Timetables

Route 16

Liberation Station - Liberation Station - Outbound - Monday-Friday

Bus Station     
Bus Station Stand B     
Caledonia Place     
Grenville Street     
Royal Crescent     
Howard Davis Mews     
James Road     
Albert Road E     
Grasett Park E     
Ryburn Avenue S     
Princess Place S     
St Nicholas Avenue     
Clos des Blanches E     
Greve d'Azette E     
Samares School     
La Cambrette     
Les Hinguettes     
Petites Hinguettes     
Le Marais     
La Selliere Court     
Maupertuis Lane     
Greve d'Azette W     
Clos des Blanches W     
Grande Charriere     
Princess Place N     
Ryburn Avenue N     
Grasett Park W     
Albert Road W     
Cleveland Road     
Lime Grove W     
Grenville Street     
Snow Hill     
Bus Station     
Bus Station direction arrow Dep 06:20 06:50 07:20 - - 08:50 09:20 09:50 10:20 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20 13:50 14:20 14:50 15:20 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50 18:20 19:20 19:50  
Bus Station Stand B direction arrow Dep 06:20 06:50 07:20 07:50 08:20 08:50 09:20 09:50 10:20 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20 13:50 14:20 14:50 15:20 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50 18:20 19:20 19:50  
Caledonia Place direction arrow Dep 06:21 06:51 07:21 07:51 08:21 08:51 09:21 09:51 10:21 10:51 11:21 11:51 12:21 12:51 13:21 13:51 14:21 14:51 15:21 15:51 16:21 16:51 17:21 17:51 18:21 19:21 19:51  
Grenville Street direction arrow Dep 06:23 06:53 07:23 - - 08:53 09:23 09:53 10:23 10:53 11:23 11:53 12:23 12:53 13:23 13:53 14:23 14:53 15:23 15:53 16:23 16:53 17:23 17:53 18:23 19:23 19:53  
Royal Crescent direction arrow Dep 06:24 06:54 07:24 - - 08:53 09:23 09:53 10:23 10:53 11:23 11:53 12:23 12:53 13:23 13:53 14:23 14:53 15:23 15:53 16:23 16:53 17:23 17:53 18:23 19:24 19:54  
Howard Davis Mews direction arrow Dep 06:26 06:56 07:26 - - 08:54 09:24 09:54 10:24 10:54 11:24 11:54 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24 14:54 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24 17:54 18:24 19:25 19:55  
James Road direction arrow Dep 06:27 06:57 07:27 - - 08:55 09:25 09:55 10:25 10:55 11:25 11:55 12:25 12:55 13:25 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25 17:55 18:25 19:26 19:56  
Albert Road E direction arrow Dep 06:29 06:59 07:29 07:56 08:26 08:56 09:26 09:56 10:26 10:56 11:26 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26 17:56 18:26 19:28 19:58  
Grasett Park E direction arrow Dep 06:29 06:59 07:29 07:56 08:26 08:56 09:26 09:56 10:26 10:56 11:26 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26 17:56 18:26 19:28 19:58  
Ryburn Avenue S direction arrow Dep 06:29 06:59 07:29 07:56 08:26 08:56 09:26 09:56 10:26 10:56 11:26 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26 17:56 18:26 19:28 19:58  
Princess Place S direction arrow Dep 06:29 06:59 07:29 07:57 08:27 08:57 09:27 09:57 10:27 10:57 11:27 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:27 14:57 15:27 15:57 16:27 16:57 17:27 17:57 18:27 19:28 19:58  
St Nicholas Avenue direction arrow Dep 06:29 06:59 07:29 07:57 08:27 08:57 09:27 09:57 10:27 10:57 11:27 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:27 14:57 15:27 15:57 16:27 16:57 17:27 17:57 18:27 19:28 19:58  
Clos des Blanches E direction arrow Dep 06:29 06:59 07:29 07:58 08:28 08:58 09:28 09:58 10:28 10:58 11:28 11:58 12:28 12:58 13:28 13:58 14:28 14:58 15:28 15:58 16:28 16:58 17:28 17:58 18:28 19:28 19:58  
Greve d'Azette E direction arrow Dep 06:30 07:00 07:30 07:59 08:29 08:59 09:29 09:59 10:29 10:59 11:29 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:29 14:59 15:29 15:59 16:29 16:59 17:29 17:59 18:29 19:29 19:59  
Samares School direction arrow Dep 06:34 07:04 07:36 08:01 08:31 09:01 09:31 10:01 10:31 11:01 11:31 12:01 12:31 13:01 13:31 14:01 14:31 15:01 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31 18:00 18:30 19:33 20:03  
La Cambrette direction arrow Dep 06:34 07:04 07:37 08:03 08:33 09:03 09:33 10:03 10:33 11:03 11:33 12:03 12:33 13:03 13:33 14:03 14:33 15:03 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33 18:01 18:31 19:33 20:03  
Les Hinguettes direction arrow Dep 06:35 07:05 07:38 08:05 08:35 09:05 09:35 10:05 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:03 18:33 19:33 20:03  
Petites Hinguettes direction arrow Dep 06:35 07:05 07:39 08:07 08:37 09:07 09:37 10:07 10:37 11:07 11:37 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:37 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07 17:37 18:04 18:34 19:33 20:03  
Le Marais direction arrow Dep 06:36 07:06 07:40 08:09 08:39 09:09 09:39 10:09 10:39 11:09 11:39 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09 17:39 18:06 18:36 19:34 20:04  
La Selliere Court direction arrow Dep 06:36 07:06 07:41 08:09 08:39 09:09 09:39 10:09 10:39 11:09 11:39 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09 17:39 18:06 18:36 19:34 20:04  
Maupertuis Lane direction arrow Dep 06:37 07:07 07:43 08:10 08:40 09:10 09:40 10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:07 18:37 19:35 20:05  
Greve d'Azette W direction arrow Dep 06:38 07:08 07:44 08:14 08:44 09:12 09:42 10:12 10:42 11:12 11:42 12:12 12:42 13:12 13:42 14:12 14:42 15:12 15:42 16:12 16:42 17:12 17:42 18:09 18:39 19:36 20:06  
Clos des Blanches W direction arrow Dep 06:38 07:08 07:44 08:14 08:44 09:12 09:42 10:12 10:42 11:12 11:42 12:12 12:42 13:12 13:42 14:12 14:42 15:12 15:42 16:12 16:42 17:12 17:42 18:09 18:39 19:36 20:06  
Grande Charriere direction arrow Dep 06:38 07:08 07:44 08:14 08:44 09:12 09:42 10:12 10:42 11:12 11:42 12:12 12:42 13:12 13:42 14:12 14:42 15:12 15:42 16:12 16:42 17:12 17:42 18:09 18:39 19:36 20:06  
Princess Place N direction arrow Dep 06:38 07:08 07:44 08:14 08:44 09:12 09:42 10:12 10:42 11:12 11:42 12:12 12:42 13:12 13:42 14:12 14:42 15:12 15:42 16:12 16:42 17:12 17:42 18:09 18:39 19:36 20:06  
Ryburn Avenue N direction arrow Dep 06:38 07:08 07:44 08:14 08:44 09:12 09:42 10:12 10:42 11:12 11:42 12:12 12:42 13:12 13:42 14:12 14:42 15:12 15:42 16:12 16:42 17:12 17:42 18:09 18:39 19:36 20:06  
Grasett Park W direction arrow Dep 06:39 07:09 07:45 08:17 08:47 09:13 09:43 10:13 10:43 11:13 11:43 12:13 12:43 13:13 13:43 14:13 14:43 15:13 15:43 16:13 16:43 17:13 17:43 18:10 18:40 19:37 20:07  
Albert Road W direction arrow Dep 06:41 07:11 07:49 08:20 08:50 09:16 09:46 10:16 10:46 11:16 11:46 12:16 12:46 13:16 13:46 14:16 14:46 15:16 15:46 16:16 16:46 17:16 17:46 18:12 18:42 19:38 20:08  
Cleveland Road direction arrow Dep 06:41 07:12 07:51 08:21 08:51 09:17 09:47 10:17 10:47 11:17 11:47 12:17 12:47 13:17 13:47 14:17 14:47 15:17 15:47 16:17 16:47 17:17 17:47 18:13 18:43 19:38 20:08  
Lime Grove W direction arrow Dep 06:41 07:13 07:53 08:22 08:52 09:18 09:48 10:18 10:48 11:18 11:48 12:18 12:48 13:18 13:48 14:18 14:48 15:18 15:48 16:18 16:48 17:18 17:48 18:14 18:44 19:39 20:09  
Grenville Street direction arrow Dep 06:42 07:14 07:56 08:24 08:54 09:19 09:49 10:19 10:49 11:19 11:49 12:19 12:49 13:19 13:49 14:19 14:49 15:19 15:49 16:19 16:49 17:19 17:49 18:15 18:45 19:40 20:10  
Snow Hill direction arrow Dep 06:43 07:15 07:58 08:30 09:00 09:20 09:50 10:20 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20 13:50 14:20 14:50 15:20 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50 18:16 18:46 19:41 20:11  
Bus Station direction arrow Dep 06:45 07:20 08:06 07:50 08:20 09:27 09:57 10:27 10:57 11:27 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:27 14:57 15:27 15:57 16:30 17:00 17:30 18:00 18:20 18:50 19:45 20:15  

    Liberation Station - Liberation Station - Outbound - Saturday

    Bus Station     
    Bus Station Stand B     
    Caledonia Place     
    Grenville Street     
    Royal Crescent     
    Howard Davis Mews     
    James Road     
    Albert Road E     
    Ryburn Avenue S     
    Princess Place S     
    St Nicholas Avenue     
    Clos des Blanches E     
    Greve d'Azette E     
    Samares School     
    La Cambrette     
    Les Hinguettes     
    Petites Hinguettes     
    Le Marais     
    La Selliere Court     
    Maupertuis Lane     
    Greve d'Azette W     
    Clos des Blanches W     
    Grande Charriere     
    Princess Place N     
    Ryburn Avenue N     
    Albert Road W     
    Cleveland Road     
    Lime Grove W     
    Grenville Street     
    Snow Hill     
    Bus Station     
    Bus Station direction arrow Dep 06:50 07:20 07:50 08:20 08:50 09:20 09:50 10:20 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20 13:50 14:20 14:50 15:20 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50 18:20 19:20 19:50  
    Bus Station Stand B direction arrow Dep 06:50 07:20 07:50 08:20 08:50 09:20 09:50 10:20 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20 13:50 14:20 14:50 15:20 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50 18:20 19:20 19:50  
    Caledonia Place direction arrow Dep 06:52 07:22 07:52 08:22 08:52 09:22 09:52 10:22 10:52 11:22 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22 14:52 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22 17:52 18:22 19:22 19:52  
    Grenville Street direction arrow Dep 06:53 07:23 07:53 08:23 08:53 09:23 09:53 10:23 10:53 11:23 11:53 12:23 12:53 13:23 13:53 14:23 14:53 15:23 15:53 16:23 16:53 17:23 17:53 18:23 19:23 19:53  
    Royal Crescent direction arrow Dep 06:54 07:24 07:54 08:24 08:54 09:24 09:54 10:24 10:54 11:24 11:54 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24 14:54 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24 17:54 18:24 19:24 19:54  
    Howard Davis Mews direction arrow Dep 06:55 07:25 07:55 08:25 08:55 09:25 09:55 10:25 10:55 11:25 11:55 12:25 12:55 13:25 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25 17:55 18:25 19:25 19:55  
    James Road direction arrow Dep 06:55 07:25 07:55 08:25 08:55 09:25 09:55 10:25 10:55 11:25 11:55 12:25 12:55 13:25 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25 17:55 18:25 19:25 19:55  
    Albert Road E direction arrow Dep 06:56 07:26 07:56 08:26 08:56 09:26 09:56 10:26 10:56 11:26 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26 17:56 18:26 19:26 19:56  
    Ryburn Avenue S direction arrow Dep 06:57 07:27 07:57 08:27 08:57 09:27 09:57 10:27 10:57 11:27 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:27 14:57 15:27 15:57 16:27 16:57 17:27 17:57 18:27 19:27 19:57  
    Princess Place S direction arrow Dep 06:58 07:28 07:58 08:28 08:58 09:28 09:58 10:28 10:58 11:28 11:58 12:28 12:58 13:28 13:58 14:28 14:58 15:28 15:58 16:28 16:58 17:28 17:58 18:28 19:28 19:58  
    St Nicholas Avenue direction arrow Dep 06:58 07:28 07:58 08:28 08:58 09:28 09:58 10:28 10:58 11:28 11:58 12:28 12:58 13:28 13:58 14:28 14:58 15:28 15:58 16:28 16:58 17:28 17:58 18:28 19:28 19:58  
    Clos des Blanches E direction arrow Dep 06:58 07:28 07:58 08:28 08:58 09:28 09:58 10:28 10:58 11:28 11:58 12:28 12:58 13:28 13:58 14:28 14:58 15:28 15:58 16:28 16:58 17:28 17:58 18:28 19:28 19:58  
    Greve d'Azette E direction arrow Dep 06:59 07:29 07:59 08:29 08:59 09:29 09:59 10:29 10:59 11:29 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:29 14:59 15:29 15:59 16:29 16:59 17:29 17:59 18:29 19:29 19:59  
    Samares School direction arrow Dep 07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:30 20:00  
    La Cambrette direction arrow Dep 07:01 07:31 08:01 08:31 09:01 09:31 10:01 10:31 11:01 11:31 12:01 12:31 13:01 13:31 14:01 14:31 15:01 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31 18:01 18:31 19:31 20:01  
    Les Hinguettes direction arrow Dep 07:02 07:32 08:02 08:32 09:02 09:32 10:02 10:32 11:02 11:32 12:02 12:32 13:02 13:32 14:02 14:32 15:02 15:32 16:02 16:32 17:02 17:32 18:02 18:32 19:32 20:02  
    Petites Hinguettes direction arrow Dep 07:03 07:33 08:03 08:33 09:03 09:33 10:03 10:33 11:03 11:33 12:03 12:33 13:03 13:33 14:03 14:33 15:03 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33 18:03 18:33 19:33 20:03  
    Le Marais direction arrow Dep 07:06 07:36 08:06 08:36 09:06 09:36 10:06 10:36 11:06 11:36 12:06 12:36 13:06 13:36 14:06 14:36 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06 17:36 18:06 18:36 19:36 20:06  
    La Selliere Court direction arrow Dep 07:07 07:37 08:07 08:37 09:07 09:37 10:07 10:37 11:07 11:37 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:37 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07 17:37 18:07 18:37 19:37 20:07  
    Maupertuis Lane direction arrow Dep 07:07 07:37 08:07 08:37 09:07 09:37 10:07 10:37 11:07 11:37 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:37 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07 17:37 18:07 18:37 19:37 20:07  
    Greve d'Azette W direction arrow Dep 07:09 07:39 08:09 08:39 09:09 09:39 10:09 10:39 11:09 11:39 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09 17:39 18:09 18:39 19:39 20:09  
    Clos des Blanches W direction arrow Dep 07:09 07:39 08:09 08:39 09:09 09:39 10:09 10:39 11:09 11:39 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09 17:39 18:09 18:39 19:39 20:09  
    Grande Charriere direction arrow Dep 07:10 07:40 08:10 08:40 09:10 09:40 10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10 18:40 19:40 20:10  
    Princess Place N direction arrow Dep 07:10 07:40 08:10 08:40 09:10 09:40 10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10 18:40 19:40 20:10  
    Ryburn Avenue N direction arrow Dep 07:10 07:40 08:10 08:40 09:10 09:40 10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10 18:40 19:40 20:10  
    Albert Road W direction arrow Dep 07:12 07:42 08:12 08:42 09:12 09:42 10:12 10:42 11:12 11:42 12:12 12:42 13:12 13:42 14:12 14:42 15:12 15:42 16:12 16:42 17:12 17:42 18:12 18:42 19:42 20:12  
    Cleveland Road direction arrow Dep 07:13 07:43 08:13 08:43 09:13 09:43 10:13 10:43 11:13 11:43 12:13 12:43 13:13 13:43 14:13 14:43 15:13 15:43 16:13 16:43 17:13 17:43 18:13 18:43 19:43 20:13  
    Lime Grove W direction arrow Dep 07:13 07:43 08:13 08:43 09:13 09:43 10:13 10:43 11:13 11:43 12:13 12:43 13:13 13:43 14:13 14:43 15:13 15:43 16:13 16:43 17:13 17:43 18:13 18:43 19:43 20:13  
    Grenville Street direction arrow Dep 07:15 07:45 08:15 08:45 09:15 09:45 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:45 20:15  
    Snow Hill direction arrow Dep 07:16 07:46 08:16 08:46 09:16 09:46 10:16 10:46 11:16 11:46 12:16 12:46 13:16 13:46 14:16 14:46 15:16 15:46 16:16 16:46 17:16 17:46 18:16 18:46 19:46 20:16  
    Bus Station direction arrow Dep 07:20 07:50 08:20 08:50 09:22 09:52 10:22 10:52 11:22 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22 14:52 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22 17:50 18:20 18:49 19:49 20:19  

      Liberation Station - Liberation Station - Outbound - Sunday

      Bus Station     
      Bus Station Stand B     
      Caledonia Place     
      Grenville Street     
      Royal Crescent     
      Howard Davis Mews     
      James Road     
      Albert Road E     
      Ryburn Avenue S     
      Princess Place S     
      St Nicholas Avenue     
      Clos des Blanches E     
      Greve d'Azette E     
      Samares School     
      La Cambrette     
      Les Hinguettes     
      Petites Hinguettes     
      Le Marais     
      La Selliere Court     
      Maupertuis Lane     
      Greve d'Azette W     
      Clos des Blanches W     
      Princess Place N     
      Ryburn Avenue N     
      Albert Road W     
      Cleveland Road     
      Lime Grove W     
      Grenville Street     
      Snow Hill     
      Bus Station     
      Bus Station direction arrow Dep 09:20 09:50 10:20 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20 13:50 14:20 14:50 15:20 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50 18:20 19:20 19:50  
      Bus Station Stand B direction arrow Dep 09:20 09:50 10:20 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20 13:50 14:20 14:50 15:20 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50 18:20 19:20 19:50  
      Caledonia Place direction arrow Dep 09:22 09:52 10:22 10:52 11:22 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22 14:52 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22 17:52 18:22 19:22 19:52  
      Grenville Street direction arrow Dep 09:23 09:53 10:23 10:53 11:23 11:53 12:23 12:53 13:23 13:53 14:23 14:53 15:23 15:53 16:23 16:53 17:23 17:53 18:23 19:23 19:53  
      Royal Crescent direction arrow Dep 09:25 09:55 10:25 10:55 11:25 11:55 12:25 12:55 13:25 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25 17:55 18:25 19:25 19:55  
      Howard Davis Mews direction arrow Dep 09:27 09:57 10:27 10:57 11:27 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:27 14:57 15:27 15:57 16:27 16:57 17:27 17:57 18:27 19:27 19:57  
      James Road direction arrow Dep 09:28 09:58 10:28 10:58 11:28 11:58 12:28 12:58 13:28 13:58 14:28 14:58 15:28 15:58 16:28 16:58 17:28 17:58 18:28 19:28 19:58  
      Albert Road E direction arrow Dep 09:29 09:59 10:29 10:59 11:29 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:29 14:59 15:29 15:59 16:29 16:59 17:29 17:59 18:29 19:29 19:59  
      Ryburn Avenue S direction arrow Dep 09:29 09:59 10:29 10:59 11:29 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:29 14:59 15:29 15:59 16:29 16:59 17:29 17:59 18:29 19:29 19:59  
      Princess Place S direction arrow Dep 09:29 09:59 10:29 10:59 11:29 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:29 14:59 15:29 15:59 16:29 16:59 17:29 17:59 18:29 19:29 19:59  
      St Nicholas Avenue direction arrow Dep 09:29 09:59 10:29 10:59 11:29 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:29 14:59 15:29 15:59 16:29 16:59 17:29 17:59 18:29 19:29 19:59  
      Clos des Blanches E direction arrow Dep 09:29 09:59 10:29 10:59 11:29 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:29 14:59 15:29 15:59 16:29 16:59 17:29 17:59 18:29 19:29 19:59  
      Greve d'Azette E direction arrow Dep 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:30 20:00  
      Samares School direction arrow Dep 09:34 10:04 10:34 11:04 11:34 12:04 12:34 13:04 13:34 14:04 14:34 15:04 15:34 16:04 16:34 17:04 17:34 18:04 18:34 19:34 20:04  
      La Cambrette direction arrow Dep 09:34 10:04 10:34 11:04 11:34 12:04 12:34 13:04 13:34 14:04 14:34 15:04 15:34 16:04 16:34 17:04 17:34 18:04 18:34 19:34 20:04  
      Les Hinguettes direction arrow Dep 09:34 10:04 10:34 11:04 11:34 12:04 12:34 13:04 13:34 14:04 14:34 15:04 15:34 16:04 16:34 17:04 17:34 18:04 18:34 19:34 20:04  
      Petites Hinguettes direction arrow Dep 09:34 10:04 10:34 11:04 11:34 12:04 12:34 13:04 13:34 14:04 14:34 15:04 15:34 16:04 16:34 17:04 17:34 18:04 18:34 19:34 20:04  
      Le Marais direction arrow Dep 09:35 10:05 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:05 18:35 19:35 20:05  
      La Selliere Court direction arrow Dep 09:36 10:06 10:36 11:06 11:36 12:06 12:36 13:06 13:36 14:06 14:36 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06 17:36 18:06 18:36 19:36 20:06  
      Maupertuis Lane direction arrow Dep 09:36 10:06 10:36 11:06 11:36 12:06 12:36 13:06 13:36 14:06 14:36 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06 17:36 18:06 18:36 19:36 20:06  
      Greve d'Azette W direction arrow Dep 09:37 10:07 10:37 11:07 11:37 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:37 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07 17:37 18:07 18:37 19:37 20:07  
      Clos des Blanches W direction arrow Dep 09:37 10:08 10:38 11:08 11:38 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:38 15:08 15:38 16:08 16:38 17:08 17:38 18:08 18:38 19:38 20:08  
      Princess Place N direction arrow Dep 09:37 10:08 10:38 11:08 11:38 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:38 15:08 15:38 16:08 16:38 17:08 17:38 18:08 18:38 19:38 20:08  
      Ryburn Avenue N direction arrow Dep 09:37 10:08 10:38 11:08 11:38 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:38 15:08 15:38 16:08 16:38 17:08 17:38 18:08 18:38 19:38 20:08  
      Albert Road W direction arrow Dep 09:39 10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10 18:40 19:40 20:10  
      Cleveland Road direction arrow Dep 09:39 10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10 18:40 19:40 20:10  
      Lime Grove W direction arrow Dep 09:39 10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10 18:40 19:40 20:10  
      Grenville Street direction arrow Dep 09:41 10:12 10:42 11:12 11:42 12:12 12:42 13:12 13:42 14:12 14:42 15:12 15:42 16:12 16:42 17:12 17:42 18:12 18:42 19:42 20:12  
      Snow Hill direction arrow Dep 09:42 10:13 10:43 11:13 11:43 12:13 12:43 13:13 13:43 14:13 14:43 15:13 15:43 16:13 16:43 17:13 17:43 18:13 18:43 19:43 20:13  
      Bus Station direction arrow Dep 09:47 10:18 10:48 11:18 11:48 12:18 12:48 13:18 13:48 14:18 14:48 15:18 15:48 16:18 16:48 17:18 17:48 18:18 18:48 19:48 20:18