Timetables

Route 1A

Liberation Station - Gorey Pier - Outbound - Monday-Friday

Bus Station     
Bus Station Stand O     
Bus Station Stand B     
Caledonia Place     
Lime Grove E     
Dunell Road     
Beach Road E     
Coastlands Avenue E     
Ryburn Road E     
St Clement Gardens E     
Manor Close     
Samares Manor E     
La Blinerie     
Rue au Blancq E     
St Clements School E     
Rectory Close     
La Verte Rue     
St Clements Church     
Causie Lane E     
Jardin de Devant     
Fauvic Common N     
La Grande Mielle     
Verona Stores N     
Grouville Station N     
Links Estate N     
Gorey Common N     
Fort William N     
Longbeach N     
Clos du Rivage N     
Les Residences     
Gorey Pier     
Bus Station direction arrow Dep 07:15 08:10 09:10 10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 17:40 18:10 20:10 22:10  
Bus Station Stand O direction arrow Dep - - - - - - - - - - - - - - - - - 22:10  
Bus Station Stand B direction arrow Dep 07:15 08:10 09:10 10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 17:40 18:10 20:10 -  
Caledonia Place direction arrow Dep 07:17 08:12 09:12 10:12 10:42 11:12 11:42 12:12 12:42 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 17:42 18:12 20:12 22:12  
Lime Grove E direction arrow Dep 07:18 08:13 09:13 10:13 10:43 11:13 11:43 12:13 12:43 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 17:43 18:13 20:13 22:13  
Dunell Road direction arrow Dep 07:19 08:15 09:14 10:14 10:44 11:14 11:44 12:14 12:44 13:14 14:14 15:14 16:14 17:15 17:45 18:14 20:14 22:14  
Beach Road E direction arrow Dep 07:21 08:16 09:16 10:16 10:46 11:16 11:46 12:16 12:46 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 17:46 18:16 20:16 22:16  
Coastlands Avenue E direction arrow Dep 07:21 08:16 09:16 10:16 10:46 11:16 11:46 12:16 12:46 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 17:46 18:16 20:16 22:16  
Ryburn Road E direction arrow Dep 07:21 08:17 09:16 10:16 10:46 11:16 11:46 12:16 12:46 13:16 14:16 15:16 16:16 17:17 17:47 18:16 20:16 22:16  
St Clement Gardens E direction arrow Dep 07:22 08:17 09:17 10:17 10:47 11:17 11:47 12:17 12:47 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 17:47 18:17 20:17 22:17  
Manor Close direction arrow Dep 07:23 08:18 09:18 10:18 10:48 11:18 11:48 12:18 12:48 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 17:48 18:18 20:18 22:18  
Samares Manor E direction arrow Dep 07:24 08:19 09:19 10:19 10:49 11:19 11:49 12:19 12:49 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 17:49 18:19 20:19 22:19  
La Blinerie direction arrow Dep 07:25 08:20 09:20 10:20 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 17:50 18:20 20:20 22:20  
Rue au Blancq E direction arrow Dep 07:25 08:20 09:20 10:20 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 17:50 18:20 20:20 22:20  
St Clements School E direction arrow Dep 07:25 08:20 09:20 10:20 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 17:50 18:20 20:20 22:20  
Rectory Close direction arrow Dep 07:26 08:21 09:21 10:21 10:51 11:21 11:51 12:21 12:51 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 17:51 18:21 20:21 22:21  
La Verte Rue direction arrow Dep 07:27 08:22 09:22 10:22 10:52 11:22 11:52 12:22 12:52 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 17:52 18:22 20:22 22:22  
St Clements Church direction arrow Dep 07:28 08:23 09:23 10:23 10:53 11:23 11:53 12:23 12:53 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 17:53 18:23 20:23 22:23  
Causie Lane E direction arrow Dep 07:29 08:24 09:24 10:24 10:54 11:24 11:54 12:24 12:54 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 17:54 18:24 20:24 22:24  
Jardin de Devant direction arrow Dep 07:30 08:25 09:25 10:25 10:55 11:25 11:55 12:25 12:55 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 17:55 18:25 20:25 22:25  
Fauvic Common N direction arrow Dep 07:32 08:27 09:27 10:27 10:57 11:27 11:57 12:27 12:57 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 17:57 18:27 20:27 22:27  
La Grande Mielle direction arrow Dep 07:32 08:27 09:27 10:27 10:57 11:27 11:57 12:27 12:57 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 17:57 18:27 20:27 22:27  
Verona Stores N direction arrow Dep 07:33 08:28 09:28 10:28 10:58 11:28 11:58 12:28 12:58 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 17:58 18:28 20:28 22:28  
Grouville Station N direction arrow Dep 07:35 08:30 09:30 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:00 18:30 20:30 22:30  
Links Estate N direction arrow Dep 07:36 08:31 09:31 10:31 11:01 11:31 12:01 12:31 13:01 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:01 - 20:31 22:31  
Gorey Common N direction arrow Dep 07:36 08:31 09:31 10:31 11:01 11:31 12:01 12:31 13:01 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:01 - 20:31 22:31  
Fort William N direction arrow Dep 07:37 08:32 09:32 10:32 11:02 11:32 12:02 12:32 13:02 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:02 - 20:32 22:32  
Longbeach N direction arrow Dep 07:37 08:32 09:32 10:32 11:02 11:32 12:02 12:32 13:02 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:02 - 20:32 22:32  
Clos du Rivage N direction arrow Dep 07:38 08:33 09:33 10:33 11:03 11:33 12:03 12:33 13:03 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:03 - 20:33 22:33  
Les Residences direction arrow Dep 07:39 08:34 09:34 10:34 11:04 11:34 12:04 12:34 13:04 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:04 - 20:34 22:34  
Gorey Pier direction arrow Dep 07:40 08:35 09:35 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 14:35 15:35 16:40 17:40 18:10 - 20:35 22:35  

    Liberation Station - Gorey Pier - Inbound - Monday-Friday

    Gorey Pier     
    Clos du Rivage S     
    Longbeach S     
    Fort William S     
    Gorey Common S     
    Links Estate S     
    Grouville Station S     
    Verona Stores S     
    Fauvic Common S     
    Fauvic Farm     
    Les Tours     
    Causie Lane W     
    Clos de Corvez     
    Rue de la Houguette     
    Priory Farm     
    St Clements School W     
    Rue au Blancq W     
    Rue de Samares     
    Samares Manor W     
    Samares Avenue     
    St Clement Gardens W     
    Ryburn Road W     
    Coastlands Avenue W     
    Beach Road W     
    Cleveland Road     
    Lime Grove W     
    Havre des Pas W     
    Marett Road W     
    La Collette Flats     
    The Cedars     
    Grenville Street     
    Snow Hill     
    Bus Station     
    Gorey Pier direction arrow Dep - 07:45 - 08:40 09:40 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:40 15:40 16:45 17:45 18:15 - 20:40 22:40  
    Clos du Rivage S direction arrow Dep - 07:46 - 08:41 09:41 10:41 11:11 11:41 12:11 12:41 13:11 13:41 14:41 15:41 16:46 17:46 18:16 - 20:41 22:41  
    Longbeach S direction arrow Dep - 07:46 - 08:41 09:41 10:41 11:11 11:41 12:11 12:41 13:11 13:41 14:41 15:41 16:46 17:46 18:16 - 20:41 22:41  
    Fort William S direction arrow Dep - 07:46 - 08:41 09:41 10:41 11:11 11:41 12:11 12:41 13:11 13:41 14:41 15:41 16:46 17:46 18:16 - 20:41 22:41  
    Gorey Common S direction arrow Dep - 07:47 - 08:42 09:42 10:42 11:12 11:42 12:12 12:42 13:12 13:42 14:42 15:42 16:47 17:47 18:17 - 20:42 22:42  
    Links Estate S direction arrow Dep - 07:48 - 08:43 09:43 10:43 11:13 11:43 12:13 12:43 13:13 13:43 14:43 15:43 16:48 17:48 18:18 - 20:43 22:43  
    Grouville Station S direction arrow Dep 07:05 07:50 08:05 08:45 09:45 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:45 15:45 16:50 17:50 18:20 18:35 20:45 22:45  
    Verona Stores S direction arrow Dep 07:06 07:51 08:06 08:46 09:46 10:46 11:16 11:46 12:16 12:46 13:16 13:46 14:46 15:46 16:51 17:51 18:21 18:36 20:46 22:46  
    Fauvic Common S direction arrow Dep 07:07 07:52 08:07 08:47 09:47 10:47 11:17 11:47 12:17 12:47 13:17 13:47 14:47 15:47 16:52 17:52 18:22 18:37 20:47 22:47  
    Fauvic Farm direction arrow Dep 07:09 07:54 08:09 08:49 09:48 10:48 11:18 11:48 12:18 12:48 13:18 13:48 14:48 15:48 16:53 17:53 18:23 18:39 20:48 22:48  
    Les Tours direction arrow Dep 07:09 07:54 08:09 08:49 09:49 10:49 11:19 11:49 12:19 12:49 13:19 13:49 14:49 15:49 16:54 17:54 18:24 18:39 20:49 22:49  
    Causie Lane W direction arrow Dep 07:10 07:55 08:10 08:50 09:49 10:49 11:19 11:49 12:19 12:49 13:19 13:49 14:49 15:49 16:54 17:54 18:24 18:40 20:49 22:49  
    Clos de Corvez direction arrow Dep 07:12 07:57 08:12 08:52 09:50 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20 13:50 14:50 15:50 16:55 17:55 18:25 18:42 20:50 22:50  
    Rue de la Houguette direction arrow Dep 07:12 07:57 08:12 08:52 09:51 10:51 11:21 11:51 12:21 12:51 13:21 13:51 14:51 15:51 16:56 17:56 18:26 18:42 20:51 22:51  
    Priory Farm direction arrow Dep 07:13 07:58 08:13 08:53 09:52 10:52 11:22 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:52 15:52 16:57 17:57 18:27 18:43 20:52 22:52  
    St Clements School W direction arrow Dep 07:13 07:58 08:13 08:53 09:52 10:52 11:22 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:52 15:52 16:57 17:57 18:27 18:43 20:52 22:52  
    Rue au Blancq W direction arrow Dep 07:14 07:59 08:14 08:54 09:54 10:54 11:24 11:54 12:24 12:54 13:24 13:54 14:54 15:54 16:59 17:59 18:29 18:44 20:54 22:54  
    Rue de Samares direction arrow Dep 07:14 07:59 08:14 08:54 09:54 10:54 11:24 11:54 12:24 12:54 13:24 13:54 14:54 15:54 16:59 17:59 18:29 18:44 20:54 22:54  
    Samares Manor W direction arrow Dep 07:15 08:00 08:15 08:55 09:55 10:55 11:25 11:55 12:25 12:55 13:25 13:55 14:55 15:55 17:00 18:00 18:30 18:45 20:55 22:55  
    Samares Avenue direction arrow Dep 07:16 08:01 08:16 08:56 09:56 10:56 11:26 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:56 15:56 17:01 18:01 18:31 18:46 20:56 22:56  
    St Clement Gardens W direction arrow Dep 07:16 08:01 08:16 08:56 09:56 10:56 11:26 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:56 15:56 17:01 18:01 18:31 18:46 20:56 22:56  
    Ryburn Road W direction arrow Dep 07:17 08:02 08:17 08:57 09:57 10:57 11:27 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:57 15:57 17:02 18:02 18:32 18:47 20:57 22:57  
    Coastlands Avenue W direction arrow Dep 07:17 08:02 08:17 08:57 09:57 10:57 11:27 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:57 15:57 17:02 18:02 18:32 18:47 20:57 22:57  
    Beach Road W direction arrow Dep 07:19 08:03 08:19 08:58 09:58 10:58 11:28 11:58 12:28 12:58 13:28 13:58 14:58 15:58 17:03 18:03 18:33 18:48 20:58 22:58  
    Cleveland Road direction arrow Dep - - - 09:00 10:00 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 15:00 16:00 17:05 18:05 18:35 18:50 21:00 23:00  
    Lime Grove W direction arrow Dep - - - 09:01 10:01 11:01 11:31 12:01 12:31 13:01 13:31 14:01 15:01 16:01 17:06 18:06 18:36 18:51 21:01 23:01  
    Havre des Pas W direction arrow Dep 07:20 08:04 08:20 - - - - - - - - - - - - - - - - -  
    Marett Road W direction arrow Dep 07:20 08:04 08:20 - - - - - - - - - - - - - - - - -  
    La Collette Flats direction arrow Dep 07:21 08:05 08:21 - - - - - - - - - - - - - - - - -  
    The Cedars direction arrow Dep 07:21 08:05 08:21 - - - - - - - - - - - - - - - - -  
    Grenville Street direction arrow Dep 07:22 08:07 08:22 09:02 10:02 11:02 11:32 12:02 12:32 13:02 13:32 14:02 15:02 - - 18:07 - 18:52 21:02 -  
    Snow Hill direction arrow Dep 07:23 08:10 08:25 09:03 10:03 11:03 11:33 12:03 12:33 13:03 13:33 14:03 15:03 - - 18:08 - 18:53 21:03 -  
    Bus Station direction arrow Dep 07:26 08:21 08:41 09:08 10:08 11:08 11:38 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 15:08 16:08 17:13 18:13 18:43 18:58 21:05 23:05  

      Liberation Station - Gorey Pier - Outbound - Saturday

      Bus Station     
      Bus Station Stand O     
      Bus Station Stand B     
      Caledonia Place     
      Lime Grove E     
      Dunell Road     
      Beach Road E     
      Coastlands Avenue E     
      Ryburn Road E     
      St Clement Gardens E     
      Manor Close     
      Samares Manor E     
      La Blinerie     
      Rue au Blancq E     
      St Clements School E     
      Rectory Close     
      La Verte Rue     
      St Clements Church     
      Causie Lane E     
      Jardin de Devant     
      Fauvic Common N     
      La Grande Mielle     
      Verona Stores N     
      Grouville Station N     
      Links Estate N     
      Gorey Common N     
      Fort William N     
      Longbeach N     
      Clos du Rivage N     
      Les Residences     
      Gorey Pier     
      Bus Station direction arrow Dep 07:15 08:10 09:10 10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 17:40 18:10 20:10 22:10  
      Bus Station Stand O direction arrow Dep - - - - - - - - - - - - - - - - - 22:10  
      Bus Station Stand B direction arrow Dep 07:15 08:10 09:10 10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 17:40 18:10 20:10 -  
      Caledonia Place direction arrow Dep 07:17 08:12 09:12 10:12 10:42 11:12 11:42 12:12 12:42 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 17:42 18:12 20:12 22:12  
      Lime Grove E direction arrow Dep 07:18 08:13 09:13 10:13 10:43 11:13 11:43 12:13 12:43 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 17:43 18:13 20:13 22:13  
      Dunell Road direction arrow Dep 07:19 08:14 09:14 10:14 10:44 11:14 11:44 12:14 12:44 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 17:44 18:14 20:14 22:14  
      Beach Road E direction arrow Dep 07:21 08:16 09:16 10:16 10:46 11:16 11:46 12:16 12:46 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 17:46 18:16 20:16 22:16  
      Coastlands Avenue E direction arrow Dep 07:21 08:16 09:16 10:16 10:46 11:16 11:46 12:16 12:46 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 17:46 18:16 20:16 22:16  
      Ryburn Road E direction arrow Dep 07:21 08:16 09:16 10:16 10:46 11:16 11:46 12:16 12:46 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 17:46 18:16 20:16 22:16  
      St Clement Gardens E direction arrow Dep 07:22 08:17 09:17 10:17 10:47 11:17 11:47 12:17 12:47 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 17:47 18:17 20:17 22:17  
      Manor Close direction arrow Dep 07:23 08:18 09:18 10:18 10:48 11:18 11:48 12:18 12:48 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 17:48 18:18 20:18 22:18  
      Samares Manor E direction arrow Dep 07:24 08:19 09:19 10:19 10:49 11:19 11:49 12:19 12:49 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 17:49 18:19 20:19 22:19  
      La Blinerie direction arrow Dep 07:25 08:20 09:20 10:20 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 17:50 18:20 20:20 22:20  
      Rue au Blancq E direction arrow Dep 07:25 08:20 09:20 10:20 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 17:50 18:20 20:20 22:20  
      St Clements School E direction arrow Dep 07:25 08:20 09:20 10:20 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 17:50 18:20 20:20 22:20  
      Rectory Close direction arrow Dep 07:26 08:21 09:21 10:21 10:51 11:21 11:51 12:21 12:51 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 17:51 18:21 20:21 22:21  
      La Verte Rue direction arrow Dep 07:27 08:22 09:22 10:22 10:52 11:22 11:52 12:22 12:52 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 17:52 18:22 20:22 22:22  
      St Clements Church direction arrow Dep 07:28 08:23 09:23 10:23 10:53 11:23 11:53 12:23 12:53 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 17:53 18:23 20:23 22:23  
      Causie Lane E direction arrow Dep 07:29 08:24 09:24 10:24 10:54 11:24 11:54 12:24 12:54 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 17:54 18:24 20:24 22:24  
      Jardin de Devant direction arrow Dep 07:30 08:25 09:25 10:25 10:55 11:25 11:55 12:25 12:55 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 17:55 18:25 20:25 22:25  
      Fauvic Common N direction arrow Dep 07:32 08:27 09:27 10:27 10:57 11:27 11:57 12:27 12:57 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 17:57 18:27 20:27 22:27  
      La Grande Mielle direction arrow Dep 07:32 08:27 09:27 10:27 10:57 11:27 11:57 12:27 12:57 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 17:57 18:27 20:27 22:27  
      Verona Stores N direction arrow Dep 07:33 08:28 09:28 10:28 10:58 11:28 11:58 12:28 12:58 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 17:58 18:28 20:28 22:28  
      Grouville Station N direction arrow Dep 07:35 08:30 09:30 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:00 18:30 20:30 22:30  
      Links Estate N direction arrow Dep 07:36 08:31 09:31 10:31 11:01 11:31 12:01 12:31 13:01 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:01 - 20:31 22:31  
      Gorey Common N direction arrow Dep 07:36 08:31 09:31 10:31 11:01 11:31 12:01 12:31 13:01 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:01 - 20:31 22:31  
      Fort William N direction arrow Dep 07:37 08:32 09:32 10:32 11:02 11:32 12:02 12:32 13:02 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:02 - 20:32 22:32  
      Longbeach N direction arrow Dep 07:37 08:32 09:32 10:32 11:02 11:32 12:02 12:32 13:02 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:02 - 20:32 22:32  
      Clos du Rivage N direction arrow Dep 07:38 08:33 09:33 10:33 11:03 11:33 12:03 12:33 13:03 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:03 - 20:33 22:33  
      Les Residences direction arrow Dep 07:39 08:34 09:34 10:34 11:04 11:34 12:04 12:34 13:04 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:04 - 20:34 22:34  
      Gorey Pier direction arrow Dep 07:40 08:35 09:35 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:05 - 20:35 22:35  

        Liberation Station - Gorey Pier - Inbound - Saturday

        Gorey Pier     
        Clos du Rivage S     
        Longbeach S     
        Fort William S     
        Gorey Common S     
        Links Estate S     
        Grouville Station S     
        Verona Stores S     
        Fauvic Common S     
        Fauvic Farm     
        Les Tours     
        Causie Lane W     
        Clos de Corvez     
        Rue de la Houguette     
        Priory Farm     
        St Clements School W     
        Rue au Blancq W     
        Rue de Samares     
        Samares Manor W     
        Samares Avenue     
        St Clement Gardens W     
        Ryburn Road W     
        Coastlands Avenue W     
        Beach Road W     
        Cleveland Road     
        Lime Grove W     
        Grenville Street     
        Snow Hill     
        Bus Station     
        Gorey Pier direction arrow Dep - 07:45 - 08:40 09:40 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 - 20:10 20:40 22:40  
        Clos du Rivage S direction arrow Dep - 07:46 - 08:41 09:41 10:41 11:11 11:41 12:11 12:41 13:11 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 - 20:11 20:41 22:41  
        Longbeach S direction arrow Dep - 07:46 - 08:41 09:41 10:41 11:11 11:41 12:11 12:41 13:11 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 - 20:11 20:41 22:41  
        Fort William S direction arrow Dep - 07:46 - 08:41 09:41 10:41 11:11 11:41 12:11 12:41 13:11 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 - 20:11 20:41 22:41  
        Gorey Common S direction arrow Dep - 07:47 - 08:42 09:42 10:42 11:12 11:42 12:12 12:42 13:12 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 - 20:12 20:42 22:42  
        Links Estate S direction arrow Dep - 07:48 - 08:43 09:43 10:43 11:13 11:43 12:13 12:43 13:13 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 - 20:13 20:43 22:43  
        Grouville Station S direction arrow Dep 07:05 07:50 08:05 08:45 09:45 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:35 20:15 20:45 22:45  
        Verona Stores S direction arrow Dep 07:06 07:51 08:06 08:46 09:46 10:46 11:16 11:46 12:16 12:46 13:16 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:36 20:16 20:46 22:46  
        Fauvic Common S direction arrow Dep 07:07 07:52 08:07 08:47 09:47 10:47 11:17 11:47 12:17 12:47 13:17 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:37 20:17 20:47 22:47  
        Fauvic Farm direction arrow Dep 07:09 07:54 08:09 08:49 09:49 10:49 11:19 11:49 12:19 12:49 13:19 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:39 20:19 20:49 22:49  
        Les Tours direction arrow Dep 07:09 07:54 08:09 08:49 09:49 10:49 11:19 11:49 12:19 12:49 13:19 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:39 20:19 20:49 22:49  
        Causie Lane W direction arrow Dep 07:10 07:55 08:10 08:50 09:50 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:40 20:20 20:50 22:50  
        Clos de Corvez direction arrow Dep 07:12 07:57 08:12 08:52 09:52 10:52 11:22 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:42 20:22 20:52 22:52  
        Rue de la Houguette direction arrow Dep 07:12 07:57 08:12 08:52 09:52 10:52 11:22 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:42 20:22 20:52 22:52  
        Priory Farm direction arrow Dep 07:13 07:58 08:13 08:53 09:53 10:53 11:23 11:53 12:23 12:53 13:23 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:43 20:23 20:53 22:53  
        St Clements School W direction arrow Dep 07:13 07:58 08:13 08:53 09:53 10:53 11:23 11:53 12:23 12:53 13:23 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:43 20:23 20:53 22:53  
        Rue au Blancq W direction arrow Dep 07:14 07:59 08:14 08:54 09:54 10:54 11:24 11:54 12:24 12:54 13:24 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:44 20:24 20:54 22:54  
        Rue de Samares direction arrow Dep 07:14 07:59 08:14 08:54 09:54 10:54 11:24 11:54 12:24 12:54 13:24 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:44 20:24 20:54 22:54  
        Samares Manor W direction arrow Dep 07:15 08:00 08:15 08:55 09:55 10:55 11:25 11:55 12:25 12:55 13:25 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:45 20:25 20:55 22:55  
        Samares Avenue direction arrow Dep 07:16 08:01 08:16 08:56 09:56 10:56 11:26 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:46 20:26 20:56 22:56  
        St Clement Gardens W direction arrow Dep 07:16 08:01 08:16 08:56 09:56 10:56 11:26 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:46 20:26 20:56 22:56  
        Ryburn Road W direction arrow Dep 07:17 08:02 08:17 08:57 09:57 10:57 11:27 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:47 20:27 20:57 22:57  
        Coastlands Avenue W direction arrow Dep 07:17 08:02 08:17 08:57 09:57 10:57 11:27 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:47 20:27 20:57 22:57  
        Beach Road W direction arrow Dep 07:18 08:03 08:18 08:58 09:58 10:58 11:28 11:58 12:28 12:58 13:28 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:48 20:28 20:58 22:58  
        Cleveland Road direction arrow Dep 07:20 08:05 08:20 09:00 10:00 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 18:50 20:30 21:00 23:00  
        Lime Grove W direction arrow Dep 07:21 08:06 08:21 09:01 10:01 11:01 11:31 12:01 12:31 13:01 13:31 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 18:51 20:31 21:01 23:01  
        Grenville Street direction arrow Dep 07:22 08:07 08:22 09:02 10:02 11:02 11:32 12:02 12:32 13:02 13:32 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 18:52 20:32 21:02 23:02  
        Snow Hill direction arrow Dep 07:23 08:08 08:23 09:03 10:03 11:03 11:33 12:03 12:33 13:03 13:33 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 18:53 20:33 21:03 23:03  
        Bus Station direction arrow Dep 07:26 08:11 08:26 09:08 10:08 11:08 11:38 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 18:58 20:38 21:05 23:05  

          Liberation Station - Gorey Pier - Outbound - Sunday

          Bus Station     
          Bus Station Stand B     
          Caledonia Place     
          Lime Grove E     
          Dunell Road     
          Beach Road E     
          Coastlands Avenue E     
          Ryburn Road E     
          St Clement Gardens E     
          Manor Close     
          Samares Manor E     
          La Blinerie     
          Rue au Blancq E     
          St Clements School E     
          Rectory Close     
          La Verte Rue     
          St Clements Church     
          Causie Lane E     
          Jardin de Devant     
          Fauvic Common N     
          La Grande Mielle     
          Verona Stores N     
          Grouville Station N     
          Links Estate N     
          Gorey Common N     
          Fort William N     
          Longbeach N     
          Clos du Rivage N     
          Les Residences     
          Gorey Pier     
          Bus Station direction arrow Dep 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10  
          Bus Station Stand B direction arrow Dep 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10  
          Caledonia Place direction arrow Dep 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12  
          Lime Grove E direction arrow Dep 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13  
          Dunell Road direction arrow Dep 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14  
          Beach Road E direction arrow Dep 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16  
          Coastlands Avenue E direction arrow Dep 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16  
          Ryburn Road E direction arrow Dep 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16  
          St Clement Gardens E direction arrow Dep 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17  
          Manor Close direction arrow Dep 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18  
          Samares Manor E direction arrow Dep 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19  
          La Blinerie direction arrow Dep 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20  
          Rue au Blancq E direction arrow Dep 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20  
          St Clements School E direction arrow Dep 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20  
          Rectory Close direction arrow Dep 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21  
          La Verte Rue direction arrow Dep 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22  
          St Clements Church direction arrow Dep 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23  
          Causie Lane E direction arrow Dep 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24  
          Jardin de Devant direction arrow Dep 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25  
          Fauvic Common N direction arrow Dep 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27  
          La Grande Mielle direction arrow Dep 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27  
          Verona Stores N direction arrow Dep 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28  
          Grouville Station N direction arrow Dep 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30  
          Links Estate N direction arrow Dep 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31  
          Gorey Common N direction arrow Dep 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31  
          Fort William N direction arrow Dep 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32  
          Longbeach N direction arrow Dep 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32  
          Clos du Rivage N direction arrow Dep 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33  
          Les Residences direction arrow Dep 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34  
          Gorey Pier direction arrow Dep 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35  

            Liberation Station - Gorey Pier - Inbound - Sunday

            Gorey Pier     
            Clos du Rivage S     
            Longbeach S     
            Fort William S     
            Gorey Common S     
            Links Estate S     
            Grouville Station S     
            Verona Stores S     
            Fauvic Common S     
            Fauvic Farm     
            Les Tours     
            Causie Lane W     
            Clos de Corvez     
            Rue de la Houguette     
            Priory Farm     
            St Clements School W     
            Rue au Blancq W     
            Rue de Samares     
            Samares Manor W     
            Samares Avenue     
            St Clement Gardens W     
            Ryburn Road W     
            Coastlands Avenue W     
            Beach Road W     
            Cleveland Road     
            Lime Grove W     
            Grenville Street     
            Snow Hill     
            Bus Station     
            Gorey Pier direction arrow Dep 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40  
            Clos du Rivage S direction arrow Dep 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41  
            Longbeach S direction arrow Dep 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41  
            Fort William S direction arrow Dep 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41  
            Gorey Common S direction arrow Dep 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42  
            Links Estate S direction arrow Dep 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43  
            Grouville Station S direction arrow Dep 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45  
            Verona Stores S direction arrow Dep 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46  
            Fauvic Common S direction arrow Dep 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47  
            Fauvic Farm direction arrow Dep 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49  
            Les Tours direction arrow Dep 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49  
            Causie Lane W direction arrow Dep 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50  
            Clos de Corvez direction arrow Dep 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52  
            Rue de la Houguette direction arrow Dep 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52  
            Priory Farm direction arrow Dep 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53  
            St Clements School W direction arrow Dep 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53  
            Rue au Blancq W direction arrow Dep 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54  
            Rue de Samares direction arrow Dep 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54  
            Samares Manor W direction arrow Dep 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55  
            Samares Avenue direction arrow Dep 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56  
            St Clement Gardens W direction arrow Dep 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56  
            Ryburn Road W direction arrow Dep 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57  
            Coastlands Avenue W direction arrow Dep 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57  
            Beach Road W direction arrow Dep 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58  
            Cleveland Road direction arrow Dep 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00  
            Lime Grove W direction arrow Dep 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01  
            Grenville Street direction arrow Dep 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02  
            Snow Hill direction arrow Dep 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03  
            Bus Station direction arrow Dep 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08