Timetables

Route 8

Liberation Station - Plemont - Outbound - Monday-Friday

Bus Station     
Bus Station Stand G     
West Park Slipway     
West Park Shelter     
Bay View Court     
Bellozanne Road     
First Tower W     
St Andrews Park W     
Millbrook W     
Coronation Park W     
St Matthews Church W     
Bel Royal Terrace     
Bel Royal School W     
La Providence W     
Sandybrook N     
Tesson Chapel W     
Jersey War Tunnels     
Moulin de Quetivel N     
Victoria Hotel N     
La Ruche N     
Gargate N     
Greenhills N     
St Peters House N     
Les Charrieres N     
Carrefour a Cendre N     
Les Augerez N     
The Windmill W     
Rue de la Preterie     
Brampton Farm W     
La Chasse W     
St Ouens Village N     
La Croix N     
Champ Donne     
Woodbine Farm     
Five Roads     
La Profonde Rue     
Millais     
Les Perrons     
Route des Landes     
Maison des Landes     
Les Landes Common     
Le Hurel Farm     
Grosnez House     
Sea View Farm     
Portinfer Junction     
Plemont Bay     
Bus Station direction arrow Dep 07:00 08:35 10:35 12:35 14:35 16:35 17:15 18:00 19:00  
Bus Station Stand G direction arrow Dep 07:00 08:35 10:35 12:35 14:35 16:35 17:15 18:00 19:00  
West Park Slipway direction arrow Dep 07:01 08:36 10:36 12:36 14:36 16:36 17:16 18:01 19:01  
West Park Shelter direction arrow Dep 07:02 08:37 10:37 12:37 14:37 16:37 17:17 18:02 19:02  
Bay View Court direction arrow Dep 07:03 08:38 10:38 12:38 14:38 16:38 17:18 18:03 19:03  
Bellozanne Road direction arrow Dep 07:04 08:39 10:39 12:39 14:39 16:39 17:19 18:04 19:04  
First Tower W direction arrow Dep 07:05 08:42 10:42 12:42 14:42 16:42 17:22 18:07 19:07  
St Andrews Park W direction arrow Dep 07:05 08:42 10:42 12:42 14:42 16:42 17:22 18:07 19:07  
Millbrook W direction arrow Dep 07:06 08:43 10:43 12:43 14:43 16:43 17:23 18:08 19:08  
Coronation Park W direction arrow Dep 07:06 08:43 10:43 12:43 14:43 16:43 17:23 18:08 19:08  
St Matthews Church W direction arrow Dep 07:07 08:44 10:44 12:44 14:44 16:44 17:24 18:09 19:09  
Bel Royal Terrace direction arrow Dep 07:07 08:44 10:44 12:44 14:44 16:44 17:24 18:09 19:09  
Bel Royal School W direction arrow Dep 07:08 08:45 10:45 12:45 14:45 16:45 17:25 18:10 19:10  
La Providence W direction arrow Dep 07:09 08:46 10:46 12:46 14:46 16:46 17:26 18:11 19:11  
Sandybrook N direction arrow Dep 07:09 08:46 10:46 12:46 14:46 16:46 17:26 18:11 19:11  
Tesson Chapel W direction arrow Dep 07:10 08:47 10:47 12:47 14:47 16:47 17:27 18:12 19:12  
Jersey War Tunnels direction arrow Dep - 08:49 10:49 12:49 14:49 16:49 17:29 18:14 19:14  
Moulin de Quetivel N direction arrow Dep 07:11 08:50 10:50 12:50 14:50 16:50 17:30 18:15 19:15  
Victoria Hotel N direction arrow Dep 07:12 08:51 10:51 12:51 14:51 16:51 17:31 18:16 19:16  
La Ruche N direction arrow Dep 07:13 08:52 10:52 12:52 14:52 16:52 17:32 18:17 19:17  
Gargate N direction arrow Dep 07:14 08:53 10:53 12:53 14:53 16:53 17:33 18:18 19:18  
Greenhills N direction arrow Dep 07:16 08:55 10:55 12:55 14:55 16:55 17:35 18:20 19:20  
St Peters House N direction arrow Dep 07:18 08:57 10:57 12:57 14:57 16:57 17:37 18:22 19:22  
Les Charrieres N direction arrow Dep 07:18 08:57 10:57 12:57 14:57 16:57 17:37 18:22 19:22  
Carrefour a Cendre N direction arrow Dep 07:19 08:58 10:58 12:58 14:58 16:58 17:38 18:23 19:23  
Les Augerez N direction arrow Dep 07:20 08:59 10:59 12:59 14:59 16:59 17:39 18:24 19:24  
The Windmill W direction arrow Dep 07:20 08:59 10:59 12:59 14:59 16:59 17:39 18:24 19:24  
Rue de la Preterie direction arrow Dep 07:21 09:00 11:00 13:00 15:00 17:00 17:40 18:25 19:25  
Brampton Farm W direction arrow Dep 07:23 09:02 11:02 13:02 15:02 17:02 17:42 18:27 19:27  
La Chasse W direction arrow Dep 07:24 09:03 11:03 13:03 15:03 17:03 17:43 18:28 19:28  
St Ouens Village N direction arrow Dep 07:26 09:05 11:05 13:05 15:05 17:05 17:45 18:30 19:30  
La Croix N direction arrow Dep 07:26 09:05 11:05 13:05 15:05 17:05 17:45 18:30 19:30  
Champ Donne direction arrow Dep 07:27 09:06 11:06 13:06 15:06 17:06 17:46 18:31 19:31  
Woodbine Farm direction arrow Dep 07:27 09:06 11:06 13:06 15:06 17:06 17:46 18:31 19:31  
Five Roads direction arrow Dep 07:28 09:07 11:07 13:07 15:07 17:07 17:47 18:32 19:32  
La Profonde Rue direction arrow Dep 07:28 09:07 11:07 13:07 15:07 17:07 17:47 18:32 19:32  
Millais direction arrow Dep 07:29 09:08 11:08 13:08 15:08 17:08 17:48 18:33 19:33  
Les Perrons direction arrow Dep 07:29 09:08 11:08 13:08 15:08 17:08 17:48 18:33 19:33  
Route des Landes direction arrow Dep 07:30 09:09 11:09 13:09 15:09 17:09 17:49 18:34 19:34  
Maison des Landes direction arrow Dep 07:31 09:10 11:10 13:10 15:10 17:10 17:50 18:35 19:35  
Les Landes Common direction arrow Dep 07:31 09:10 11:10 13:10 15:10 17:10 17:50 18:35 19:35  
Le Hurel Farm direction arrow Dep 07:32 09:11 11:11 13:11 15:11 17:11 17:51 18:36 19:36  
Grosnez House direction arrow Dep 07:33 09:12 11:12 13:12 15:12 17:12 17:52 18:37 19:37  
Sea View Farm direction arrow Dep 07:34 09:13 11:13 13:13 15:13 17:13 17:53 18:38 19:38  
Portinfer Junction direction arrow Dep 07:36 09:15 11:15 13:15 15:15 17:15 17:55 18:40 19:40  
Plemont Bay direction arrow Dep - 09:17 11:17 13:17 15:17 17:17 17:57 - -  

    Liberation Station - Plemont - Inbound - Monday-Friday

    Portinfer Junction     
    Plemont Bay     
    Route de Plemont     
    La Hougue Farm     
    Vinchelez     
    Petit Bois     
    Blanches Pierres     
    Daisy Cottage     
    Leoville S     
    La Croix S     
    St Ouens Village S     
    La Chasse E     
    Brampton Farm E     
    The Windmill E     
    Les Augerez S     
    Carrefour a Cendre S     
    Les Charrieres S     
    St Peters House S     
    Greenhills S     
    Gargate S     
    La Ruche S     
    Victoria Hotel S     
    Moulin de Quetivel S     
    Jersey War Tunnels     
    Tesson Chapel E     
    Sandybrook S     
    La Providence E     
    Bel Royal School E     
    Bel Royal Gardens     
    St Matthews Church E     
    Coronation Park E     
    Millbrook E     
    St Andrews Park E     
    First Tower E     
    Bellozanne Avenue     
    George V Homes     
    Century Buildings     
    Castle Street     
    Bus Station     
    Bus Station Stand G     
    Caledonia Place     
    Lime Grove E     
    Hastings Road     
    Earls Court Flats     
    J. C. G. Coach Park     
    De la Salle College     
    Beaulieu School     
    Portinfer Junction direction arrow Dep 06:38 - 07:40 - - - - - - - - 18:42 19:42  
    Plemont Bay direction arrow Dep - - - - - 09:20 11:20 13:20 15:20 17:20 18:00 - -  
    Route de Plemont direction arrow Dep - - - - - 09:20 11:20 13:20 15:20 17:20 18:00 - -  
    La Hougue Farm direction arrow Dep 06:38 - 07:40 - - 09:21 11:21 13:21 15:21 17:21 18:01 18:42 19:42  
    Vinchelez direction arrow Dep 06:39 - 07:41 - - 09:22 11:22 13:22 15:22 17:22 18:02 18:43 19:43  
    Petit Bois direction arrow Dep 06:40 - 07:42 - - 09:23 11:23 13:23 15:23 17:23 18:03 18:44 19:44  
    Blanches Pierres direction arrow Dep 06:41 - 07:43 - - 09:24 11:24 13:24 15:24 17:24 18:04 18:45 19:45  
    Daisy Cottage direction arrow Dep 06:41 - 07:43 - - 09:24 11:24 13:24 15:24 17:24 18:04 18:45 19:45  
    Leoville S direction arrow Dep 06:43 - 07:45 - - 09:26 11:26 13:26 15:26 17:26 18:06 18:47 19:47  
    La Croix S direction arrow Dep 06:43 - 07:45 - - 09:26 11:26 13:26 15:26 17:26 18:06 18:47 19:47  
    St Ouens Village S direction arrow Dep 06:45 - 07:47 - - 09:28 11:28 13:28 15:28 17:28 18:08 18:49 19:49  
    La Chasse E direction arrow Dep - - 07:48 - - 09:29 11:29 13:29 15:29 17:29 18:09 18:50 19:50  
    Brampton Farm E direction arrow Dep - - 07:49 - - 09:30 11:30 13:30 15:30 17:30 18:10 18:51 19:51  
    The Windmill E direction arrow Dep - - 07:50 - - 09:31 11:31 13:31 15:31 17:31 18:11 18:52 19:52  
    Les Augerez S direction arrow Dep - - 07:51 - - 09:32 11:32 13:32 15:32 17:32 18:12 18:53 19:53  
    Carrefour a Cendre S direction arrow Dep - - 07:52 - - 09:33 11:33 13:33 15:33 17:33 18:13 18:53 19:53  
    Les Charrieres S direction arrow Dep - - 07:53 - - 09:34 11:34 13:34 15:34 17:34 18:14 18:54 19:54  
    St Peters House S direction arrow Dep - - 07:53 - - 09:34 11:34 13:34 15:34 17:34 18:14 18:54 19:54  
    Greenhills S direction arrow Dep - - 07:57 - - 09:38 11:38 13:38 15:38 17:38 18:18 18:57 19:57  
    Gargate S direction arrow Dep - - 07:57 - - 09:38 11:38 13:38 15:38 17:38 18:18 18:57 19:57  
    La Ruche S direction arrow Dep - - 07:58 - - 09:39 11:39 13:39 15:39 17:39 18:19 18:58 19:58  
    Victoria Hotel S direction arrow Dep - - 07:59 - - 09:40 11:40 13:40 15:40 17:40 18:20 18:59 19:59  
    Moulin de Quetivel S direction arrow Dep - - 08:00 - - 09:41 11:41 13:41 15:41 17:41 18:21 18:59 19:59  
    Jersey War Tunnels direction arrow Dep - 07:30 - - 08:20 09:43 11:43 13:43 15:43 17:43 18:23 - -  
    Tesson Chapel E direction arrow Dep - 07:32 08:02 - 08:22 09:45 11:45 13:45 15:45 17:45 18:25 19:00 20:00  
    Sandybrook S direction arrow Dep - 07:33 08:03 - 08:23 09:46 11:46 13:46 15:46 17:46 18:26 19:00 20:00  
    La Providence E direction arrow Dep - 07:34 08:04 - 08:24 09:46 11:46 13:46 15:46 17:46 18:26 19:01 20:01  
    Bel Royal School E direction arrow Dep - 07:35 08:05 - 08:25 09:47 11:47 13:47 15:47 17:47 18:27 19:01 20:01  
    Bel Royal Gardens direction arrow Dep - 07:36 08:06 - 08:26 09:47 11:47 13:47 15:47 17:47 18:27 19:02 20:02  
    St Matthews Church E direction arrow Dep - 07:37 08:07 - 08:27 09:48 11:48 13:48 15:48 17:48 18:28 19:03 20:03  
    Coronation Park E direction arrow Dep - 07:38 08:08 - 08:28 09:49 11:49 13:49 15:49 17:49 18:29 19:04 20:04  
    Millbrook E direction arrow Dep - 07:39 08:09 - 08:29 09:50 11:50 13:50 15:50 17:50 18:30 19:05 20:05  
    St Andrews Park E direction arrow Dep - 07:41 08:11 - 08:31 09:52 11:52 13:52 15:52 17:52 18:32 19:06 20:06  
    First Tower E direction arrow Dep - 07:44 08:14 - 08:34 09:55 11:55 13:55 15:55 17:55 18:35 19:07 20:07  
    Bellozanne Avenue direction arrow Dep - 07:46 08:16 - 08:36 09:57 11:57 13:57 15:57 17:57 18:37 19:08 20:08  
    George V Homes direction arrow Dep - 07:48 08:18 - 08:38 09:59 11:59 13:59 15:59 17:59 18:39 19:09 20:09  
    Century Buildings direction arrow Dep - 07:49 08:23 - 08:43 10:04 12:04 14:04 16:04 18:04 18:44 19:10 20:10  
    Castle Street direction arrow Dep - 07:49 08:24 - 08:44 10:05 12:05 14:05 16:05 18:05 18:45 19:12 20:12  
    Bus Station direction arrow Dep - 07:54 08:29 07:54 08:49 10:10 12:10 14:10 16:10 18:10 18:50 19:14 20:14  
    Bus Station Stand G direction arrow Dep - - - 07:54 - - - - - - - - -  
    Caledonia Place direction arrow Dep - - - 07:54 - - - - - - - - -  
    Lime Grove E direction arrow Dep - - - 07:54 - - - - - - - - -  
    Hastings Road direction arrow Dep - - - 07:54 - - - - - - - - -  
    Earls Court Flats direction arrow Dep - - - 07:54 - - - - - - - - -  
    J. C. G. Coach Park direction arrow Dep - - - 08:10 - - - - - - - - -  
    De la Salle College direction arrow Dep - - - 08:10 - - - - - - - - -  
    Beaulieu School direction arrow Dep - - - 08:15 - - - - - - - - -  

      Liberation Station - Plemont - Outbound - Saturday

      Bus Station     
      Bus Station Stand G     
      West Park Slipway     
      West Park Shelter     
      Bay View Court     
      Bellozanne Road     
      First Tower W     
      St Andrews Park W     
      Millbrook W     
      Coronation Park W     
      St Matthews Church W     
      Bel Royal Terrace     
      Bel Royal School W     
      La Providence W     
      Sandybrook N     
      Tesson Chapel W     
      Jersey War Tunnels     
      Moulin de Quetivel N     
      Victoria Hotel N     
      La Ruche N     
      Gargate N     
      Greenhills N     
      St Peters House N     
      Les Charrieres N     
      Carrefour a Cendre N     
      Les Augerez N     
      The Windmill W     
      Rue de la Preterie     
      Brampton Farm W     
      La Chasse W     
      St Ouens Village N     
      La Croix N     
      Champ Donne     
      Woodbine Farm     
      Five Roads     
      La Profonde Rue     
      Millais     
      Les Perrons     
      Route des Landes     
      Maison des Landes     
      Les Landes Common     
      Le Hurel Farm     
      Grosnez House     
      Sea View Farm     
      Portinfer Junction     
      Plemont Bay     
      Bus Station direction arrow Dep 07:10 08:35 10:35 12:35 14:35 16:35 17:15 18:00 19:00  
      Bus Station Stand G direction arrow Dep 07:10 08:35 10:35 12:35 14:35 16:35 17:15 18:00 19:00  
      West Park Slipway direction arrow Dep 07:11 08:36 10:36 12:36 14:36 16:36 17:16 18:01 19:01  
      West Park Shelter direction arrow Dep 07:12 08:37 10:37 12:37 14:37 16:37 17:17 18:02 19:02  
      Bay View Court direction arrow Dep 07:13 08:39 10:39 12:39 14:39 16:39 17:19 18:04 19:04  
      Bellozanne Road direction arrow Dep 07:14 08:40 10:40 12:40 14:40 16:40 17:20 18:05 19:05  
      First Tower W direction arrow Dep 07:15 08:42 10:42 12:42 14:42 16:42 17:22 18:07 19:07  
      St Andrews Park W direction arrow Dep 07:15 08:42 10:42 12:42 14:42 16:42 17:22 18:07 19:07  
      Millbrook W direction arrow Dep 07:16 08:43 10:43 12:43 14:43 16:43 17:23 18:08 19:08  
      Coronation Park W direction arrow Dep 07:16 08:44 10:44 12:44 14:44 16:44 17:24 18:09 19:09  
      St Matthews Church W direction arrow Dep 07:17 08:44 10:44 12:44 14:44 16:44 17:24 18:09 19:09  
      Bel Royal Terrace direction arrow Dep 07:17 08:45 10:45 12:45 14:45 16:45 17:25 18:10 19:10  
      Bel Royal School W direction arrow Dep 07:18 08:46 10:46 12:46 14:46 16:46 17:26 18:11 19:11  
      La Providence W direction arrow Dep 07:19 08:46 10:46 12:46 14:46 16:46 17:26 18:11 19:11  
      Sandybrook N direction arrow Dep 07:19 08:47 10:47 12:47 14:47 16:47 17:27 18:12 19:12  
      Tesson Chapel W direction arrow Dep 07:20 08:48 10:48 12:48 14:48 16:48 17:28 18:13 19:13  
      Jersey War Tunnels direction arrow Dep - 08:49 10:49 12:49 14:49 16:49 17:29 18:14 19:14  
      Moulin de Quetivel N direction arrow Dep 07:21 08:50 10:50 12:50 14:50 16:50 17:30 18:15 19:15  
      Victoria Hotel N direction arrow Dep 07:22 08:51 10:51 12:51 14:51 16:51 17:31 18:16 19:16  
      La Ruche N direction arrow Dep 07:23 08:52 10:52 12:52 14:52 16:52 17:32 18:17 19:17  
      Gargate N direction arrow Dep 07:24 08:53 10:53 12:53 14:53 16:53 17:33 18:18 19:18  
      Greenhills N direction arrow Dep 07:26 08:55 10:55 12:55 14:55 16:55 17:35 18:20 19:20  
      St Peters House N direction arrow Dep 07:28 08:57 10:57 12:57 14:57 16:57 17:37 18:22 19:22  
      Les Charrieres N direction arrow Dep 07:28 08:57 10:57 12:57 14:57 16:57 17:37 18:22 19:22  
      Carrefour a Cendre N direction arrow Dep 07:29 08:58 10:58 12:58 14:58 16:58 17:38 18:23 19:23  
      Les Augerez N direction arrow Dep 07:30 08:58 10:58 12:58 14:58 16:58 17:38 18:23 19:23  
      The Windmill W direction arrow Dep 07:30 08:59 10:59 12:59 14:59 16:59 17:39 18:24 19:24  
      Rue de la Preterie direction arrow Dep 07:31 09:00 11:00 13:00 15:00 17:00 17:40 18:25 19:25  
      Brampton Farm W direction arrow Dep 07:33 09:02 11:02 13:02 15:02 17:02 17:42 18:27 19:27  
      La Chasse W direction arrow Dep 07:34 09:03 11:03 13:03 15:03 17:03 17:43 18:28 19:28  
      St Ouens Village N direction arrow Dep 07:36 09:05 11:05 13:05 15:05 17:05 17:45 18:30 19:30  
      La Croix N direction arrow Dep 07:36 09:05 11:05 13:05 15:05 17:05 17:45 18:30 19:30  
      Champ Donne direction arrow Dep 07:37 09:06 11:06 13:06 15:06 17:06 17:46 18:31 19:31  
      Woodbine Farm direction arrow Dep 07:37 09:06 11:06 13:06 15:06 17:06 17:46 18:31 19:31  
      Five Roads direction arrow Dep 07:38 09:07 11:07 13:07 15:07 17:07 17:47 18:32 19:32  
      La Profonde Rue direction arrow Dep 07:38 09:07 11:07 13:07 15:07 17:07 17:47 18:32 19:32  
      Millais direction arrow Dep 07:39 09:08 11:08 13:08 15:08 17:08 17:48 18:33 19:33  
      Les Perrons direction arrow Dep 07:39 09:08 11:08 13:08 15:08 17:08 17:48 18:33 19:33  
      Route des Landes direction arrow Dep 07:40 09:09 11:09 13:09 15:09 17:09 17:49 18:34 19:34  
      Maison des Landes direction arrow Dep 07:41 09:10 11:10 13:10 15:10 17:10 17:50 18:35 19:35  
      Les Landes Common direction arrow Dep 07:41 09:10 11:10 13:10 15:10 17:10 17:50 18:35 19:35  
      Le Hurel Farm direction arrow Dep 07:42 09:11 11:11 13:11 15:11 17:11 17:51 18:36 19:36  
      Grosnez House direction arrow Dep 07:43 09:12 11:12 13:12 15:12 17:12 17:52 18:37 19:37  
      Sea View Farm direction arrow Dep 07:44 09:13 11:13 13:13 15:13 17:13 17:53 18:38 19:38  
      Portinfer Junction direction arrow Dep 07:46 09:15 11:15 13:15 15:15 17:15 17:55 18:40 19:40  
      Plemont Bay direction arrow Dep - 09:19 11:19 13:19 15:19 17:19 17:59 - -  

        Liberation Station - Plemont - Inbound - Saturday

        Portinfer Junction     
        Plemont Bay     
        Route de Plemont     
        La Hougue Farm     
        Vinchelez     
        Petit Bois     
        Blanches Pierres     
        Daisy Cottage     
        Leoville S     
        La Croix S     
        St Ouens Village S     
        La Chasse E     
        Brampton Farm E     
        The Windmill E     
        Les Augerez S     
        Carrefour a Cendre S     
        Les Charrieres S     
        St Peters House S     
        Greenhills S     
        Gargate S     
        La Ruche S     
        Victoria Hotel S     
        Moulin de Quetivel S     
        Jersey War Tunnels     
        Tesson Chapel E     
        Sandybrook S     
        La Providence E     
        Bel Royal School E     
        Bel Royal Gardens     
        St Matthews Church E     
        Coronation Park E     
        Millbrook E     
        St Andrews Park E     
        First Tower E     
        Bellozanne Avenue     
        George V Homes     
        Century Buildings     
        Castle Street     
        Bus Station     
        Portinfer Junction direction arrow Dep 06:38 07:50 - - - - - - 18:42 19:42  
        Plemont Bay direction arrow Dep - - 09:22 11:22 13:22 15:22 17:22 18:02 - -  
        Route de Plemont direction arrow Dep - - 09:22 11:22 13:22 15:22 17:22 18:02 - -  
        La Hougue Farm direction arrow Dep 06:38 07:50 09:22 11:22 13:22 15:22 17:22 18:02 18:42 19:42  
        Vinchelez direction arrow Dep 06:39 07:51 09:23 11:23 13:23 15:23 17:23 18:03 18:43 19:43  
        Petit Bois direction arrow Dep 06:40 07:52 09:24 11:24 13:24 15:24 17:24 18:04 18:44 19:44  
        Blanches Pierres direction arrow Dep 06:41 07:53 09:25 11:25 13:25 15:25 17:25 18:05 18:45 19:45  
        Daisy Cottage direction arrow Dep 06:41 07:53 09:25 11:25 13:25 15:25 17:25 18:05 18:45 19:45  
        Leoville S direction arrow Dep 06:43 07:55 09:27 11:27 13:27 15:27 17:27 18:07 18:47 19:47  
        La Croix S direction arrow Dep 06:43 07:55 09:27 11:27 13:27 15:27 17:27 18:07 18:47 19:47  
        St Ouens Village S direction arrow Dep 06:45 07:57 09:29 11:29 13:29 15:29 17:29 18:09 18:49 19:49  
        La Chasse E direction arrow Dep - 07:58 09:30 11:30 13:30 15:30 17:30 18:10 18:50 19:50  
        Brampton Farm E direction arrow Dep - 07:59 09:31 11:31 13:31 15:31 17:31 18:11 18:51 19:51  
        The Windmill E direction arrow Dep - 08:00 09:32 11:32 13:32 15:32 17:32 18:12 18:52 19:52  
        Les Augerez S direction arrow Dep - 08:01 09:33 11:33 13:33 15:33 17:33 18:13 18:53 19:53  
        Carrefour a Cendre S direction arrow Dep - 08:02 09:34 11:34 13:34 15:34 17:34 18:14 18:53 19:53  
        Les Charrieres S direction arrow Dep - 08:03 09:35 11:35 13:35 15:35 17:35 18:15 18:54 19:54  
        St Peters House S direction arrow Dep - 08:03 09:35 11:35 13:35 15:35 17:35 18:15 18:54 19:54  
        Greenhills S direction arrow Dep - 08:06 09:38 11:38 13:38 15:38 17:38 18:18 18:57 19:57  
        Gargate S direction arrow Dep - 08:06 09:38 11:38 13:38 15:38 17:38 18:18 18:57 19:57  
        La Ruche S direction arrow Dep - 08:07 09:39 11:39 13:39 15:39 17:39 18:19 18:58 19:58  
        Victoria Hotel S direction arrow Dep - 08:08 09:40 11:40 13:40 15:40 17:40 18:20 18:59 19:59  
        Moulin de Quetivel S direction arrow Dep - 08:09 09:41 11:41 13:41 15:41 17:41 18:21 18:59 19:59  
        Jersey War Tunnels direction arrow Dep - - 09:43 11:43 13:43 15:43 17:43 18:23 - -  
        Tesson Chapel E direction arrow Dep - 08:10 09:45 11:45 13:45 15:45 17:45 18:25 19:00 20:00  
        Sandybrook S direction arrow Dep - 08:11 09:46 11:46 13:46 15:46 17:46 18:26 19:00 20:00  
        La Providence E direction arrow Dep - 08:12 09:47 11:47 13:47 15:47 17:47 18:27 19:01 20:01  
        Bel Royal School E direction arrow Dep - 08:13 09:48 11:48 13:48 15:48 17:48 18:28 19:01 20:01  
        Bel Royal Gardens direction arrow Dep - 08:14 09:49 11:49 13:49 15:49 17:49 18:29 19:02 20:02  
        St Matthews Church E direction arrow Dep - 08:14 09:49 11:49 13:49 15:49 17:49 18:29 19:03 20:03  
        Coronation Park E direction arrow Dep - 08:14 09:49 11:49 13:49 15:49 17:49 18:29 19:04 20:04  
        Millbrook E direction arrow Dep - 08:14 09:49 11:49 13:49 15:49 17:49 18:29 19:04 20:04  
        St Andrews Park E direction arrow Dep - 08:14 09:49 11:49 13:49 15:49 17:49 18:29 19:04 20:04  
        First Tower E direction arrow Dep - 08:15 09:50 11:50 13:50 15:50 17:50 18:30 19:05 20:05  
        Bellozanne Avenue direction arrow Dep - 08:17 09:52 11:52 13:52 15:52 17:52 18:32 19:06 20:06  
        George V Homes direction arrow Dep - 08:19 09:54 11:54 13:54 15:54 17:54 18:34 19:07 20:07  
        Century Buildings direction arrow Dep - 08:24 09:56 11:56 13:56 15:56 17:56 18:36 19:08 20:08  
        Castle Street direction arrow Dep - 08:24 09:56 11:56 13:56 15:56 17:56 18:36 19:09 20:09  
        Bus Station direction arrow Dep - 08:25 09:57 11:57 13:57 15:57 17:57 18:37 19:11 20:11