Timetables

Route 22

Liberation Station - L'Etacq - Outbound - Monday-Friday

Bus Station     
Bus Station Stand N     
West Park Slipway     
West Park Shelter     
Bay View Court     
Bellozanne Road     
First Tower W     
St Andrews Park W     
Millbrook W     
Coronation Park W     
St Matthews Church W     
Bel Royal Terrace     
Parcq du Rivage W     
Perquage Car Park     
Beaumont W     
Avenue de la Reine     
Rue des Vignes W     
Jersey Aero Club W     
Jersey Airport     
The Mermaid S     
Airport Garages S     
Belle Vue S     
Don Bridge     
Red Houses Shops S     
Red Houses Waitrose W     
Clos des Sables W     
Quennevais Drive W     
La Moye School W     
Clos Orange S     
La Moye Garage S     
The Poplars     
Rue Baal     
Les Fourneaux Est     
Les Vaux Larrons     
La Petite Lande     
Corbiere     
Le Grouet Slipway     
Gorse Hill     
Sea Crest Apts     
Petit Port Close     
Route Du Petit Port     
Beauvoir     
Le Feugerel W     
Atlantic Hotel W     
La Pulente N     
Le Braye N     
El Tico N     
Watersplash N     
St Ouens Pond N     
Kempt Tower N     
Five Mile Avenue N     
Jersey Pearl N     
Chemin du Moulin N     
Pres d'Auvergne     
Mont Huelin N     
La Blanche Maison N     
L'Etacq     
Bus Station direction arrow Dep 07:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 18:20  
Bus Station Stand N direction arrow Dep 07:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 18:20  
West Park Slipway direction arrow Dep 07:12 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 18:22  
West Park Shelter direction arrow Dep 07:13 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 18:23  
Bay View Court direction arrow Dep 07:13 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 18:24  
Bellozanne Road direction arrow Dep 07:14 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 18:24  
First Tower W direction arrow Dep 07:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 18:25  
St Andrews Park W direction arrow Dep 07:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 18:25  
Millbrook W direction arrow Dep 07:16 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 18:26  
Coronation Park W direction arrow Dep 07:17 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 18:27  
St Matthews Church W direction arrow Dep 07:17 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 18:27  
Bel Royal Terrace direction arrow Dep 07:17 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 18:27  
Parcq du Rivage W direction arrow Dep 07:19 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 18:29  
Perquage Car Park direction arrow Dep 07:20 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 18:29  
Beaumont W direction arrow Dep 07:22 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 18:32  
Avenue de la Reine direction arrow Dep 07:24 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 18:34  
Rue des Vignes W direction arrow Dep 07:25 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 18:35  
Jersey Aero Club W direction arrow Dep 07:26 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 18:36  
Jersey Airport direction arrow Dep 07:29 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 18:39  
The Mermaid S direction arrow Dep 07:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 18:41  
Airport Garages S direction arrow Dep 07:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 18:42  
Belle Vue S direction arrow Dep 07:33 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 18:42  
Don Bridge direction arrow Dep 07:35 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 18:43  
Red Houses Shops S direction arrow Dep 07:36 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 18:44  
Red Houses Waitrose W direction arrow Dep 07:37 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 18:46  
Clos des Sables W direction arrow Dep 07:37 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 18:46  
Quennevais Drive W direction arrow Dep 07:38 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 18:47  
La Moye School W direction arrow Dep 07:38 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 18:47  
Clos Orange S direction arrow Dep 07:39 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 18:48  
La Moye Garage S direction arrow Dep 07:39 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 18:48  
The Poplars direction arrow Dep 07:40 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 18:49  
Rue Baal direction arrow Dep 07:40 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 18:49  
Les Fourneaux Est direction arrow Dep 07:41 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 18:50  
Les Vaux Larrons direction arrow Dep 07:42 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 18:51  
La Petite Lande direction arrow Dep 07:42 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 18:51  
Corbiere direction arrow Dep 07:44 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 18:54  
Le Grouet Slipway direction arrow Dep - 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 18:54  
Gorse Hill direction arrow Dep - 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 18:54  
Sea Crest Apts direction arrow Dep - 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 18:55  
Petit Port Close direction arrow Dep - 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 18:55  
Route Du Petit Port direction arrow Dep - 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 18:56  
Beauvoir direction arrow Dep - 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 18:56  
Le Feugerel W direction arrow Dep - 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 18:57  
Atlantic Hotel W direction arrow Dep - 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 18:58  
La Pulente N direction arrow Dep - 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 19:00  
Le Braye N direction arrow Dep - 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 19:01  
El Tico N direction arrow Dep - 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 19:03  
Watersplash N direction arrow Dep - 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 19:05  
St Ouens Pond N direction arrow Dep - 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 19:05  
Kempt Tower N direction arrow Dep - 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 19:05  
Five Mile Avenue N direction arrow Dep - 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 19:06  
Jersey Pearl N direction arrow Dep - 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 19:08  
Chemin du Moulin N direction arrow Dep - 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 19:08  
Pres d'Auvergne direction arrow Dep - 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 19:10  
Mont Huelin N direction arrow Dep - 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 19:10  
La Blanche Maison N direction arrow Dep - 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 19:10  
L'Etacq direction arrow Dep - 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 19:15  

    Liberation Station - L'Etacq - Inbound - Monday-Friday

    L'Etacq     
    La Blanche Maison S     
    Mont Huelin S     
    Dessous Les Hougues     
    Chemin du Moulin S     
    Jersey Pearl S     
    Five Mile Avenue S     
    Kempt Tower S     
    St Ouens Pond S     
    Watersplash S     
    El Tico S     
    Le Braye S     
    La Pulente S     
    Atlantic Hotel E     
    Le Feugerel E     
    Clos de la Gare     
    The Poplars     
    Rue Baal     
    Les Fourneaux Est     
    Les Vaux Larrons     
    Corbiere     
    Le Grouet Slipway     
    Gorse Hill     
    Sea Crest Apts     
    Petit Port Close     
    Route Du Petit Port     
    Beauvoir     
    La Moye Garage N     
    Clos Orange N     
    La Moye School E     
    Quennevais Drive E     
    Clos des Sables E     
    Red Houses Waitrose E     
    Red Houses Shops N     
    Don Farm     
    Belle Vue N     
    Airport Garages N     
    The Mermaid N     
    Jersey Airport     
    Jersey Aero Club E     
    Rue des Vignes E     
    Beaumont E     
    Parcq du Rivage E     
    Century Buildings     
    Bus Station     
    L'Etacq direction arrow Dep 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:28 19:18  
    La Blanche Maison S direction arrow Dep 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:29 19:19  
    Mont Huelin S direction arrow Dep 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:30 19:20  
    Dessous Les Hougues direction arrow Dep 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:30 19:20  
    Chemin du Moulin S direction arrow Dep 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:31 19:21  
    Jersey Pearl S direction arrow Dep 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:31 19:21  
    Five Mile Avenue S direction arrow Dep 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:33 19:23  
    Kempt Tower S direction arrow Dep 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:35 19:25  
    St Ouens Pond S direction arrow Dep 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:35 19:25  
    Watersplash S direction arrow Dep 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:36 19:26  
    El Tico S direction arrow Dep 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:38 19:28  
    Le Braye S direction arrow Dep 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:38 19:28  
    La Pulente S direction arrow Dep 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:40 19:30  
    Atlantic Hotel E direction arrow Dep 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:41 19:31  
    Le Feugerel E direction arrow Dep 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:41 19:31  
    Clos de la Gare direction arrow Dep 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:41 19:31  
    The Poplars direction arrow Dep 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:41 19:31  
    Rue Baal direction arrow Dep 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:42 19:32  
    Les Fourneaux Est direction arrow Dep 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:42 19:32  
    Les Vaux Larrons direction arrow Dep 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:46 19:36  
    Corbiere direction arrow Dep 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:47 19:37  
    Le Grouet Slipway direction arrow Dep 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:48 19:38  
    Gorse Hill direction arrow Dep 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:48 19:38  
    Sea Crest Apts direction arrow Dep 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:48 19:38  
    Petit Port Close direction arrow Dep 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:49 19:39  
    Route Du Petit Port direction arrow Dep 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:50 19:40  
    Beauvoir direction arrow Dep 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:51 19:41  
    La Moye Garage N direction arrow Dep 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:52 19:42  
    Clos Orange N direction arrow Dep 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:52 19:42  
    La Moye School E direction arrow Dep 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:53 19:43  
    Quennevais Drive E direction arrow Dep 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:54 19:44  
    Clos des Sables E direction arrow Dep 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:55 19:45  
    Red Houses Waitrose E direction arrow Dep 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:56 19:46  
    Red Houses Shops N direction arrow Dep 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:57 19:47  
    Don Farm direction arrow Dep 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:57 19:47  
    Belle Vue N direction arrow Dep 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:58 19:48  
    Airport Garages N direction arrow Dep 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:59 19:49  
    The Mermaid N direction arrow Dep 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 19:00 19:50  
    Jersey Airport direction arrow Dep 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 19:02 19:52  
    Jersey Aero Club E direction arrow Dep 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 19:05 19:55  
    Rue des Vignes E direction arrow Dep 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 19:05 19:55  
    Beaumont E direction arrow Dep 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 19:10 20:00  
    Parcq du Rivage E direction arrow Dep 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 19:13 20:03  
    Century Buildings direction arrow Dep 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:21 20:11  
    Bus Station direction arrow Dep 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:25 20:15  

      Liberation Station - L'Etacq - Outbound - Saturday

      Bus Station     
      Bus Station Stand N     
      West Park Slipway     
      West Park Shelter     
      Bay View Court     
      Bellozanne Road     
      First Tower W     
      St Andrews Park W     
      Millbrook W     
      Coronation Park W     
      St Matthews Church W     
      Bel Royal Terrace     
      Parcq du Rivage W     
      Perquage Car Park     
      Beaumont W     
      Avenue de la Reine     
      Rue des Vignes W     
      Jersey Aero Club W     
      Jersey Airport     
      The Mermaid S     
      Airport Garages S     
      Belle Vue S     
      Don Bridge     
      Red Houses Shops S     
      Red Houses Waitrose W     
      Clos des Sables W     
      Quennevais Drive W     
      La Moye School W     
      Clos Orange S     
      La Moye Garage S     
      The Poplars     
      Rue Baal     
      Les Fourneaux Est     
      Les Vaux Larrons     
      La Petite Lande     
      Corbiere     
      Le Grouet Slipway     
      Gorse Hill     
      Sea Crest Apts     
      Petit Port Close     
      Route Du Petit Port     
      Beauvoir     
      Le Feugerel W     
      Atlantic Hotel W     
      La Pulente N     
      Le Braye N     
      El Tico N     
      Watersplash N     
      St Ouens Pond N     
      Kempt Tower N     
      Five Mile Avenue N     
      Jersey Pearl N     
      Chemin du Moulin N     
      Pres d'Auvergne     
      Mont Huelin N     
      La Blanche Maison N     
      L'Etacq     
      Bus Station direction arrow Dep 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10  
      Bus Station Stand N direction arrow Dep 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10  
      West Park Slipway direction arrow Dep 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12  
      West Park Shelter direction arrow Dep 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13  
      Bay View Court direction arrow Dep 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14  
      Bellozanne Road direction arrow Dep 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14  
      First Tower W direction arrow Dep 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15  
      St Andrews Park W direction arrow Dep 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15  
      Millbrook W direction arrow Dep 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16  
      Coronation Park W direction arrow Dep 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17  
      St Matthews Church W direction arrow Dep 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17  
      Bel Royal Terrace direction arrow Dep 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17  
      Parcq du Rivage W direction arrow Dep 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19  
      Perquage Car Park direction arrow Dep 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19  
      Beaumont W direction arrow Dep 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22  
      Avenue de la Reine direction arrow Dep 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24  
      Rue des Vignes W direction arrow Dep 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25  
      Jersey Aero Club W direction arrow Dep 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26  
      Jersey Airport direction arrow Dep 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29  
      The Mermaid S direction arrow Dep 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31  
      Airport Garages S direction arrow Dep 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32  
      Belle Vue S direction arrow Dep 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32  
      Don Bridge direction arrow Dep 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33  
      Red Houses Shops S direction arrow Dep 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34  
      Red Houses Waitrose W direction arrow Dep 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36  
      Clos des Sables W direction arrow Dep 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36  
      Quennevais Drive W direction arrow Dep 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37  
      La Moye School W direction arrow Dep 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37  
      Clos Orange S direction arrow Dep 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38  
      La Moye Garage S direction arrow Dep 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38  
      The Poplars direction arrow Dep 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39  
      Rue Baal direction arrow Dep 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39  
      Les Fourneaux Est direction arrow Dep 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40  
      Les Vaux Larrons direction arrow Dep 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41  
      La Petite Lande direction arrow Dep 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41  
      Corbiere direction arrow Dep 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44  
      Le Grouet Slipway direction arrow Dep 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44  
      Gorse Hill direction arrow Dep 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44  
      Sea Crest Apts direction arrow Dep 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45  
      Petit Port Close direction arrow Dep 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45  
      Route Du Petit Port direction arrow Dep 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46  
      Beauvoir direction arrow Dep 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46  
      Le Feugerel W direction arrow Dep 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47  
      Atlantic Hotel W direction arrow Dep 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48  
      La Pulente N direction arrow Dep 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50  
      Le Braye N direction arrow Dep 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51  
      El Tico N direction arrow Dep 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53  
      Watersplash N direction arrow Dep 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55  
      St Ouens Pond N direction arrow Dep 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55  
      Kempt Tower N direction arrow Dep 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55  
      Five Mile Avenue N direction arrow Dep 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56  
      Jersey Pearl N direction arrow Dep 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58  
      Chemin du Moulin N direction arrow Dep 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58  
      Pres d'Auvergne direction arrow Dep 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58  
      Mont Huelin N direction arrow Dep 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58  
      La Blanche Maison N direction arrow Dep 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58  
      L'Etacq direction arrow Dep 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05  

        Liberation Station - L'Etacq - Inbound - Saturday

        L'Etacq     
        La Blanche Maison S     
        Mont Huelin S     
        Dessous Les Hougues     
        Chemin du Moulin S     
        Jersey Pearl S     
        Five Mile Avenue S     
        Kempt Tower S     
        St Ouens Pond S     
        Watersplash S     
        El Tico S     
        Le Braye S     
        La Pulente S     
        Atlantic Hotel E     
        Le Feugerel E     
        Clos de la Gare     
        The Poplars     
        Rue Baal     
        Les Fourneaux Est     
        Les Vaux Larrons     
        Corbiere     
        Le Grouet Slipway     
        Gorse Hill     
        Sea Crest Apts     
        Petit Port Close     
        Route Du Petit Port     
        Beauvoir     
        La Moye Garage N     
        Clos Orange N     
        La Moye School E     
        Quennevais Drive E     
        Clos des Sables E     
        Red Houses Waitrose E     
        Red Houses Shops N     
        Don Farm     
        Belle Vue N     
        Airport Garages N     
        The Mermaid N     
        Jersey Airport     
        Jersey Aero Club E     
        Rue des Vignes E     
        Beaumont E     
        Parcq du Rivage E     
        Century Buildings     
        Bus Station     
        L'Etacq direction arrow Dep 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08  
        La Blanche Maison S direction arrow Dep 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08  
        Mont Huelin S direction arrow Dep 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08  
        Dessous Les Hougues direction arrow Dep 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08  
        Chemin du Moulin S direction arrow Dep 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11  
        Jersey Pearl S direction arrow Dep 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11  
        Five Mile Avenue S direction arrow Dep 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12  
        Kempt Tower S direction arrow Dep 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14  
        St Ouens Pond S direction arrow Dep 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15  
        Watersplash S direction arrow Dep 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16  
        El Tico S direction arrow Dep 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16  
        Le Braye S direction arrow Dep 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17  
        La Pulente S direction arrow Dep 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18  
        Atlantic Hotel E direction arrow Dep 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19  
        Le Feugerel E direction arrow Dep 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19  
        Clos de la Gare direction arrow Dep 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19  
        The Poplars direction arrow Dep 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19  
        Rue Baal direction arrow Dep 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20  
        Les Fourneaux Est direction arrow Dep 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20  
        Les Vaux Larrons direction arrow Dep 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20  
        Corbiere direction arrow Dep 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28  
        Le Grouet Slipway direction arrow Dep 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29  
        Gorse Hill direction arrow Dep 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29  
        Sea Crest Apts direction arrow Dep 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29  
        Petit Port Close direction arrow Dep 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31  
        Route Du Petit Port direction arrow Dep 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32  
        Beauvoir direction arrow Dep 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33  
        La Moye Garage N direction arrow Dep 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34  
        Clos Orange N direction arrow Dep 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34  
        La Moye School E direction arrow Dep 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35  
        Quennevais Drive E direction arrow Dep 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36  
        Clos des Sables E direction arrow Dep 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37  
        Red Houses Waitrose E direction arrow Dep 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38  
        Red Houses Shops N direction arrow Dep 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39  
        Don Farm direction arrow Dep 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39  
        Belle Vue N direction arrow Dep 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40  
        Airport Garages N direction arrow Dep 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41  
        The Mermaid N direction arrow Dep 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43  
        Jersey Airport direction arrow Dep 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45  
        Jersey Aero Club E direction arrow Dep 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48  
        Rue des Vignes E direction arrow Dep 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48  
        Beaumont E direction arrow Dep 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53  
        Parcq du Rivage E direction arrow Dep 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54  
        Century Buildings direction arrow Dep 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04  
        Bus Station direction arrow Dep 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05  

          Liberation Station - L'Etacq - Outbound - Sunday

          Bus Station     
          Bus Station Stand N     
          West Park Slipway     
          West Park Shelter     
          Bay View Court     
          Bellozanne Road     
          First Tower W     
          St Andrews Park W     
          Millbrook W     
          Coronation Park W     
          St Matthews Church W     
          Bel Royal Terrace     
          Parcq du Rivage W     
          Perquage Car Park     
          Beaumont W     
          Avenue de la Reine     
          Rue des Vignes W     
          Jersey Aero Club W     
          Jersey Airport     
          The Mermaid S     
          Airport Garages S     
          Belle Vue S     
          Don Bridge     
          Red Houses Shops S     
          Red Houses Waitrose W     
          Clos des Sables W     
          Quennevais Drive W     
          La Moye School W     
          Clos Orange S     
          La Moye Garage S     
          The Poplars     
          Rue Baal     
          Les Fourneaux Est     
          Les Vaux Larrons     
          Corbiere     
          Le Grouet Slipway     
          Gorse Hill     
          Sea Crest Apts     
          Petit Port Close     
          Route Du Petit Port     
          Beauvoir     
          Le Feugerel W     
          Atlantic Hotel W     
          La Pulente N     
          Le Braye N     
          El Tico N     
          Watersplash N     
          St Ouens Pond N     
          Kempt Tower N     
          Five Mile Avenue N     
          Jersey Pearl N     
          Chemin du Moulin N     
          Pres d'Auvergne     
          Mont Huelin N     
          La Blanche Maison N     
          L'Etacq     
          Bus Station direction arrow Dep 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10  
          Bus Station Stand N direction arrow Dep 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10  
          West Park Slipway direction arrow Dep 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12  
          West Park Shelter direction arrow Dep 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13  
          Bay View Court direction arrow Dep 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14  
          Bellozanne Road direction arrow Dep 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14  
          First Tower W direction arrow Dep 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15  
          St Andrews Park W direction arrow Dep 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15  
          Millbrook W direction arrow Dep 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16  
          Coronation Park W direction arrow Dep 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17  
          St Matthews Church W direction arrow Dep 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17  
          Bel Royal Terrace direction arrow Dep 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17  
          Parcq du Rivage W direction arrow Dep 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19  
          Perquage Car Park direction arrow Dep 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19  
          Beaumont W direction arrow Dep 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22  
          Avenue de la Reine direction arrow Dep 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24  
          Rue des Vignes W direction arrow Dep 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25  
          Jersey Aero Club W direction arrow Dep 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26  
          Jersey Airport direction arrow Dep 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29  
          The Mermaid S direction arrow Dep 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31  
          Airport Garages S direction arrow Dep 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32  
          Belle Vue S direction arrow Dep 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32  
          Don Bridge direction arrow Dep 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33  
          Red Houses Shops S direction arrow Dep 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34  
          Red Houses Waitrose W direction arrow Dep 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36  
          Clos des Sables W direction arrow Dep 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36  
          Quennevais Drive W direction arrow Dep 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37  
          La Moye School W direction arrow Dep 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37  
          Clos Orange S direction arrow Dep 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38  
          La Moye Garage S direction arrow Dep 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38  
          The Poplars direction arrow Dep 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39  
          Rue Baal direction arrow Dep 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39  
          Les Fourneaux Est direction arrow Dep 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40  
          Les Vaux Larrons direction arrow Dep 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41  
          Corbiere direction arrow Dep 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44  
          Le Grouet Slipway direction arrow Dep 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44  
          Gorse Hill direction arrow Dep 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44  
          Sea Crest Apts direction arrow Dep 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45  
          Petit Port Close direction arrow Dep 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45  
          Route Du Petit Port direction arrow Dep 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46  
          Beauvoir direction arrow Dep 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46  
          Le Feugerel W direction arrow Dep 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47  
          Atlantic Hotel W direction arrow Dep 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48  
          La Pulente N direction arrow Dep 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50  
          Le Braye N direction arrow Dep 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51  
          El Tico N direction arrow Dep 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53  
          Watersplash N direction arrow Dep 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55  
          St Ouens Pond N direction arrow Dep 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55  
          Kempt Tower N direction arrow Dep 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55  
          Five Mile Avenue N direction arrow Dep 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56  
          Jersey Pearl N direction arrow Dep 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56  
          Chemin du Moulin N direction arrow Dep 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58  
          Pres d'Auvergne direction arrow Dep 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58  
          Mont Huelin N direction arrow Dep 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58  
          La Blanche Maison N direction arrow Dep 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58  
          L'Etacq direction arrow Dep 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05  

            Liberation Station - L'Etacq - Inbound - Sunday

            L'Etacq     
            La Blanche Maison S     
            Mont Huelin S     
            Dessous Les Hougues     
            Chemin du Moulin S     
            Jersey Pearl S     
            Five Mile Avenue S     
            Kempt Tower S     
            St Ouens Pond S     
            Watersplash S     
            El Tico S     
            Le Braye S     
            La Pulente S     
            Atlantic Hotel E     
            Le Feugerel E     
            Clos de la Gare     
            The Poplars     
            Rue Baal     
            Les Fourneaux Est     
            Les Vaux Larrons     
            Corbiere     
            Le Grouet Slipway     
            Gorse Hill     
            Sea Crest Apts     
            Petit Port Close     
            Route Du Petit Port     
            Beauvoir     
            La Moye Garage N     
            Clos Orange N     
            La Moye School E     
            Quennevais Drive E     
            Clos des Sables E     
            Red Houses Waitrose E     
            Red Houses Shops N     
            Don Farm     
            Belle Vue N     
            Airport Garages N     
            The Mermaid N     
            Jersey Airport     
            Jersey Aero Club E     
            Rue des Vignes E     
            Beaumont E     
            Parcq du Rivage E     
            Century Buildings     
            Bus Station     
            L'Etacq direction arrow Dep 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08  
            La Blanche Maison S direction arrow Dep 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08  
            Mont Huelin S direction arrow Dep 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08  
            Dessous Les Hougues direction arrow Dep 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08  
            Chemin du Moulin S direction arrow Dep 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11  
            Jersey Pearl S direction arrow Dep 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11  
            Five Mile Avenue S direction arrow Dep 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12  
            Kempt Tower S direction arrow Dep 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14  
            St Ouens Pond S direction arrow Dep 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15  
            Watersplash S direction arrow Dep 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16  
            El Tico S direction arrow Dep 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16  
            Le Braye S direction arrow Dep 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17  
            La Pulente S direction arrow Dep 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18  
            Atlantic Hotel E direction arrow Dep 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19  
            Le Feugerel E direction arrow Dep 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19  
            Clos de la Gare direction arrow Dep 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19  
            The Poplars direction arrow Dep 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19  
            Rue Baal direction arrow Dep 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20  
            Les Fourneaux Est direction arrow Dep 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20  
            Les Vaux Larrons direction arrow Dep 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20  
            Corbiere direction arrow Dep 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28  
            Le Grouet Slipway direction arrow Dep 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29  
            Gorse Hill direction arrow Dep 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29  
            Sea Crest Apts direction arrow Dep 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29  
            Petit Port Close direction arrow Dep 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31  
            Route Du Petit Port direction arrow Dep 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32  
            Beauvoir direction arrow Dep 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33  
            La Moye Garage N direction arrow Dep 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34  
            Clos Orange N direction arrow Dep 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34  
            La Moye School E direction arrow Dep 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35  
            Quennevais Drive E direction arrow Dep 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36  
            Clos des Sables E direction arrow Dep 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37  
            Red Houses Waitrose E direction arrow Dep 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38  
            Red Houses Shops N direction arrow Dep 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39  
            Don Farm direction arrow Dep 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39  
            Belle Vue N direction arrow Dep 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40  
            Airport Garages N direction arrow Dep 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41  
            The Mermaid N direction arrow Dep 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43  
            Jersey Airport direction arrow Dep 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45  
            Jersey Aero Club E direction arrow Dep 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48  
            Rue des Vignes E direction arrow Dep 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48  
            Beaumont E direction arrow Dep 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53  
            Parcq du Rivage E direction arrow Dep 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54  
            Century Buildings direction arrow Dep 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58  
            Bus Station direction arrow Dep 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05