 20:43 21:43 22:41 23:41 00:41  
    Bellozanne Avenue direction arrow Dep 07:31 07:53 08:13 09:04 09:36 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:34 19:34 20:44 21:44 22:42 23:42 00:42  
    George V Homes direction arrow Dep 07:33 07:55 08:15 09:05 09:37 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:35 19:35 20:45 21:45 22:43 23:43 00:43  
    Century Buildings direction arrow Dep 07:39 08:01 08:21 09:10 09:42 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:40 19:40 20:50 21:50 22:45 23:45 00:45  
    Castle Street direction arrow Dep 07:42 08:04 08:24 09:12 09:44 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:42 19:42 20:52 21:52 22:47 23:47 00:47  
    Bus Station direction arrow Dep 07:44 08:06 08:26 09:15 09:47 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:45 19:45 20:55 21:55 22:48 23:48 00:48  

      Liberation Station - Corbiere - Outbound - Saturday

      Bus Station     
      Bus Station Stand E     
      Bus Station Stand N     
      West Park Slipway     
      West Park Shelter     
      Bay View Court     
      Bellozanne Road     
      First Tower W     
      St Andrews Park W     
      Millbrook W     
      Coronation Park W     
      St Matthews Church W     
      Bel Royal Terrace     
      Parcq du Rivage W     
      Perquage Car Park     
      Beaumont W     
      York Farm W     
      Clos de la Mielle W     
      La Haule Slipway S     
      St Aubin S     
      St Brelade College W     
      Seven Oaks S     
      Clos de Noirmont     
      Travers Farm Lane S     
      Ouaisne Junction S     
      Portelet Bay     
      Ouaisne Junction N     
      Travers Farm Lane N     
      Clos du Verger     
      Woodbine Store     
      Rose Farm W     
      Biarritz Hotel W     
      L'Horizon Hotel W     
      Midbay W     
      St Brelades Bay W     
      St Brelade Church W     
      Red Houses Waitrose W     
      Clos des Sables W     
      Quennevais Drive W     
      La Moye School W     
      Clos Orange S     
      La Moye Garage S     
      The Poplars     
      Rue Baal     
      Les Fourneaux Est     
      New Kingdom Hall     
      Les Vaux Larrons     
      Corbiere     
      Bus Station direction arrow Dep 06:20 07:20 08:00 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:00 19:00 20:20 21:20 22:20 23:20  
      Bus Station Stand E direction arrow Dep 06:20 07:20 08:00 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:00 19:00 20:20 21:20 22:20 23:20  
      Bus Station Stand N direction arrow Dep - - - - - - - - - - - - - - - - 22:20 23:20  
      West Park Slipway direction arrow Dep 06:22 07:22 08:02 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:02 19:02 20:22 21:22 22:22 23:22  
      West Park Shelter direction arrow Dep 06:23 07:23 08:03 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:03 19:03 20:23 21:23 22:22 23:22  
      Bay View Court direction arrow Dep 06:23 07:23 08:03 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:04 19:04 20:23 21:23 22:23 23:23  
      Bellozanne Road direction arrow Dep 06:24 07:24 08:04 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:05 19:05 20:24 21:24 22:24 23:24  
      First Tower W direction arrow Dep 06:25 07:25 08:05 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:05 19:05 20:25 21:25 22:25 23:25  
      St Andrews Park W direction arrow Dep 06:26 07:26 08:06 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:06 19:06 20:26 21:26 22:26 23:26  
      Millbrook W direction arrow Dep 06:26 07:26 08:06 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:06 19:06 20:26 21:26 22:26 23:26  
      Coronation Park W direction arrow Dep 06:27 07:27 08:07 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:07 19:07 20:27 21:27 22:27 23:27  
      St Matthews Church W direction arrow Dep 06:28 07:28 08:08 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:08 19:08 20:28 21:28 22:28 23:28  
      Bel Royal Terrace direction arrow Dep 06:28 07:28 08:08 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:08 19:08 20:28 21:28 22:28 23:28  
      Parcq du Rivage W direction arrow Dep 06:30 07:30 08:10 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:09 19:09 20:30 21:30 22:30 23:30  
      Perquage Car Park direction arrow Dep 06:30 07:30 08:10 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:09 19:09 20:30 21:30 22:30 23:30  
      Beaumont W direction arrow Dep 06:31 07:31 08:11 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:10 19:10 20:31 21:31 22:31 23:31  
      York Farm W direction arrow Dep 06:31 07:31 08:11 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:11 19:11 20:31 21:31 22:31 23:31  
      Clos de la Mielle W direction arrow Dep 06:32 07:32 08:12 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:13 19:13 20:32 21:32 22:32 23:32  
      La Haule Slipway S direction arrow Dep 06:33 07:33 08:13 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:15 19:15 20:33 21:33 22:33 23:33  
      St Aubin S direction arrow Dep 06:35 07:35 08:15 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:17 19:17 20:35 21:35 22:35 23:35  
      St Brelade College W direction arrow Dep 06:35 07:35 08:15 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:17 19:17 20:35 21:35 22:35 23:35  
      Seven Oaks S direction arrow Dep 06:36 07:36 08:15 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:17 19:17 20:35 21:35 22:35 23:35  
      Clos de Noirmont direction arrow Dep - - 08:16 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:18 19:18 20:35 21:35 22:35 23:35  
      Travers Farm Lane S direction arrow Dep - - 08:16 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:18 19:18 20:35 21:35 22:37 23:37  
      Ouaisne Junction S direction arrow Dep - - 08:19 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:20 19:20 20:38 21:38 22:38 23:38  
      Portelet Bay direction arrow Dep - - 08:20 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:21 19:21 20:39 21:39 22:39 23:39  
      Ouaisne Junction N direction arrow Dep - - 08:22 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:23 19:23 20:41 21:41 22:41 23:41  
      Travers Farm Lane N direction arrow Dep - - 08:23 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:24 19:24 20:42 21:42 22:42 23:42  
      Clos du Verger direction arrow Dep - - 08:24 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:25 19:25 20:43 21:43 22:43 23:43  
      Woodbine Store direction arrow Dep 06:37 07:37 08:24 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:25 19:25 20:43 21:43 22:43 23:43  
      Rose Farm W direction arrow Dep 06:38 07:38 08:25 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:26 19:26 20:44 21:44 22:44 23:44  
      Biarritz Hotel W direction arrow Dep 06:39 07:39 08:26 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:27 19:27 20:45 21:45 22:45 23:45  
      L'Horizon Hotel W direction arrow Dep 06:39 07:39 08:26 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:28 19:28 20:45 21:45 22:45 23:45  
      Midbay W direction arrow Dep 06:40 07:40 08:27 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:30 19:30 20:46 21:46 22:46 23:46  
      St Brelades Bay W direction arrow Dep 06:41 07:41 08:28 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:31 19:31 20:47 21:47 22:47 23:47  
      St Brelade Church W direction arrow Dep 06:42 07:42 08:29 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:32 19:32 20:48 21:48 22:48 23:48  
      Red Houses Waitrose W direction arrow Dep 06:45 07:45 08:32 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:36 19:36 20:51 21:51 22:51 23:51  
      Clos des Sables W direction arrow Dep 06:45 07:45 08:32 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:36 19:36 20:51 21:51 22:51 23:51  
      Quennevais Drive W direction arrow Dep 06:46 07:46 08:33 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:37 19:37 20:51 21:51 22:51 23:51  
      La Moye School W direction arrow Dep 06:46 07:46 08:33 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:37 19:37 20:52 21:52 22:52 23:52  
      Clos Orange S direction arrow Dep 06:47 07:47 08:34 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:38 19:38 20:52 21:52 22:52 23:52  
      La Moye Garage S direction arrow Dep 06:47 07:47 08:34 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:38 19:38 20:53 21:53 22:53 23:53  
      The Poplars direction arrow Dep 06:48 07:48 08:35 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:39 19:39 20:53 21:53 22:53 23:53  
      Rue Baal direction arrow Dep 06:48 07:48 08:35 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:39 19:39 20:54 21:54 22:54 23:54  
      Les Fourneaux Est direction arrow Dep 06:49 07:49 08:36 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:40 19:40 20:55 21:55 22:55 23:55  
      New Kingdom Hall direction arrow Dep 06:50 07:50 08:37 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:45 18:41 19:41 20:55 21:55 22:55 23:55  
      Les Vaux Larrons direction arrow Dep 06:50 07:50 08:37 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:45 18:42 19:42 20:55 21:55 22:55 23:55  
      Corbiere direction arrow Dep 06:52 07:52 08:39 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:43 19:43 20:57 21:57 22:57 23:57  

        Liberation Station - Corbiere - Inbound - Saturday

        Corbiere     
        Le Grouet Slipway     
        Gorse Hill     
        Sea Crest Apts     
        Petit Port Close     
        Route du Petit Port     
        Beauvoir     
        La Moye Garage N     
        Clos Orange N     
        La Moye School E     
        Quennevais Drive E     
        Clos des Sables E     
        Red Houses Waitrose E     
        St Brelade Church E     
        St Brelades Bay E     
        Midbay E     
        L'Horizon Hotel E     
        Biarritz Hotel E     
        Rose Farm E     
        Clos de Noirmont     
        Travers Farm Lane S     
        Ouaisne Junction S     
        Portelet Bay     
        Ouaisne Junction N     
        Travers Farm Lane N     
        Clos du Verger     
        Seven Oaks N     
        St Brelade College E     
        St Aubin N     
        La Haule Slipway N     
        Clos de la Mielle E     
        York Farm E     
        Beaumont E     
        Parcq du Rivage E     
        Bel Royal Gardens     
        St Matthews Church E     
        Coronation Park E     
        Millbrook E     
        St Andrews Park E     
        First Tower E     
        Bellozanne Avenue     
        George V Homes     
        Century Buildings     
        Castle Street     
        Bus Station     
        Corbiere direction arrow Dep 06:55 07:55 08:45 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:48 18:45 19:45 21:00 22:00 23:00 23:57 00:10  
        Le Grouet Slipway direction arrow Dep 06:56 07:56 08:46 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:49 18:46 19:46 21:01 22:01 23:01 23:58 00:11  
        Gorse Hill direction arrow Dep 06:56 07:56 08:46 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:49 18:46 19:46 21:01 22:01 23:01 23:58 00:11  
        Sea Crest Apts direction arrow Dep 06:56 07:56 08:46 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:49 18:46 19:46 21:01 22:01 23:01 23:58 00:11  
        Petit Port Close direction arrow Dep 06:58 07:58 08:48 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:51 18:48 19:48 21:03 22:03 23:03 00:00 00:13  
        Route du Petit Port direction arrow Dep 06:58 07:58 08:48 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:51 18:48 19:48 21:03 22:03 23:03 00:00 00:13  
        Beauvoir direction arrow Dep 06:59 07:59 08:49 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:52 18:49 19:49 21:04 22:04 23:04 00:01 00:14  
        La Moye Garage N direction arrow Dep 07:00 08:00 08:50 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:53 18:50 19:50 21:05 22:05 23:05 00:02 00:15  
        Clos Orange N direction arrow Dep 07:00 08:00 08:50 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:53 18:50 19:50 21:05 22:05 23:05 00:02 00:15  
        La Moye School E direction arrow Dep 07:00 08:00 08:50 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:53 18:50 19:50 21:05 22:05 23:05 00:02 00:15  
        Quennevais Drive E direction arrow Dep 07:01 08:01 08:51 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:54 18:51 19:51 21:06 22:06 23:06 00:03 00:16  
        Clos des Sables E direction arrow Dep 07:02 08:02 08:52 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:55 18:52 19:52 21:07 22:07 23:07 00:04 00:17  
        Red Houses Waitrose E direction arrow Dep 07:03 08:03 08:53 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:56 18:53 19:53 21:08 22:08 23:08 00:05 00:18  
        St Brelade Church E direction arrow Dep 07:06 08:06 08:56 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 17:59 18:56 19:56 21:11 22:11 23:11 00:08 00:21  
        St Brelades Bay E direction arrow Dep 07:08 08:08 08:58 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:01 18:58 19:58 21:13 22:13 23:13 00:10 00:23  
        Midbay E direction arrow Dep 07:08 08:08 08:58 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:01 18:58 19:58 21:13 22:13 23:13 00:10 00:23  
        L'Horizon Hotel E direction arrow Dep 07:08 08:08 08:58 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:01 18:58 19:58 21:13 22:13 23:13 00:10 00:23  
        Biarritz Hotel E direction arrow Dep 07:09 08:09 08:59 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:02 18:59 19:59 21:14 22:14 23:14 00:11 00:24  
        Rose Farm E direction arrow Dep 07:11 08:11 09:01 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:04 19:01 20:01 21:16 22:16 23:16 00:13 00:26  
        Clos de Noirmont direction arrow Dep 07:11 08:11 09:01 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:04 19:01 20:01 21:16 22:16 23:16 00:13 00:26  
        Travers Farm Lane S direction arrow Dep 07:11 08:11 09:01 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:04 19:01 20:01 21:16 22:16 23:16 00:13 00:27  
        Ouaisne Junction S direction arrow Dep 07:13 08:13 09:03 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:06 19:03 20:03 21:18 22:18 23:18 00:15 00:28  
        Portelet Bay direction arrow Dep 07:14 08:14 09:04 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:07 19:04 20:04 21:19 22:19 23:19 00:16 00:29  
        Ouaisne Junction N direction arrow Dep 07:16 08:16 09:06 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:09 19:06 20:06 21:21 22:20 23:20 00:17 00:30  
        Travers Farm Lane N direction arrow Dep 07:16 08:16 09:06 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:09 19:06 20:06 21:21 22:21 23:21 00:18 00:31  
        Clos du Verger direction arrow Dep 07:18 08:18 09:08 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:11 19:08 20:08 21:23 22:22 23:22 00:19 00:32  
        Seven Oaks N direction arrow Dep 07:19 08:19 09:09 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:12 19:09 20:09 21:24 22:23 23:23 00:20 00:33  
        St Brelade College E direction arrow Dep 07:20 08:20 09:10 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:13 19:10 20:10 21:25 22:24 23:24 00:21 00:33  
        St Aubin N direction arrow Dep 07:21 08:21 09:11 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:14 19:11 20:11 21:26 22:25 23:25 00:22 00:34  
        La Haule Slipway N direction arrow Dep 07:22 08:22 09:12 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:15 19:12 20:12 21:27 22:26 23:26 00:23 00:35  
        Clos de la Mielle E direction arrow Dep 07:22 08:22 09:12 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:15 19:12 20:12 21:27 22:26 23:26 00:23 00:35  
        York Farm E direction arrow Dep 07:23 08:23 09:13 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:16 19:13 20:13 21:28 22:27 23:27 00:24 00:36  
        Beaumont E direction arrow Dep 07:24 08:24 09:14 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:17 19:14 20:14 21:29 22:28 23:28 00:25 00:37  
        Parcq du Rivage E direction arrow Dep 07:24 08:24 09:14 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:17 19:14 20:14 21:29 22:28 23:28 00:25 00:37  
        Bel Royal Gardens direction arrow Dep 07:26 08:26 09:16 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:19 19:16 20:16 21:31 22:29 23:29 00:26 00:38  
        St Matthews Church E direction arrow Dep 07:26 08:26 09:16 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:19 19:16 20:16 21:31 22:29 23:29 00:26 00:38  
        Coronation Park E direction arrow Dep 07:27 08:27 09:17 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:20 19:17 20:17 21:32 22:30 23:30 00:27 00:39  
        Millbrook E direction arrow Dep 07:28 08:28 09:18 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:21 19:18 20:18 21:33 22:30 23:30 00:27 00:39  
        St Andrews Park E direction arrow Dep 07:29 08:29 09:19 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:22 19:19 20:19 21:34 22:31 23:31 00:28 00:40  
        First Tower E direction arrow Dep 07:30 08:30 09:20 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:23 19:20 20:20 21:35 22:32 23:32 00:29 00:41  
        Bellozanne Avenue direction arrow Dep 07:31 08:31 09:21 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:24 19:21 20:21 21:36 22:33 23:33 00:30 00:42  
        George V Homes direction arrow Dep 07:32 08:32 09:22 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:25 19:22 20:22 21:37 22:34 23:34 00:31 00:43  
        Century Buildings direction arrow Dep 07:34 08:36 09:26 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:28 19:25 20:25 21:40 22:36 23:36 00:33 00:45  
        Castle Street direction arrow Dep 07:34 08:38 09:28 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:30 19:27 20:27 21:42 22:38 23:38 00:35 00:47  
        Bus Station direction arrow Dep 07:35 08:39 09:29 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:31 19:28 20:28 21:43 22:39 23:39 00:36 00:48  

          Liberation Station - Corbiere - Outbound - Sunday

          Bus Station     
          Bus Station Stand E     
          West Park Slipway     
          West Park Shelter     
          Bay View Court     
          First Tower W     
          St Andrews Park W     
          Millbrook W     
          Coronation Park W     
          St Matthews Church W     
          Bel Royal Terrace     
          Parcq du Rivage W     
          Perquage Car Park     
          Beaumont W     
          York Farm W     
          Clos de la Mielle W     
          La Haule Slipway S     
          St Aubin S     
          St Brelade College W     
          Seven Oaks S     
          Clos de Noirmont     
          Travers Farm Lane S     
          Ouaisne Junction S     
          Portelet Bay     
          Ouaisne Junction N     
          Travers Farm Lane N     
          Clos du Verger     
          Woodbine Store     
          Rose Farm W     
          Biarritz Hotel W     
          L'Horizon Hotel W     
          Midbay W     
          St Brelades Bay W     
          St Brelade Church W     
          Red Houses Waitrose W     
          Clos des Sables W     
          Quennevais Drive W     
          La Moye School W     
          Clos Orange S     
          La Moye Garage S     
          The Poplars     
          Rue Baal     
          Les Fourneaux Est     
          New Kingdom Hall     
          Les Vaux Larrons     
          Corbiere     
          Bus Station direction arrow Dep 09:15 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05  
          Bus Station Stand E direction arrow Dep 09:15 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05  
          West Park Slipway direction arrow Dep 09:17 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07  
          West Park Shelter direction arrow Dep 09:18 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08  
          Bay View Court direction arrow Dep 09:18 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08  
          First Tower W direction arrow Dep 09:20 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10  
          St Andrews Park W direction arrow Dep 09:21 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11  
          Millbrook W direction arrow Dep 09:21 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11  
          Coronation Park W direction arrow Dep 09:22 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12  
          St Matthews Church W direction arrow Dep 09:23 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13  
          Bel Royal Terrace direction arrow Dep 09:23 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13  
          Parcq du Rivage W direction arrow Dep 09:25 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15  
          Perquage Car Park direction arrow Dep 09:25 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15  
          Beaumont W direction arrow Dep 09:26 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16  
          York Farm W direction arrow Dep 09:26 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16  
          Clos de la Mielle W direction arrow Dep 09:27 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17  
          La Haule Slipway S direction arrow Dep 09:28 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18  
          St Aubin S direction arrow Dep 09:30 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20  
          St Brelade College W direction arrow Dep 09:30 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20  
          Seven Oaks S direction arrow Dep 09:30 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20  
          Clos de Noirmont direction arrow Dep 09:31 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21  
          Travers Farm Lane S direction arrow Dep 09:31 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21  
          Ouaisne Junction S direction arrow Dep 09:34 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24  
          Portelet Bay direction arrow Dep 09:35 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25  
          Ouaisne Junction N direction arrow Dep 09:37 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27  
          Travers Farm Lane N direction arrow Dep 09:38 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28  
          Clos du Verger direction arrow Dep 09:39 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29  
          Woodbine Store direction arrow Dep 09:39 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29  
          Rose Farm W direction arrow Dep 09:40 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30  
          Biarritz Hotel W direction arrow Dep 09:41 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31  
          L'Horizon Hotel W direction arrow Dep 09:41 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31  
          Midbay W direction arrow Dep 09:42 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32  
          St Brelades Bay W direction arrow Dep 09:43 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33  
          St Brelade Church W direction arrow Dep 09:44 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34  
          Red Houses Waitrose W direction arrow Dep 09:47 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37  
          Clos des Sables W direction arrow Dep 09:47 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37  
          Quennevais Drive W direction arrow Dep 09:48 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38  
          La Moye School W direction arrow Dep 09:48 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38  
          Clos Orange S direction arrow Dep 09:49 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39  
          La Moye Garage S direction arrow Dep 09:49 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39  
          The Poplars direction arrow Dep 09:50 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40  
          Rue Baal direction arrow Dep 09:50 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40  
          Les Fourneaux Est direction arrow Dep 09:51 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41  
          New Kingdom Hall direction arrow Dep 09:52 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42  
          Les Vaux Larrons direction arrow Dep 09:52 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42  
          Corbiere direction arrow Dep 09:54 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44  

            Liberation Station - Corbiere - Inbound - Sunday

            Corbiere     
            Le Grouet Slipway     
            Gorse Hill     
            Sea Crest Apts     
            Petit Port Close     
            Route du Petit Port     
            Beauvoir     
            La Moye Garage N     
            Clos Orange N     
            La Moye School E     
            Quennevais Drive E     
            Clos des Sables E     
            Red Houses Waitrose E     
            St Brelade Church E     
            St Brelades Bay E     
            Midbay E     
            L'Horizon Hotel E     
            Biarritz Hotel E     
            Rose Farm E     
            Clos de Noirmont     
            Travers Farm Lane S     
            Ouaisne Junction S     
            Portelet Bay     
            Ouaisne Junction N     
            Travers Farm Lane N     
            Clos du Verger     
            Seven Oaks N     
            St Brelade College E     
            St Aubin N     
            La Haule Slipway N     
            Clos de la Mielle E     
            York Farm E     
            Beaumont E     
            Parcq du Rivage E     
            Bel Royal Gardens     
            St Matthews Church E     
            Coronation Park E     
            Millbrook E     
            St Andrews Park E     
            First Tower E     
            Bellozanne Avenue     
            George V Homes     
            Century Buildings     
            Castle Street     
            Bus Station     
            Corbiere direction arrow Dep 09:57 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47  
            Le Grouet Slipway direction arrow Dep 09:58 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48  
            Gorse Hill direction arrow Dep 09:58 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48  
            Sea Crest Apts direction arrow Dep 09:58 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48  
            Petit Port Close direction arrow Dep 10:00 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50  
            Route du Petit Port direction arrow Dep 10:00 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50  
            Beauvoir direction arrow Dep 10:01 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51  
            La Moye Garage N direction arrow Dep 10:02 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52  
            Clos Orange N direction arrow Dep 10:02 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52  
            La Moye School E direction arrow Dep 10:02 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52  
            Quennevais Drive E direction arrow Dep 10:03 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53  
            Clos des Sables E direction arrow Dep 10:04 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54  
            Red Houses Waitrose E direction arrow Dep 10:05 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55  
            St Brelade Church E direction arrow Dep 10:08 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58  
            St Brelades Bay E direction arrow Dep 10:10 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00  
            Midbay E direction arrow Dep 10:10 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00  
            L'Horizon Hotel E direction arrow Dep 10:10 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00  
            Biarritz Hotel E direction arrow Dep 10:11 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01  
            Rose Farm E direction arrow Dep 10:13 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03  
            Clos de Noirmont direction arrow Dep 10:13 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03  
            Travers Farm Lane S direction arrow Dep 10:13 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03  
            Ouaisne Junction S direction arrow Dep 10:15 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05  
            Portelet Bay direction arrow Dep 10:16 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06  
            Ouaisne Junction N direction arrow Dep 10:18 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08  
            Travers Farm Lane N direction arrow Dep 10:18 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08  
            Clos du Verger direction arrow Dep 10:20 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10  
            Seven Oaks N direction arrow Dep 10:21 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11  
            St Brelade College E direction arrow Dep 10:22 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12  
            St Aubin N direction arrow Dep 10:23 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13  
            La Haule Slipway N direction arrow Dep 10:24 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14  
            Clos de la Mielle E direction arrow Dep 10:24 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14  
            York Farm E direction arrow Dep 10:25 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15  
            Beaumont E direction arrow Dep 10:26 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16  
            Parcq du Rivage E direction arrow Dep 10:26 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16  
            Bel Royal Gardens direction arrow Dep 10:28 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18  
            St Matthews Church E direction arrow Dep 10:28 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18  
            Coronation Park E direction arrow Dep 10:29 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19  
            Millbrook E direction arrow Dep 10:30 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20  
            St Andrews Park E direction arrow Dep 10:31 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21  
            First Tower E direction arrow Dep 10:32 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22  
            Bellozanne Avenue direction arrow Dep 10:33 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23  
            George V Homes direction arrow Dep 10:34 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24  
            Century Buildings direction arrow Dep 10:38 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28  
            Castle Street direction arrow Dep 10:40 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30  
            Bus Station direction arrow Dep 10:41 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31