Timetables

Route 1G

Liberation Station - Gorey Pier - Outbound - Monday-Friday

Bus Station     
Bus Station Stand O     
Bus Station Stand C     
Caledonia Place     
Grenville Street     
Royal Crescent     
Howard Davis Mews     
James Road     
Albert Road E     
Grasett Park E     
Ryburn Avenue S     
Princess Place S     
St Nicholas Avenue     
Clos des Blanches E     
Greve d'Azette E     
La Mare Slipway E     
Avalon Park E     
Green Island E     
Pontorson Lane E     
Le Hocq Slipway E     
Pontac Slipway E     
Bon Air Apartments     
Sydney Crill Park E     
Pontac Common E     
Le Bourg E     
Hameau de la Mer E     
Clos de la Rocque     
Saramar     
La Rocque Harbour N     
Grenville Court N     
Seymour Inn N     
La Rocque Church N     
Clos Bertram N     
Fauvic Common N     
La Grande Mielle     
Verona Stores N     
Grouville Station N     
Links Estate N     
Gorey Common N     
Fort William N     
Longbeach N     
Clos du Rivage N     
Les Residences     
Gorey Pier     
Bus Station direction arrow Dep 20:50 21:50 22:50 23:50  
Bus Station Stand O direction arrow Dep - - 22:50 23:50  
Bus Station Stand C direction arrow Dep 20:50 21:50 - -  
Caledonia Place direction arrow Dep 20:52 21:52 22:52 23:52  
Grenville Street direction arrow Dep 20:53 21:53 22:53 23:53  
Royal Crescent direction arrow Dep 20:54 21:54 22:53 23:53  
Howard Davis Mews direction arrow Dep 20:55 21:55 22:54 23:54  
James Road direction arrow Dep 20:55 21:55 22:54 23:54  
Albert Road E direction arrow Dep 20:56 21:56 22:55 23:55  
Grasett Park E direction arrow Dep 20:56 21:56 22:55 23:55  
Ryburn Avenue S direction arrow Dep 20:58 21:58 22:57 23:57  
Princess Place S direction arrow Dep 20:59 21:59 22:58 23:58  
St Nicholas Avenue direction arrow Dep 20:59 21:59 22:59 23:59  
Clos des Blanches E direction arrow Dep 20:59 21:59 22:59 23:59  
Greve d'Azette E direction arrow Dep 20:59 21:59 22:59 23:59  
La Mare Slipway E direction arrow Dep 21:00 22:00 23:00 00:00  
Avalon Park E direction arrow Dep 21:01 22:01 23:01 00:01  
Green Island E direction arrow Dep 21:02 22:02 23:02 00:02  
Pontorson Lane E direction arrow Dep 21:03 22:03 23:03 00:03  
Le Hocq Slipway E direction arrow Dep 21:04 22:04 23:04 00:04  
Pontac Slipway E direction arrow Dep 21:05 22:05 23:05 00:05  
Bon Air Apartments direction arrow Dep 21:06 22:06 23:06 00:06  
Sydney Crill Park E direction arrow Dep 21:06 22:06 23:06 00:06  
Pontac Common E direction arrow Dep 21:06 22:06 23:06 00:06  
Le Bourg E direction arrow Dep 21:07 22:07 23:07 00:07  
Hameau de la Mer E direction arrow Dep 21:07 22:07 23:07 00:07  
Clos de la Rocque direction arrow Dep 21:08 22:08 23:08 00:08  
Saramar direction arrow Dep 21:08 22:08 23:08 00:08  
La Rocque Harbour N direction arrow Dep 21:09 22:09 23:09 00:09  
Grenville Court N direction arrow Dep 21:09 22:09 23:09 00:09  
Seymour Inn N direction arrow Dep 21:09 22:09 23:09 00:09  
La Rocque Church N direction arrow Dep 21:10 22:10 23:10 00:10  
Clos Bertram N direction arrow Dep 21:10 22:10 23:10 00:10  
Fauvic Common N direction arrow Dep 21:11 22:11 23:11 00:11  
La Grande Mielle direction arrow Dep 21:11 22:11 23:11 00:11  
Verona Stores N direction arrow Dep 21:12 22:12 23:12 00:12  
Grouville Station N direction arrow Dep 21:13 22:13 23:13 00:13  
Links Estate N direction arrow Dep 21:13 22:13 23:13 00:13  
Gorey Common N direction arrow Dep 21:14 22:14 23:14 00:14  
Fort William N direction arrow Dep 21:14 22:14 23:14 00:14  
Longbeach N direction arrow Dep 21:15 22:15 23:15 00:15  
Clos du Rivage N direction arrow Dep 21:16 22:16 23:16 00:16  
Les Residences direction arrow Dep 21:16 22:16 23:16 00:16  
Gorey Pier direction arrow Dep 21:17 22:17 23:17 00:17  

    Liberation Station - Gorey Pier - Inbound - Monday-Friday

    Gorey Pier     
    Clos du Rivage S     
    Longbeach S     
    Fort William S     
    Gorey Common S     
    Links Estate S     
    Grouville Station S     
    Verona Stores S     
    Fauvic Common S     
    Clos Bertram S     
    La Rocque Church S     
    Seymour Inn S     
    Grenville Court S     
    La Rocque Harbour S     
    Headlands     
    Rue de la Lourderie     
    Hameau de la Mer W     
    Le Bourg W     
    Pontac Common W     
    Sydney Crill Park W     
    Pontac Slipway W     
    Le Hocq Slipway W     
    Pontorson Lane W     
    Green Island W     
    Avalon Park W     
    La Mare Slipway W     
    Greve d'Azette W     
    Clos des Blanches W     
    Princess Place N     
    Ryburn Avenue N     
    Grasett Park W     
    Albert Road W     
    Cleveland Road     
    Lime Grove W     
    Grenville Street     
    Snow Hill     
    Bus Station     
    Gorey Pier direction arrow Dep 20:20 21:20 22:20 23:20  
    Clos du Rivage S direction arrow Dep 20:21 21:21 22:21 23:21  
    Longbeach S direction arrow Dep 20:21 21:21 22:21 23:21  
    Fort William S direction arrow Dep 20:22 21:22 22:22 23:22  
    Gorey Common S direction arrow Dep 20:22 21:22 22:22 23:22  
    Links Estate S direction arrow Dep 20:23 21:23 22:23 23:23  
    Grouville Station S direction arrow Dep 20:24 21:24 22:24 23:24  
    Verona Stores S direction arrow Dep 20:24 21:24 22:24 23:24  
    Fauvic Common S direction arrow Dep 20:25 21:25 22:25 23:25  
    Clos Bertram S direction arrow Dep 20:25 21:25 22:25 23:25  
    La Rocque Church S direction arrow Dep 20:26 21:26 22:26 23:26  
    Seymour Inn S direction arrow Dep 20:27 21:27 22:27 23:27  
    Grenville Court S direction arrow Dep 20:27 21:27 22:27 23:27  
    La Rocque Harbour S direction arrow Dep 20:28 21:28 22:28 23:28  
    Headlands direction arrow Dep 20:28 21:28 22:28 23:28  
    Rue de la Lourderie direction arrow Dep 20:28 21:28 22:28 23:28  
    Hameau de la Mer W direction arrow Dep 20:28 21:28 22:28 23:28  
    Le Bourg W direction arrow Dep 20:30 21:30 22:30 23:30  
    Pontac Common W direction arrow Dep 20:31 21:31 22:31 23:31  
    Sydney Crill Park W direction arrow Dep 20:32 21:32 22:32 23:32  
    Pontac Slipway W direction arrow Dep 20:32 21:32 22:32 23:32  
    Le Hocq Slipway W direction arrow Dep 20:33 21:33 22:33 23:33  
    Pontorson Lane W direction arrow Dep 20:34 21:34 22:34 23:34  
    Green Island W direction arrow Dep 20:35 21:35 - -  
    Avalon Park W direction arrow Dep 20:35 21:35 22:35 23:35  
    La Mare Slipway W direction arrow Dep 20:36 21:36 22:36 23:36  
    Greve d'Azette W direction arrow Dep 20:38 21:38 22:38 23:38  
    Clos des Blanches W direction arrow Dep 20:38 21:38 22:38 23:38  
    Princess Place N direction arrow Dep 20:39 21:39 22:39 23:39  
    Ryburn Avenue N direction arrow Dep 20:40 21:40 22:40 23:40  
    Grasett Park W direction arrow Dep 20:40 21:40 22:40 23:40  
    Albert Road W direction arrow Dep 20:41 21:41 22:42 23:42  
    Cleveland Road direction arrow Dep 20:41 21:41 22:43 23:43  
    Lime Grove W direction arrow Dep 20:41 21:41 22:44 23:44  
    Grenville Street direction arrow Dep 20:41 21:41 - -  
    Snow Hill direction arrow Dep 20:42 21:42 - -  
    Bus Station direction arrow Dep 20:45 21:45 22:45 23:45  

      Liberation Station - Gorey Pier - Outbound - Saturday

      Bus Station     
      Bus Station Stand C     
      Bus Station Stand O     
      Caledonia Place     
      Grenville Street     
      Royal Crescent     
      Howard Davis Mews     
      James Road     
      Albert Road E     
      Grasett Park E     
      Ryburn Avenue S     
      Princess Place S     
      St Nicholas Avenue     
      Clos des Blanches E     
      Greve d'Azette E     
      La Mare Slipway E     
      Avalon Park E     
      Green Island E     
      Pontorson Lane E     
      Le Hocq Slipway E     
      Pontac Slipway E     
      Bon Air Apartments     
      Sydney Crill Park E     
      Pontac Common E     
      Le Bourg E     
      Hameau de la Mer E     
      Clos de la Rocque     
      Saramar     
      La Rocque Harbour N     
      Grenville Court N     
      Seymour Inn N     
      La Rocque Church N     
      Clos Bertram N     
      Fauvic Common N     
      La Grande Mielle     
      Verona Stores N     
      Grouville Station N     
      Links Estate N     
      Gorey Common N     
      Fort William N     
      Longbeach N     
      Clos du Rivage N     
      Les Residences     
      Gorey Pier     
      Bus Station direction arrow Dep 20:50 21:50 22:45 23:50  
      Bus Station Stand C direction arrow Dep 20:50 21:50 - -  
      Bus Station Stand O direction arrow Dep - - 22:45 23:50  
      Caledonia Place direction arrow Dep 20:52 21:52 22:47 23:52  
      Grenville Street direction arrow Dep 20:53 21:53 22:48 23:53  
      Royal Crescent direction arrow Dep 20:54 21:54 22:48 23:53  
      Howard Davis Mews direction arrow Dep 20:55 21:55 22:49 23:54  
      James Road direction arrow Dep 20:55 21:55 22:49 23:54  
      Albert Road E direction arrow Dep 20:56 21:56 22:51 23:56  
      Grasett Park E direction arrow Dep - - 22:51 23:56  
      Ryburn Avenue S direction arrow Dep 20:58 21:58 22:52 23:57  
      Princess Place S direction arrow Dep 20:59 21:59 22:53 23:58  
      St Nicholas Avenue direction arrow Dep 20:59 21:59 22:54 23:59  
      Clos des Blanches E direction arrow Dep 20:59 21:59 22:54 23:59  
      Greve d'Azette E direction arrow Dep 20:59 21:59 22:54 23:59  
      La Mare Slipway E direction arrow Dep 21:00 22:00 22:55 00:00  
      Avalon Park E direction arrow Dep 21:01 22:01 22:56 00:01  
      Green Island E direction arrow Dep 21:02 22:02 22:57 00:02  
      Pontorson Lane E direction arrow Dep 21:03 22:03 22:58 00:03  
      Le Hocq Slipway E direction arrow Dep 21:04 22:04 22:59 00:04  
      Pontac Slipway E direction arrow Dep 21:05 22:05 23:00 00:05  
      Bon Air Apartments direction arrow Dep 21:06 22:06 23:01 00:06  
      Sydney Crill Park E direction arrow Dep 21:06 22:06 23:01 00:06  
      Pontac Common E direction arrow Dep 21:06 22:06 23:01 00:06  
      Le Bourg E direction arrow Dep 21:07 22:07 23:02 00:07  
      Hameau de la Mer E direction arrow Dep 21:07 22:07 23:02 00:07  
      Clos de la Rocque direction arrow Dep 21:08 22:08 23:03 00:08  
      Saramar direction arrow Dep 21:08 22:08 23:03 00:08  
      La Rocque Harbour N direction arrow Dep 21:09 22:09 23:04 00:09  
      Grenville Court N direction arrow Dep 21:09 22:09 23:04 00:09  
      Seymour Inn N direction arrow Dep 21:09 22:09 23:04 00:09  
      La Rocque Church N direction arrow Dep 21:10 22:10 23:05 00:10  
      Clos Bertram N direction arrow Dep 21:10 22:10 23:05 00:10  
      Fauvic Common N direction arrow Dep 21:11 22:11 23:06 00:11  
      La Grande Mielle direction arrow Dep 21:11 22:11 23:06 00:11  
      Verona Stores N direction arrow Dep 21:12 22:12 23:07 00:12  
      Grouville Station N direction arrow Dep 21:13 22:13 23:08 00:13  
      Links Estate N direction arrow Dep 21:13 22:13 23:08 00:13  
      Gorey Common N direction arrow Dep 21:14 22:14 23:09 00:14  
      Fort William N direction arrow Dep 21:14 22:14 23:09 00:14  
      Longbeach N direction arrow Dep 21:15 22:15 23:10 00:15  
      Clos du Rivage N direction arrow Dep 21:16 22:16 23:11 00:16  
      Les Residences direction arrow Dep 21:16 22:16 23:11 00:16  
      Gorey Pier direction arrow Dep 21:17 22:17 23:12 00:17  

        Liberation Station - Gorey Pier - Inbound - Saturday

        Gorey Pier     
        Clos du Rivage S     
        Longbeach S     
        Fort William S     
        Gorey Common S     
        Links Estate S     
        Grouville Station S     
        Verona Stores S     
        Fauvic Common S     
        Clos Bertram S     
        La Rocque Church S     
        Seymour Inn S     
        Grenville Court S     
        La Rocque Harbour S     
        Headlands     
        Rue de la Lourderie     
        Hameau de la Mer W     
        Le Bourg W     
        Pontac Common W     
        Sydney Crill Park W     
        Pontac Slipway W     
        Le Hocq Slipway W     
        Pontorson Lane W     
        Green Island W     
        Avalon Park W     
        La Mare Slipway W     
        Greve d'Azette W     
        Clos des Blanches W     
        Princess Place N     
        Ryburn Avenue N     
        Grasett Park W     
        Albert Road W     
        Cleveland Road     
        Lime Grove W     
        Grenville Street     
        Snow Hill     
        Bus Station     
        Gorey Pier direction arrow Dep 20:20 21:20 22:20 23:15  
        Clos du Rivage S direction arrow Dep 20:21 21:21 22:21 23:16  
        Longbeach S direction arrow Dep 20:21 21:21 22:21 23:16  
        Fort William S direction arrow Dep 20:22 21:22 22:22 23:17  
        Gorey Common S direction arrow Dep 20:22 21:22 22:22 23:17  
        Links Estate S direction arrow Dep 20:23 21:23 22:23 23:18  
        Grouville Station S direction arrow Dep 20:24 21:24 22:24 23:19  
        Verona Stores S direction arrow Dep 20:24 21:24 22:24 23:19  
        Fauvic Common S direction arrow Dep 20:25 21:25 22:25 23:20  
        Clos Bertram S direction arrow Dep 20:25 21:25 22:25 23:20  
        La Rocque Church S direction arrow Dep 20:26 21:26 22:26 23:21  
        Seymour Inn S direction arrow Dep 20:27 21:27 22:27 23:22  
        Grenville Court S direction arrow Dep 20:27 21:27 22:27 23:22  
        La Rocque Harbour S direction arrow Dep 20:28 21:28 22:28 23:23  
        Headlands direction arrow Dep 20:28 21:28 22:28 23:23  
        Rue de la Lourderie direction arrow Dep 20:28 21:28 22:28 23:23  
        Hameau de la Mer W direction arrow Dep 20:28 21:28 22:28 23:23  
        Le Bourg W direction arrow Dep 20:30 21:30 22:30 23:25  
        Pontac Common W direction arrow Dep 20:31 21:31 22:31 23:26  
        Sydney Crill Park W direction arrow Dep 20:32 21:32 22:32 23:27  
        Pontac Slipway W direction arrow Dep 20:32 21:32 22:32 23:27  
        Le Hocq Slipway W direction arrow Dep 20:33 21:33 22:33 23:28  
        Pontorson Lane W direction arrow Dep 20:34 21:34 22:34 23:29  
        Green Island W direction arrow Dep 20:35 21:35 - -  
        Avalon Park W direction arrow Dep 20:35 21:35 22:35 23:30  
        La Mare Slipway W direction arrow Dep 20:36 21:36 22:36 23:31  
        Greve d'Azette W direction arrow Dep 20:38 21:38 22:38 23:33  
        Clos des Blanches W direction arrow Dep 20:38 21:38 22:38 23:33  
        Princess Place N direction arrow Dep 20:39 21:39 22:39 23:34  
        Ryburn Avenue N direction arrow Dep 20:40 21:40 22:40 23:35  
        Grasett Park W direction arrow Dep 20:40 21:40 22:40 23:35  
        Albert Road W direction arrow Dep 20:41 21:41 22:42 23:37  
        Cleveland Road direction arrow Dep 20:41 21:41 22:43 23:38  
        Lime Grove W direction arrow Dep 20:41 21:41 22:44 23:39  
        Grenville Street direction arrow Dep 20:41 21:41 - -  
        Snow Hill direction arrow Dep 20:42 21:42 - -  
        Bus Station direction arrow Dep 20:45 21:45 22:45 23:40  

          Liberation Station - Gorey Pier - Outbound - Sunday

          Bus Station     
          Bus Station Stand O     
          Caledonia Place     
          Grenville Street     
          Royal Crescent     
          Howard Davis Mews     
          James Road     
          Albert Road E     
          Grasett Park E     
          Ryburn Avenue S     
          Princess Place S     
          St Nicholas Avenue     
          Clos des Blanches E     
          Greve d'Azette E     
          La Mare Slipway E     
          Avalon Park E     
          Green Island E     
          Pontorson Lane E     
          Le Hocq Slipway E     
          Pontac Slipway E     
          Bon Air Apartments     
          Sydney Crill Park E     
          Pontac Common E     
          Le Bourg E     
          Hameau de la Mer E     
          Clos de la Rocque     
          Saramar     
          La Rocque Harbour N     
          Grenville Court N     
          Seymour Inn N     
          La Rocque Church N     
          Clos Bertram N     
          Fauvic Common N     
          La Grande Mielle     
          Verona Stores N     
          Grouville Station N     
          Links Estate N     
          Gorey Common N     
          Fort William N     
          Longbeach N     
          Clos du Rivage N     
          Les Residences     
          Gorey Pier     
          Bus Station direction arrow Dep 20:50 21:50 22:50  
          Bus Station Stand O direction arrow Dep 20:50 21:50 22:50  
          Caledonia Place direction arrow Dep 20:52 21:52 22:52  
          Grenville Street direction arrow Dep 20:53 21:53 22:53  
          Royal Crescent direction arrow Dep 20:54 21:54 22:53  
          Howard Davis Mews direction arrow Dep 20:55 21:55 22:54  
          James Road direction arrow Dep 20:55 21:55 22:54  
          Albert Road E direction arrow Dep 20:56 21:56 22:55  
          Grasett Park E direction arrow Dep 20:56 21:56 22:55  
          Ryburn Avenue S direction arrow Dep 20:58 21:58 22:57  
          Princess Place S direction arrow Dep 20:59 21:59 22:58  
          St Nicholas Avenue direction arrow Dep 20:59 21:59 22:59  
          Clos des Blanches E direction arrow Dep 20:59 21:59 22:59  
          Greve d'Azette E direction arrow Dep 20:59 21:59 22:59  
          La Mare Slipway E direction arrow Dep 21:00 22:00 23:00  
          Avalon Park E direction arrow Dep 21:01 22:01 23:01  
          Green Island E direction arrow Dep 21:02 22:02 23:02  
          Pontorson Lane E direction arrow Dep 21:03 22:03 23:03  
          Le Hocq Slipway E direction arrow Dep 21:04 22:04 23:04  
          Pontac Slipway E direction arrow Dep 21:05 22:05 23:05  
          Bon Air Apartments direction arrow Dep 21:06 22:06 23:06  
          Sydney Crill Park E direction arrow Dep 21:06 22:06 23:06  
          Pontac Common E direction arrow Dep 21:06 22:06 23:06  
          Le Bourg E direction arrow Dep 21:07 22:07 23:07  
          Hameau de la Mer E direction arrow Dep 21:07 22:07 23:07  
          Clos de la Rocque direction arrow Dep 21:08 22:08 23:08  
          Saramar direction arrow Dep 21:08 22:08 23:08  
          La Rocque Harbour N direction arrow Dep 21:09 22:09 23:09  
          Grenville Court N direction arrow Dep 21:09 22:09 23:09  
          Seymour Inn N direction arrow Dep 21:09 22:09 23:09  
          La Rocque Church N direction arrow Dep 21:10 22:10 23:10  
          Clos Bertram N direction arrow Dep 21:10 22:10 23:10  
          Fauvic Common N direction arrow Dep 21:11 22:11 23:11  
          La Grande Mielle direction arrow Dep 21:11 22:11 23:11  
          Verona Stores N direction arrow Dep 21:12 22:12 23:12  
          Grouville Station N direction arrow Dep 21:13 22:13 23:13  
          Links Estate N direction arrow Dep 21:13 22:13 23:13  
          Gorey Common N direction arrow Dep 21:14 22:14 23:14  
          Fort William N direction arrow Dep 21:14 22:14 23:14  
          Longbeach N direction arrow Dep 21:15 22:15 23:15  
          Clos du Rivage N direction arrow Dep 21:16 22:16 23:16  
          Les Residences direction arrow Dep 21:16 22:16 23:16  
          Gorey Pier direction arrow Dep 21:17 22:17 23:17  

            Liberation Station - Gorey Pier - Inbound - Sunday

            Gorey Pier     
            Clos du Rivage S     
            Longbeach S     
            Fort William S     
            Gorey Common S     
            Links Estate S     
            Grouville Station S     
            Verona Stores S     
            Fauvic Common S     
            Clos Bertram S     
            La Rocque Church S     
            Seymour Inn S     
            Grenville Court S     
            La Rocque Harbour S     
            Headlands     
            Rue de la Lourderie     
            Hameau de la Mer W     
            Le Bourg W     
            Pontac Common W     
            Sydney Crill Park W     
            Pontac Slipway W     
            Le Hocq Slipway W     
            Pontorson Lane W     
            Green Island W     
            Avalon Park W     
            La Mare Slipway W     
            Greve d'Azette W     
            Clos des Blanches W     
            Princess Place N     
            Ryburn Avenue N     
            Grasett Park W     
            Albert Road W     
            Cleveland Road     
            Lime Grove W     
            Grenville Street     
            Snow Hill     
            Bus Station     
            Gorey Pier direction arrow Dep 20:20 21:20 22:20 23:20  
            Clos du Rivage S direction arrow Dep 20:21 21:21 22:21 23:21  
            Longbeach S direction arrow Dep 20:21 21:21 22:21 23:21  
            Fort William S direction arrow Dep 20:22 21:22 22:22 23:22  
            Gorey Common S direction arrow Dep 20:22 21:22 22:22 23:22  
            Links Estate S direction arrow Dep 20:23 21:23 22:23 23:23  
            Grouville Station S direction arrow Dep 20:24 21:24 22:24 23:24  
            Verona Stores S direction arrow Dep 20:24 21:24 22:24 23:24  
            Fauvic Common S direction arrow Dep 20:25 21:25 22:25 23:25  
            Clos Bertram S direction arrow Dep 20:25 21:25 22:25 23:25  
            La Rocque Church S direction arrow Dep 20:26 21:26 22:26 23:26  
            Seymour Inn S direction arrow Dep 20:27 21:27 22:27 23:27  
            Grenville Court S direction arrow Dep 20:27 21:27 22:27 23:27  
            La Rocque Harbour S direction arrow Dep 20:28 21:28 22:28 23:28  
            Headlands direction arrow Dep 20:28 21:28 22:28 23:28  
            Rue de la Lourderie direction arrow Dep 20:28 21:28 22:28 23:28  
            Hameau de la Mer W direction arrow Dep 20:28 21:28 22:28 23:28  
            Le Bourg W direction arrow Dep 20:30 21:30 22:30 23:30  
            Pontac Common W direction arrow Dep 20:31 21:31 22:31 23:31  
            Sydney Crill Park W direction arrow Dep 20:32 21:32 22:32 23:32  
            Pontac Slipway W direction arrow Dep 20:32 21:32 22:32 23:32  
            Le Hocq Slipway W direction arrow Dep 20:33 21:33 22:33 23:33  
            Pontorson Lane W direction arrow Dep 20:34 21:34 22:34 23:34  
            Green Island W direction arrow Dep 20:35 21:35 - -  
            Avalon Park W direction arrow Dep 20:35 21:35 22:35 23:35  
            La Mare Slipway W direction arrow Dep 20:36 21:36 22:36 23:36  
            Greve d'Azette W direction arrow Dep 20:38 21:38 22:38 23:38  
            Clos des Blanches W direction arrow Dep 20:38 21:38 22:38 23:38  
            Princess Place N direction arrow Dep 20:39 21:39 22:39 23:39  
            Ryburn Avenue N direction arrow Dep 20:40 21:40 22:40 23:40  
            Grasett Park W direction arrow Dep 20:40 21:40 22:40 23:40  
            Albert Road W direction arrow Dep 20:41 21:41 22:42 23:42  
            Cleveland Road direction arrow Dep 20:41 21:41 22:43 23:43  
            Lime Grove W direction arrow Dep 20:41 21:41 22:44 23:44  
            Grenville Street direction arrow Dep 20:41 21:41 - -  
            Snow Hill direction arrow Dep 20:42 21:42 - -  
            Bus Station direction arrow Dep 20:45 21:45 22:45 23:45