Timetables

Route 4

Liberation Station - Bonne Nuit - Outbound - Monday-Friday

Bus Station     
Bus Station Stand K     
Caledonia Place     
Grenville Street     
La Motte Street     
Brooklyn Street N     
Salisbury Crescent     
St Marks Church     
Byron Road N     
Trinity Gardens N     
Old Trinity Hill N     
Oak Tree Gardens N     
Town Mills N     
Troy Court N     
Grands Vaux Court N     
Sutton Court N     
Rue de Mon Sejour N     
Rue de la Garenne     
La Grange N     
Augres N     
Le Hurel N     
La Chesnee Farm N     
Rue des Brulees N     
Trinity School N     
R. J. Showground N     
Trinity Church N     
Trinity Youth Club N     
Rue des Croix W     
Les Croix N     
Rue de Cambrai N     
La Pellerie W     
Rue d'Egypte W     
Hougue des Platons W     
La Lande W     
Betchet es Cats W     
La Mare des Pres S     
Hautes Croix Store W     
Rue Militaire N     
Chestnut Grove W     
Mont Mado W     
Green Farm W     
La Porte     
Falaise de Fremont     
Bonne Nuit Bay E     
Bus Station direction arrow Dep 07:20 08:45 10:45 12:15 14:15 15:35 16:20 17:50 19:15 20:30  
Bus Station Stand K direction arrow Dep 07:20 08:45 10:45 12:15 14:15 15:35 16:20 17:50 19:15 20:30  
Caledonia Place direction arrow Dep 07:21 08:46 10:46 12:16 14:16 15:36 16:21 17:51 19:16 20:31  
Grenville Street direction arrow Dep 07:23 08:48 10:48 12:18 14:18 15:38 16:23 17:53 19:18 20:33  
La Motte Street direction arrow Dep 07:24 08:49 10:49 12:19 14:19 15:39 16:24 17:54 19:19 20:34  
Brooklyn Street N direction arrow Dep 07:24 08:49 10:49 12:19 14:19 15:39 16:24 17:54 19:19 20:34  
Salisbury Crescent direction arrow Dep 07:26 08:51 10:51 12:21 14:21 15:41 16:26 17:56 19:21 20:36  
St Marks Church direction arrow Dep 07:28 08:53 10:53 12:23 14:23 15:43 16:28 17:58 19:23 20:38  
Byron Road N direction arrow Dep 07:28 08:53 10:53 12:23 14:23 15:43 16:28 17:58 19:23 20:38  
Trinity Gardens N direction arrow Dep 07:30 08:55 10:55 12:25 14:25 15:45 16:30 18:00 19:25 20:40  
Old Trinity Hill N direction arrow Dep 07:30 08:55 10:55 12:25 14:25 - 16:30 18:00 19:25 -  
Oak Tree Gardens N direction arrow Dep 07:31 08:56 10:56 12:26 14:26 - 16:31 18:01 19:26 -  
Town Mills N direction arrow Dep - - - - - 15:45 - - - 20:40  
Troy Court N direction arrow Dep - - - - - 15:45 - - - 20:40  
Grands Vaux Court N direction arrow Dep - - - - - 15:46 - - - 20:41  
Sutton Court N direction arrow Dep - - - - - 15:47 - - - 20:42  
Rue de Mon Sejour N direction arrow Dep 07:32 08:57 10:57 12:27 14:27 15:49 16:32 18:02 19:27 20:44  
Rue de la Garenne direction arrow Dep 07:33 08:58 10:58 12:28 14:28 15:50 16:33 18:03 19:28 20:45  
La Grange N direction arrow Dep 07:33 08:58 10:58 12:28 14:28 15:50 16:33 18:03 19:28 20:45  
Augres N direction arrow Dep 07:34 08:59 10:59 12:29 14:29 15:51 16:34 18:04 19:29 20:46  
Le Hurel N direction arrow Dep 07:34 08:59 10:59 12:29 14:29 15:52 16:34 18:04 19:29 20:47  
La Chesnee Farm N direction arrow Dep 07:34 08:59 10:59 12:29 14:29 15:52 16:34 18:04 19:29 20:47  
Rue des Brulees N direction arrow Dep 07:35 09:00 11:00 12:30 14:30 15:53 16:35 18:05 19:30 20:48  
Trinity School N direction arrow Dep 07:36 09:01 11:01 12:31 14:31 15:54 16:36 18:06 19:31 20:49  
R. J. Showground N direction arrow Dep 07:36 09:01 11:01 12:31 14:31 15:55 16:36 18:06 19:31 20:49  
Trinity Church N direction arrow Dep 07:37 09:02 11:02 12:32 14:32 15:56 16:37 18:07 19:32 20:50  
Trinity Youth Club N direction arrow Dep 07:37 09:02 11:02 12:32 14:32 15:56 16:37 18:07 19:32 -  
Rue des Croix W direction arrow Dep 07:39 09:04 11:04 12:34 14:34 15:58 16:39 18:09 19:34 -  
Les Croix N direction arrow Dep 07:39 09:04 11:04 12:34 14:34 15:58 16:39 18:09 19:34 -  
Rue de Cambrai N direction arrow Dep 07:39 09:04 11:04 12:34 14:34 15:58 16:39 18:09 19:34 -  
La Pellerie W direction arrow Dep 07:40 09:05 11:05 12:35 14:35 15:59 16:40 18:10 19:35 -  
Rue d'Egypte W direction arrow Dep 07:41 09:06 11:06 12:36 14:36 16:00 16:41 18:11 19:36 -  
Hougue des Platons W direction arrow Dep 07:41 09:06 11:06 12:36 14:36 16:00 16:41 18:11 19:36 -  
La Lande W direction arrow Dep 07:42 09:07 11:07 12:37 14:37 16:01 16:42 18:12 19:37 -  
Betchet es Cats W direction arrow Dep 07:42 09:07 11:07 12:37 14:37 16:01 16:42 18:12 19:37 -  
La Mare des Pres S direction arrow Dep 07:43 09:08 11:08 12:38 14:38 16:02 16:43 18:13 19:38 -  
Hautes Croix Store W direction arrow Dep 07:45 09:10 11:10 12:40 14:40 16:04 16:45 18:15 19:40 -  
Rue Militaire N direction arrow Dep 07:45 09:10 11:10 12:40 14:40 16:04 16:45 18:15 19:40 -  
Chestnut Grove W direction arrow Dep 07:46 09:11 11:11 12:41 14:41 16:05 16:46 18:16 19:41 -  
Mont Mado W direction arrow Dep 07:47 09:12 11:12 12:42 14:42 16:06 16:47 18:17 19:42 -  
Green Farm W direction arrow Dep 07:48 09:13 11:13 12:43 14:43 16:08 16:48 18:18 19:43 -  
La Porte direction arrow Dep 07:49 09:14 11:14 12:44 14:44 16:11 16:49 18:19 19:44 -  
Falaise de Fremont direction arrow Dep 07:52 09:17 11:17 12:47 14:47 16:17 16:52 18:22 19:47 -  
Bonne Nuit Bay E direction arrow Dep 07:53 09:18 11:18 12:48 14:48 16:20 16:53 18:23 19:48 -  

    Liberation Station - Bonne Nuit - Inbound - Monday-Friday

    La Mare des Pres S     
    The Old Forge E     
    Ebenezer Chapel E     
    La Nouvelle Croix E     
    The Mount     
    Bouley Bay     
    Rue du Boulay S     
    Trinity Arms     
    Trinity Church S     
    R. J. Showground S     
    Trinity School S     
    Rue des Brulees S     
    La Chesnee Farm S     
    Le Hurel S     
    Augres S     
    La Grange S     
    Rue de la Croiserie     
    Rue de Mon Sejour S     
    Oak Tree Gardens S     
    Old Trinity Hill S     
    Trinity Gardens S     
    Oaklands Lane     
    Pillar Gardens     
    Sutton Court S     
    Langley Park E     
    Langley Avenue S     
    Birches Avenue W     
    St Saviours Church S     
    Springfield Stadium     
    Byron Road S     
    Convent Court     
    Craig Street     
    King Street     
    Bus Station     
    Bonne Nuit Bay E     
    La Mare des Pres S direction arrow Dep 07:17 08:02 09:22 11:22 12:52 14:52 16:27 16:57 18:27 19:52 -  
    The Old Forge E direction arrow Dep 07:21 08:04 09:25 11:25 12:55 14:55 16:30 17:00 18:30 19:55 -  
    Ebenezer Chapel E direction arrow Dep 07:22 08:05 09:26 11:26 12:56 14:56 16:31 17:01 18:31 19:56 -  
    La Nouvelle Croix E direction arrow Dep 07:22 08:05 09:27 11:27 12:57 14:57 16:32 17:02 18:32 19:57 -  
    The Mount direction arrow Dep 07:23 08:06 09:28 11:28 12:58 14:58 16:33 17:03 18:33 19:58 -  
    Bouley Bay direction arrow Dep - - 09:31 11:31 13:01 15:01 16:36 17:06 18:36 20:01 -  
    Rue du Boulay S direction arrow Dep 07:24 08:07 09:34 11:34 13:04 15:04 16:39 17:09 18:39 20:04 -  
    Trinity Arms direction arrow Dep 07:25 08:08 09:37 11:37 13:07 15:07 16:49 17:12 18:41 20:06 20:56  
    Trinity Church S direction arrow Dep 07:25 08:08 09:37 11:37 13:07 15:07 16:49 17:12 18:41 20:06 20:56  
    R. J. Showground S direction arrow Dep 07:25 08:08 09:37 11:37 13:07 15:07 16:49 17:12 18:41 20:06 20:56  
    Trinity School S direction arrow Dep 07:26 08:08 09:38 11:38 13:08 15:08 16:50 17:13 18:42 20:07 20:57  
    Rue des Brulees S direction arrow Dep 07:27 08:09 09:38 11:38 13:08 15:08 16:50 17:13 18:42 20:07 20:58  
    La Chesnee Farm S direction arrow Dep 07:27 08:09 09:39 11:39 13:09 15:09 16:51 17:14 18:43 20:08 20:58  
    Le Hurel S direction arrow Dep 07:28 08:09 09:39 11:39 13:09 15:09 16:51 17:14 18:43 20:08 20:59  
    Augres S direction arrow Dep 07:29 08:10 09:40 11:40 13:10 15:10 16:52 17:15 18:44 20:09 21:00  
    La Grange S direction arrow Dep 07:29 08:10 09:40 11:40 13:10 15:10 16:52 17:15 18:44 20:09 21:00  
    Rue de la Croiserie direction arrow Dep 07:29 08:10 09:41 11:41 13:11 15:11 16:53 17:16 18:45 20:10 21:00  
    Rue de Mon Sejour S direction arrow Dep - 08:11 09:42 11:42 13:12 15:12 16:54 17:17 18:46 20:11 -  
    Oak Tree Gardens S direction arrow Dep - 08:12 09:43 11:43 13:13 15:13 16:55 17:18 18:47 20:12 -  
    Old Trinity Hill S direction arrow Dep - 08:13 09:44 11:44 13:14 15:14 16:56 17:19 18:48 20:13 -  
    Trinity Gardens S direction arrow Dep - 08:14 09:45 11:45 13:15 15:15 16:57 17:20 18:49 20:14 -  
    Oaklands Lane direction arrow Dep 07:30 - - - - - - - - - 21:01  
    Pillar Gardens direction arrow Dep 07:34 - - - - - - - - - 21:05  
    Sutton Court S direction arrow Dep 07:36 - - - - - - - - - 21:07  
    Langley Park E direction arrow Dep 07:39 - - - - - - - - - 21:13  
    Langley Avenue S direction arrow Dep 07:41 - - - - - - - - - 21:15  
    Birches Avenue W direction arrow Dep 07:41 - - - - - - - - - 21:15  
    St Saviours Church S direction arrow Dep 07:42 - - - - - - - - - 21:17  
    Springfield Stadium direction arrow Dep 07:45 - - - - - - - - - 21:20  
    Byron Road S direction arrow Dep 07:46 08:16 09:46 11:46 13:16 15:16 16:58 17:21 18:50 20:15 21:21  
    Convent Court direction arrow Dep 07:47 08:19 09:48 11:48 13:18 15:18 17:00 17:23 18:52 20:17 21:22  
    Craig Street direction arrow Dep 07:48 08:21 09:49 11:49 13:19 15:19 17:01 17:24 18:53 20:18 21:23  
    King Street direction arrow Dep 07:52 08:25 09:52 11:52 13:22 15:22 17:04 17:27 18:56 20:21 21:27  
    Bus Station direction arrow Dep 08:00 08:30 09:56 11:56 13:26 15:26 17:08 17:31 19:00 20:25 21:31  
    Bonne Nuit Bay E direction arrow Dep - 07:58 09:18 11:18 12:48 14:48 16:23 16:53 18:23 19:48 -  

      Liberation Station - Bonne Nuit - Outbound - Saturday

      Bus Station     
      Bus Station Stand K     
      Caledonia Place     
      Grenville Street     
      La Motte Street     
      Brooklyn Street N     
      Salisbury Crescent     
      St Marks Church     
      Byron Road N     
      Trinity Gardens N     
      Old Trinity Hill N     
      Oak Tree Gardens N     
      Rue de Mon Sejour N     
      Rue de la Garenne     
      La Grange N     
      Augres N     
      Le Hurel N     
      La Chesnee Farm N     
      Rue des Brulees N     
      Trinity School N     
      R. J. Showground N     
      Trinity Church N     
      Trinity Youth Club N     
      Rue des Croix W     
      Les Croix N     
      Rue de Cambrai N     
      La Pellerie W     
      Rue d'Egypte W     
      Hougue des Platons W     
      La Lande W     
      Betchet es Cats W     
      La Mare des Pres S     
      Hautes Croix Store W     
      Rue Militaire N     
      Chestnut Grove W     
      Mont Mado W     
      Green Farm W     
      La Porte     
      Falaise de Fremont     
      Bonne Nuit Bay E     
      Bus Station direction arrow Dep 07:20 08:45 10:45 12:15 14:15 15:35 16:20 17:50 19:15 20:30  
      Bus Station Stand K direction arrow Dep 07:20 08:45 10:45 12:15 14:15 15:35 16:20 17:50 19:15 20:30  
      Caledonia Place direction arrow Dep 07:20 08:45 10:45 12:15 14:15 15:35 16:20 17:50 19:15 20:30  
      Grenville Street direction arrow Dep 07:22 08:47 10:47 12:17 14:17 15:37 16:22 17:52 19:17 20:32  
      La Motte Street direction arrow Dep 07:24 08:49 10:49 12:19 14:19 15:39 16:24 17:54 19:19 20:34  
      Brooklyn Street N direction arrow Dep 07:24 08:49 10:49 12:19 14:19 15:39 16:24 17:54 19:19 20:34  
      Salisbury Crescent direction arrow Dep 07:26 08:51 10:51 12:21 14:21 15:41 16:26 17:56 19:21 20:36  
      St Marks Church direction arrow Dep 07:28 08:53 10:53 12:23 14:23 15:43 16:28 17:58 19:23 20:38  
      Byron Road N direction arrow Dep 07:29 08:54 10:54 12:24 14:24 15:44 16:29 17:59 19:24 20:39  
      Trinity Gardens N direction arrow Dep 07:30 08:55 10:55 12:25 14:25 15:45 16:30 18:00 19:25 20:40  
      Old Trinity Hill N direction arrow Dep 07:30 08:55 10:55 12:25 14:25 15:45 16:30 18:00 19:25 20:40  
      Oak Tree Gardens N direction arrow Dep 07:31 08:56 10:56 12:26 14:26 15:46 16:31 18:01 19:26 20:41  
      Rue de Mon Sejour N direction arrow Dep 07:32 08:57 10:57 12:27 14:27 15:47 16:32 18:02 19:27 20:42  
      Rue de la Garenne direction arrow Dep 07:33 08:58 10:58 12:28 14:28 15:48 16:33 18:03 19:28 20:43  
      La Grange N direction arrow Dep 07:34 08:59 10:59 12:29 14:29 15:49 16:34 18:04 19:29 20:44  
      Augres N direction arrow Dep 07:34 08:59 10:59 12:29 14:29 15:49 16:34 18:04 19:29 20:46  
      Le Hurel N direction arrow Dep 07:35 09:00 11:00 12:30 14:30 15:50 16:35 18:05 19:30 20:47  
      La Chesnee Farm N direction arrow Dep 07:35 09:00 11:00 12:30 14:30 15:50 16:35 18:05 19:30 20:47  
      Rue des Brulees N direction arrow Dep 07:35 09:00 11:00 12:30 14:30 15:50 16:35 18:05 19:30 20:48  
      Trinity School N direction arrow Dep 07:36 09:01 11:01 12:31 14:31 15:51 16:36 18:06 19:31 20:49  
      R. J. Showground N direction arrow Dep 07:36 09:01 11:01 12:31 14:31 15:51 16:36 18:06 19:31 20:49  
      Trinity Church N direction arrow Dep 07:37 09:02 11:02 12:32 14:32 15:52 16:37 18:07 19:32 20:50  
      Trinity Youth Club N direction arrow Dep 07:37 09:02 11:02 12:32 14:32 15:52 16:37 18:07 19:32 -  
      Rue des Croix W direction arrow Dep 07:39 09:04 11:04 12:34 14:34 15:54 16:39 18:09 19:34 -  
      Les Croix N direction arrow Dep 07:39 09:04 11:04 12:34 14:34 15:54 16:39 18:09 19:34 -  
      Rue de Cambrai N direction arrow Dep 07:39 09:04 11:04 12:34 14:34 15:54 16:39 18:09 19:34 -  
      La Pellerie W direction arrow Dep 07:40 09:05 11:05 12:35 14:35 15:55 16:40 18:10 19:35 -  
      Rue d'Egypte W direction arrow Dep 07:41 09:06 11:06 12:36 14:36 15:56 16:41 18:11 19:36 -  
      Hougue des Platons W direction arrow Dep 07:42 09:07 11:07 12:37 14:37 15:57 16:42 18:12 19:37 -  
      La Lande W direction arrow Dep 07:42 09:07 11:07 12:37 14:37 15:57 16:42 18:12 19:37 -  
      Betchet es Cats W direction arrow Dep 07:43 09:08 11:08 12:38 14:38 15:58 16:43 18:13 19:38 -  
      La Mare des Pres S direction arrow Dep 07:43 09:08 11:08 12:38 14:38 15:58 16:43 18:13 19:38 -  
      Hautes Croix Store W direction arrow Dep 07:45 09:10 11:10 12:40 14:40 16:00 16:45 18:15 19:40 -  
      Rue Militaire N direction arrow Dep 07:45 09:10 11:10 12:40 14:40 16:00 16:45 18:15 19:40 -  
      Chestnut Grove W direction arrow Dep 07:46 09:11 11:11 12:41 14:41 16:01 16:46 18:16 19:41 -  
      Mont Mado W direction arrow Dep 07:47 09:12 11:12 12:42 14:42 16:02 16:47 18:17 19:42 -  
      Green Farm W direction arrow Dep 07:48 09:13 11:13 12:43 14:43 16:03 16:48 18:18 19:43 -  
      La Porte direction arrow Dep 07:49 09:14 11:14 12:44 14:44 16:04 16:49 18:19 19:44 -  
      Falaise de Fremont direction arrow Dep 07:52 09:17 11:17 12:47 14:47 16:07 16:52 18:22 19:47 -  
      Bonne Nuit Bay E direction arrow Dep 07:53 09:18 11:18 12:48 14:48 16:08 16:53 18:23 19:48 -  

        Liberation Station - Bonne Nuit - Inbound - Saturday

        Bonne Nuit Bay E     
        La Mare des Pres S     
        The Old Forge E     
        Ebenezer Chapel E     
        La Nouvelle Croix E     
        The Mount     
        Bouley Bay     
        Rue du Boulay S     
        Trinity Arms     
        Trinity Church S     
        R. J. Showground S     
        Trinity School S     
        Rue des Brulees S     
        La Chesnee Farm S     
        Le Hurel S     
        Augres S     
        La Grange S     
        Rue de la Croiserie     
        Rue de Mon Sejour S     
        Oak Tree Gardens S     
        Old Trinity Hill S     
        Trinity Gardens S     
        Byron Road S     
        Convent Court     
        Craig Street     
        King Street     
        Bus Station     
        Bonne Nuit Bay E direction arrow Dep 07:53 09:18 11:18 12:48 14:48 16:08 16:53 18:23 19:48 -  
        La Mare des Pres S direction arrow Dep 07:57 09:22 11:22 12:52 14:52 16:12 16:57 18:27 19:52 -  
        The Old Forge E direction arrow Dep 08:00 09:25 11:25 12:55 14:55 16:15 17:00 18:30 19:55 -  
        Ebenezer Chapel E direction arrow Dep 08:00 09:26 11:26 12:56 14:56 16:16 17:01 18:31 19:56 -  
        La Nouvelle Croix E direction arrow Dep 08:01 09:27 11:27 12:57 14:57 16:17 17:02 18:32 19:57 -  
        The Mount direction arrow Dep 08:02 09:27 11:27 12:57 14:57 16:17 17:02 18:32 19:57 -  
        Bouley Bay direction arrow Dep - 09:31 11:31 13:01 15:01 16:21 17:06 18:36 20:01 -  
        Rue du Boulay S direction arrow Dep 08:02 09:31 11:31 13:01 15:01 16:21 17:06 18:36 20:01 -  
        Trinity Arms direction arrow Dep 08:08 09:36 11:36 13:06 15:06 16:26 17:10 18:40 20:06 20:56  
        Trinity Church S direction arrow Dep 08:08 09:37 11:37 13:07 15:07 16:27 17:11 18:41 20:07 20:57  
        R. J. Showground S direction arrow Dep 08:08 09:37 11:37 13:07 15:07 16:27 17:11 18:41 20:07 20:57  
        Trinity School S direction arrow Dep 08:08 09:37 11:37 13:07 15:07 16:27 17:11 18:41 20:07 20:57  
        Rue des Brulees S direction arrow Dep 08:09 09:38 11:38 13:08 15:08 16:28 17:12 18:41 20:07 20:58  
        La Chesnee Farm S direction arrow Dep 08:09 09:38 11:38 13:08 15:08 16:28 17:12 18:41 20:07 20:58  
        Le Hurel S direction arrow Dep 08:09 09:38 11:38 13:08 15:08 16:28 17:12 18:41 20:07 20:58  
        Augres S direction arrow Dep 08:10 09:39 11:39 13:09 15:09 16:29 17:13 18:42 20:08 20:59  
        La Grange S direction arrow Dep 08:11 09:40 11:40 13:10 15:10 16:30 17:14 18:43 20:09 21:00  
        Rue de la Croiserie direction arrow Dep 08:11 09:40 11:40 13:10 15:10 16:30 17:14 18:43 20:09 21:00  
        Rue de Mon Sejour S direction arrow Dep 08:12 09:41 11:41 13:11 15:11 16:31 17:15 18:44 20:10 21:01  
        Oak Tree Gardens S direction arrow Dep 08:12 09:42 11:42 13:12 15:12 16:32 17:16 18:45 20:11 21:01  
        Old Trinity Hill S direction arrow Dep 08:13 09:43 11:43 13:13 15:13 16:33 17:17 18:46 20:12 21:02  
        Trinity Gardens S direction arrow Dep 08:14 09:44 11:44 13:14 15:14 16:34 17:18 18:47 20:13 21:03  
        Byron Road S direction arrow Dep 08:16 09:45 11:45 13:15 15:15 16:35 17:19 18:48 20:14 21:05  
        Convent Court direction arrow Dep 08:17 09:47 11:47 13:17 15:17 16:37 17:21 18:50 20:16 21:06  
        Craig Street direction arrow Dep 08:19 09:48 11:48 13:18 15:18 16:38 17:22 18:51 20:17 21:08  
        King Street direction arrow Dep 08:21 09:50 11:50 13:20 15:20 16:40 17:24 18:53 20:19 21:10  
        Bus Station direction arrow Dep 08:25 09:55 11:55 13:25 15:25 16:45 17:29 18:57 20:23 21:14  

          Liberation Station - Bonne Nuit - Outbound - Sunday

          Bus Station     
          Bus Station Stand K     
          Caledonia Place     
          Grenville Street     
          La Motte Street     
          Brooklyn Street N     
          Salisbury Crescent     
          St Marks Church     
          Byron Road N     
          Trinity Gardens N     
          Old Trinity Hill N     
          Oak Tree Gardens N     
          Rue de Mon Sejour N     
          Rue de la Garenne     
          La Grange N     
          Augres N     
          Le Hurel N     
          La Chesnee Farm N     
          Rue des Brulees N     
          Trinity School N     
          R. J. Showground N     
          Trinity Church N     
          Trinity Youth Club N     
          Rue des Croix W     
          Les Croix N     
          Rue de Cambrai N     
          La Pellerie W     
          Rue d'Egypte W     
          Hougue des Platons W     
          La Lande W     
          Betchet es Cats W     
          La Mare des Pres S     
          Hautes Croix Store W     
          Rue Militaire N     
          Chestnut Grove W     
          Mont Mado W     
          Green Farm W     
          La Porte     
          Falaise de Fremont     
          Bonne Nuit Bay E     
          Bus Station direction arrow Dep 09:45 11:45 13:45 15:45 17:45  
          Bus Station Stand K direction arrow Dep 09:45 11:45 13:45 15:45 17:45  
          Caledonia Place direction arrow Dep 09:45 11:45 13:45 15:45 17:45  
          Grenville Street direction arrow Dep 09:47 11:47 13:47 15:47 17:47  
          La Motte Street direction arrow Dep 09:49 11:49 13:49 15:49 17:49  
          Brooklyn Street N direction arrow Dep 09:49 11:49 13:49 15:49 17:49  
          Salisbury Crescent direction arrow Dep 09:51 11:51 13:51 15:51 17:51  
          St Marks Church direction arrow Dep 09:53 11:53 13:53 15:53 17:53  
          Byron Road N direction arrow Dep 09:54 11:54 13:54 15:54 17:54  
          Trinity Gardens N direction arrow Dep 09:55 11:55 13:55 15:55 17:55  
          Old Trinity Hill N direction arrow Dep 09:55 11:55 13:55 15:55 17:55  
          Oak Tree Gardens N direction arrow Dep 09:56 11:56 13:56 15:56 17:56  
          Rue de Mon Sejour N direction arrow Dep 09:57 11:57 13:57 15:57 17:57  
          Rue de la Garenne direction arrow Dep 09:58 11:58 13:58 15:58 17:58  
          La Grange N direction arrow Dep 09:59 11:59 13:59 15:59 17:59  
          Augres N direction arrow Dep 09:59 11:59 13:59 15:59 17:59  
          Le Hurel N direction arrow Dep 10:00 12:00 14:00 16:00 18:00  
          La Chesnee Farm N direction arrow Dep 10:00 12:00 14:00 16:00 18:00  
          Rue des Brulees N direction arrow Dep 10:00 12:00 14:00 16:00 18:00  
          Trinity School N direction arrow Dep 10:01 12:01 14:01 16:01 18:01  
          R. J. Showground N direction arrow Dep 10:01 12:01 14:01 16:01 18:01  
          Trinity Church N direction arrow Dep 10:02 12:02 14:02 16:02 18:02  
          Trinity Youth Club N direction arrow Dep 10:02 12:02 14:02 16:02 18:02  
          Rue des Croix W direction arrow Dep 10:04 12:04 14:04 16:04 18:04  
          Les Croix N direction arrow Dep 10:04 12:04 14:04 16:04 18:04  
          Rue de Cambrai N direction arrow Dep 10:04 12:04 14:04 16:04 18:04  
          La Pellerie W direction arrow Dep 10:05 12:05 14:05 16:05 18:05  
          Rue d'Egypte W direction arrow Dep 10:06 12:06 14:06 16:06 18:06  
          Hougue des Platons W direction arrow Dep 10:07 12:07 14:07 16:07 18:07  
          La Lande W direction arrow Dep 10:07 12:07 14:07 16:07 18:07  
          Betchet es Cats W direction arrow Dep 10:08 12:08 14:08 16:08 18:08  
          La Mare des Pres S direction arrow Dep 10:08 12:08 14:08 16:08 18:08  
          Hautes Croix Store W direction arrow Dep 10:10 12:10 14:10 16:10 18:10  
          Rue Militaire N direction arrow Dep 10:10 12:10 14:10 16:10 18:10  
          Chestnut Grove W direction arrow Dep 10:11 12:11 14:11 16:11 18:11  
          Mont Mado W direction arrow Dep 10:12 12:12 14:12 16:12 18:12  
          Green Farm W direction arrow Dep 10:13 12:13 14:13 16:13 18:13  
          La Porte direction arrow Dep 10:14 12:14 14:14 16:14 18:14  
          Falaise de Fremont direction arrow Dep 10:17 12:17 14:17 16:17 18:17  
          Bonne Nuit Bay E direction arrow Dep 10:18 12:18 14:18 16:18 18:18  

            Liberation Station - Bonne Nuit - Inbound - Sunday

            Bonne Nuit Bay E     
            La Mare des Pres S     
            The Old Forge E     
            Ebenezer Chapel E     
            La Nouvelle Croix E     
            The Mount     
            Bouley Bay     
            Rue du Boulay S     
            Trinity Arms     
            Trinity Church S     
            R. J. Showground S     
            Trinity School S     
            Rue des Brulees S     
            La Chesnee Farm S     
            Le Hurel S     
            Augres S     
            La Grange S     
            Rue de la Croiserie     
            Rue de Mon Sejour S     
            Oak Tree Gardens S     
            Old Trinity Hill S     
            Trinity Gardens S     
            Byron Road S     
            Convent Court     
            Craig Street     
            King Street     
            Bus Station     
            Bonne Nuit Bay E direction arrow Dep 10:18 12:18 14:18 16:18 18:18  
            La Mare des Pres S direction arrow Dep 10:22 12:22 14:22 16:22 18:22  
            The Old Forge E direction arrow Dep 10:25 12:25 14:25 16:25 18:25  
            Ebenezer Chapel E direction arrow Dep 10:26 12:26 14:26 16:26 18:26  
            La Nouvelle Croix E direction arrow Dep 10:27 12:27 14:27 16:27 18:27  
            The Mount direction arrow Dep 10:27 12:27 14:27 16:27 18:27  
            Bouley Bay direction arrow Dep 10:31 12:31 14:31 16:31 18:31  
            Rue du Boulay S direction arrow Dep 10:35 12:35 14:35 16:35 18:35  
            Trinity Arms direction arrow Dep 10:38 12:38 14:38 16:38 18:38  
            Trinity Church S direction arrow Dep 10:39 12:39 14:39 16:39 18:39  
            R. J. Showground S direction arrow Dep 10:39 12:39 14:39 16:39 18:39  
            Trinity School S direction arrow Dep 10:40 12:40 14:40 16:40 18:40  
            Rue des Brulees S direction arrow Dep 10:41 12:41 14:41 16:41 18:41  
            La Chesnee Farm S direction arrow Dep 10:41 12:41 14:41 16:41 18:41  
            Le Hurel S direction arrow Dep 10:41 12:41 14:41 16:41 18:41  
            Augres S direction arrow Dep 10:42 12:42 14:42 16:42 18:42  
            La Grange S direction arrow Dep 10:43 12:43 14:43 16:43 18:43  
            Rue de la Croiserie direction arrow Dep 10:43 12:43 14:43 16:43 18:43  
            Rue de Mon Sejour S direction arrow Dep 10:44 12:44 14:44 16:44 18:44  
            Oak Tree Gardens S direction arrow Dep 10:45 12:45 14:45 16:45 18:45  
            Old Trinity Hill S direction arrow Dep 10:46 12:46 14:46 16:46 18:46  
            Trinity Gardens S direction arrow Dep 10:47 12:47 14:47 16:47 18:47  
            Byron Road S direction arrow Dep 10:48 12:48 14:48 16:48 18:48  
            Convent Court direction arrow Dep 10:50 12:50 14:50 16:50 18:50  
            Craig Street direction arrow Dep 10:51 12:51 14:51 16:51 18:51  
            King Street direction arrow Dep 10:53 12:53 14:53 16:53 18:53  
            Bus Station direction arrow Dep 10:58 12:58 14:58 16:58 18:58